Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alena Ndiaye > Doporučení

Doporučení z první ruky

Alena Ndiaye — interiérová designérka se zaměřením na etno a vintage styl, mentorka pro designéry a umělce

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Alena Ndiaye:
S Alenou jsme plánovaly rekonstrukci mého malého bytečku 1+1, který jsem chtěla mít v Provence stylu. Potřebovala jsem získat více prostoru pro dalšího člena rodiny. Nejenom, že se mnou trpělivě vybírala všechno zařízení bytu, ale dovedla to i všechno sladit do nejmenších detailů. Záleží mi na detailech a v tom jsme si rozuměly. Alena se dokázala poprat i s rozpočtem, který průběžně hlídala. Byteček je nádherný, světlý a prostorný. Alenu doporučuji, ničím ji nezaskočíte.

Ilona Vyskočilová

S manželem jsme koupili byt a potřebovali ho rychle zařídit. V bytě nebyla kuchyňská linka a tu jsme chtěli mít zajímavou. S paní Alenou jsme vybírali vše potřebné, jako kuchyňskou linku, spotřebiče, nábytek, světla… prostě všechno do obytné kuchyně. Dostali jsme dobrý tip na umístění televize, kterou nebylo kam dát kvůli nedostatku místa. To ocenil manžel. Pro mě bylo důležité, že nám ukázala několik možností, jak nejlíp rozmístit nábytek. Po narození syna plánujeme další spolupráci, tentokrát na dětském pokojíčku. Alena je lidská, chápe životní situace svých klientů. Má naši důvěru.

Manželé Sochůrkovi

S Alenou jsem probírala, jak přestavět obývací pokoj na pokoj, do kterého by se vešla ložnice a obývák v jednom. Vůbec jsem nevěděla, že to, co bych chtěla, do toho prostoru nedostanu. Až mi Alena vysvětlila ergonomii, nakreslila plánek, pak už jsem věděla, jak to bude vypadat. Stačilo se už jen domluvit s truhlářem. Od té doby spolu probíráme všechny změny v mém bytě.

Simona Alexová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS