Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Plátová — copywriterka, copyeditorka a lektorka psaní srozumitelných textů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

„Napsat za mě a o mě srozumitelný jednoduchý text, který vyjadřuje mou podstatu není jednoduché zadání. Neustále se vrstvím a košatím. Způsob, jakým si mě Martina zmapovala a návrhy jejích textů na můj nový web mi imponovaly. I následné konzultace a drobné úpravy probíhaly v porozumění, které pro mě není samozřejmost a z každé konzultace jsem byla nadšená. A to ani nezmiňuji takovou maličkost, jakože texty byly dodány vždycky včas. Kdo děláte nový web, víte, o čem mluvím. Pro mě je Martina jako textařka Formule 1 a mohu pouze doporučit. 🙏 dávám 10 bodů z 10ti. 🙏“

Simona Babčáková
herečka, moderátorka, průvodkyně komunikací

Martina pro nás psala texty pro nový web. Měla jsem velkou radost, že je to právě ona, znala jsem ji z jejích postů na LinkedIn. Věděla jsem, že je tím pravým člověkem, který dokáže náročné téma roztroušené sklerózy pojmout s humorem a nadhledem, což je velmi důležité pro všechny, kdo tímto onemocněním trpí. A to se taky přesně stalo. Martině jsme dodali podklady, další si dohledala. A napsala právě takové texty, které jsme potřebovali – s potřebnými informacemi, ale svěží a čtivé. Všechny naše dohody platily bez výjimek, s komunikací nebyl nejmenší problém. Pokud by kdokoliv potřeboval texty na web nebo kamkoliv jinam, nemám žádnou obavu a doporučím Martinu.

Bc. Věra Švábová
předsedkyně organizace Roska České Budějovice

Martina: Kreativní průvodkyně světem textů a komunikace. Poprvé jsem Martinu objevila, když mě zaujaly její poutavé texty. Brzy nato jsem využila jejího know-how při úpravě prodejní stránky a byla jsem nadmíru spokojena s výsledkem. Další setkání se uskutečnilo nad mým popiskem na LinkedIn a v podpisu. Díky Martině jsem dokázala doladit texty tak, aby co nejvěrněji odrážely mé zaměření a byly srozumitelné pro mé spojení. Třetí spolupráce nás zavála do světa Zpravodaje – Kompotu (pokud ho ještě neodebíráte, tak děláte chybu 😊), kde mi Martina pomohla představit techniku sketchnotingu a článek napsat tak čtivě, že dospělé článek zaujal. Navíc pochopili, že nemusí mít obavu z kreslení poznámek. Dokonce tak, že jsem později dostala zprávu od jedné čtenářky: „Zdenko, kreslí s vámi celá naše rodina.“ Celkově Martina exceluje v psaní textů. Oceňuji, jak pečlivě přemýšlí nad jejich strukturou a pracuje i z pohledu psychologie, identifikuje potenciální obavy klientů a umožňuje tak jejich rychlé odstranění již v úvodu. Martina je pro mě podporou v oblasti komunikace. Ráda doporučím její práci a obrátím se na ni i v budoucnu.

Zdenka Tomaidesová
sketchnoterka a lektorka vizuální komunikace, EDUX s. r. o.

Na naší spolupráci s Martinou velmi oceňuji nejen její umění v oblasti copywritingu, ale především její marketingový přesah, který je pozoruhodný. Pomohla mi vyladit texty na prodejní stránku způsobem, z kterého mi doslova spadla čelist. Já tam prostě ty její souvislosti, postřehy a cenné připomínky neviděla. Dále mi pomohla při konzultaci poskládat prodejní text na můj online kurz a opět mi poskytla hodnotnou zpětnou vazbu, která vedla ke skvělému výslednému textu. Velmi si vážím jejího lidského, profesionálního a spolehlivého přístupu. Byla mi ochotná vyjít maximálně vstříc, dodržela krátký časový termín dodání a dozvěděla jsem se i cenné postřehy, jak nabídnout mé služby v online prostoru. Spolupráci s Martinou tedy vřele doporučuji kudy chodím a pokud budu potřebovat další služby v oblasti copywritingu, bude Martina má jasná volba.

Jana Kolářová
autorka programu Koučujte v angličtině

Vím, všichni si myslíme, že umíme psát. A někteří to opravdu umíme, třeba tuhle Martina Plátová, co má prsty od inkoustu. Kde by byly mé psané projevy bez její pomoci. Pokud jste v nich kdy našli chybu, rozhodně to byly ty, které Martina nečetla. Jestli bojujete s texty, Martina vám ten boj pomůže vyhrát. Tried, tested, proven!

Zdeněk J. D. Kozlíček
autor blogu Kozí notes, projektový manažer

Jestli bych Vám mohla někoho doporučit jako copywritera, budete mít pěkně „špinavé“ prstyodinkoustu.cz. Prostě si bez okolků a s mým klidným svědomím najměte Martinu, protože v ní najdete: Odborníka, který nejen že češtině fakt rozumí, ale bohemistiku vystudoval na „Fildě UK“. Parťáka, který respektuje Váš vztah a chová se korektně. Parťáka, který Vám dá upřímnou zpětnou vazbu na Vaši práci (v psaní textů). Člověka, který Vám pomůže napsat funkční texty pro Váš byznys, protože se Vás bude ptát na cíle komunikace, tonalitu (jazyk a styl) a mnoho dalšího. A věřte mi, že si můžete být jisti, že její otázky budou užitečné, chytré, otevřené, sledující cíle, kontext a smysl. Skvělého mentora, když už nebudete vědět, jak to všechno rozmotat, přijde s tipy, co funguje a nasměruje Vás správným směrem. Sparing partnera, se kterým na to nebudete sami. Prostě se spojte s Martinou, protože může být i Vaše textařka.

Jana Richtmanová
zakladatelka MOJE PALUBA, vzdělávání a rozvoj lidí, leadership

Jestli hledáte někoho, kdo rychle a jasně pochopí, co se po něm chce, tak Martina je ta správná volba. Skvěle se naladí na vás, firmu, projekt. Prostě cokoliv, co potřebujete otextovat, okomentovat, precizně okrášlit naším krásným jazykem českým. Všechny dohody s ní platí, texty dodá včas a přesně dle představ. A když náhodou se v té představě lehce minete, naslouchá, co je potřeba změnit a bez problémů přepracuje. Pracovat s ní je radost. Jako s každým, kdo svou práci dělá rád a s nadšením.

Olga Kneiflová
PR manažerka a tisková mluvčí Rodinného areálu Lipno

Martinu mohu jen doporučit. Je s ní parádní domluva, co napsala to platilo. Tiskovou zprávu pro klientu šperkařku napsala velmi rychle a po obsahové stránce více než skvěle. Ve spolupráci budu velmi ráda pokračovat.

Martina Bareš Petrtýlová
Freelancer Public Relations & Communication

Martina pro nás připravovala články na webový blog na základě námi dodaného publikačního plánu. Všechny odevzdané články jsou vždy v pořádku, pečlivě sepsané dle zadání. Martina pracuje s klíčovými slovy, překlady zdrojových materiálů atd. Martinu doporučuji pro její rychlost, spolehlivost, flexibilitu a širokou orientaci v různých tematických oblastech.

Pavla Maříková
Head of Marketing & Communication, Liftor

Spolupráce s Martinou byla pro náš projekt jednoznačně přínosná. Velmi oceňuju její osobitý pohled a upřímný zájem o téma, které jsme společně zpracovávaly. Velkým bonusem spolupráce byla její profesionalita a schopnost dodržovat domluvené termíny.

Ágnes Bučinská Němečková
projektová manažerka, Český helsinský výbor