Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Alena Mandíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Alena Mandíková — specialistka na internetové podnikání, konzultantka výkonnostního marketingu a webová analytička

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Alena Mandíková:
S paní Alenou Mandíkovou máme velice dobré zkušenosti v rámci spolupráce při přípravě nových pracovních listů vzdělávacího programu stálé expozice Království železnic pro školní exkurze. Oceňujeme především její samostatnou práci a aktivní hledání neotřelých, avšak v praxi dobře využitelných postupů.

Rudolf Pospíšil

vedoucí marketingu a komunikace Království železnic
www.kralovstvi-zeleznic.cz
Péči a služby paní Mandíkové jsem využila mnohokrát, naposled s nastavením Google Analytics a SEO. Vše vždy ochotně a přehledně (i na dálku) vysvětlí, což mi maximálně vyhovuje. Děkuji!

Monika Plačková

monikatomeckova@seznam.cz ~ 777 604 826
Spolupráci se specialistkou na internetové podnikání, Alenou Mandíkovou, hodnotíme na výbornou. Provádí pro svého klienta práci na profesionální úrovni, vždy se snaží správně pochopit specifické potřeby svého klienta a přizpůsobit se jeho specializaci a zařazení na konkurenčním trhu. Nevyhýbá se ani netradičním požadavkům a rychle se jim přizpůsobuje. Při správě kampaní přispívá spoustou nápadů na vylepšení propagace a pomáhá tak vyplnit mezery, které podnik mnohokrát lehce přehlédne. Spolupráce, konzultace a domluva na konkrétních krocích pro další vývoj podniku je zdvořilá, příjemná (velmi lidská) a především velmi pohotová. Vždy máme pocit, že pro nás slečna Alena dělá maximum a mnohdy i něco navíc. Děkujeme!

Mgr. Veronika Strážnická

majitelka výtvarného ateliéru Montmartre
www.ateliermontmartre.cz
Firmy i lidé, kteří potřebují do svého projektu externistu, mohou mít různé obavy. Opravdu umí to, co avizuje? Bude pracovat efektivně? Zapadne do kolektivu? Pochopí naši službu? I my jsme tyto obavy měli. Najít na dnešním trhu pohodové a přitom naprosto zodpovědné a samostatné spolupracovníky je téměř nemožné. Jsme s Alenou maximálně spokojení. Pomáhala nám se správou soc. sítí, grafikou, správou webu na WordPressu, marketingovou strategií projektu, mailingem, nápady na propagaci služby jiným, neotřelým způsobem. Nejvíce nás na Aleně baví její znalost novinek oboru, obrovský přesah v tom co dělá a velmi rychlá komunikace při věcech, které hoří, i přes její vysokou vytíženost. Pokud sháníte specialistu, který bude mluvit Vaší řečí a zároveň vše provede v maximální kvalitě a v termínu, na kterém se dohodnete, Alenu stopro doporučujeme!!!

Eva Dibitanzlova

www.keyguru.cz ~ eva.dibitanzlova@gmail.com ~ 777 997 770
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS