Doporučení z první ruky

Mgr. Eliška Houdková — copywriterka a tvůrkyně obsahu


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S Eliškou jsem spolupracoval na přípravě obsahové koncepce pro naši značku Jump Academy. Původně jsme poptávali pouze texty na firemní web, během konzultací jsem zjistili, že primárně potřebujeme přeskládat prioritu informací a vytvořit komunikační koncepci a až poté podle ní textovat. Vše proběhlo v pořádku. Na spolupráci s Eliškou si kromě kvality dodaných výstupů cením především její profesionální přístup a dodržování termínů. To nám umožnilo dokončit projekt včas a mě v roli koordinátora příjemně překvapilo, že jsem nemusel urgovat žádné výstupy. Doporučuji!

Tomáš Taran
jednatel Indoor Jumping
Jumpacademy.cz

S Eliškou jsme spolupracovali na updatu korporátních webovek firmy MultiSport Benefit. Celá spolupráce probíhala bez problémů. Eliška se rychle naladila na náš brand a v podstatě okamžitě začala doručovat. Velmi jsem ocenil její proaktivitu a systematičnost. Rád se na Elišku obrátím i s dalšími projekty.

Lukáš Krištof
Marketing Manager

S Eliškou jsem měla možnost dlouhodobě spolupracovat na většině našich klientů v bývalé agentuře a vždy jsem byla více než spokojená. Velmi oceňuji její schopnost rychle navnímat „jazyk značky“ a podpořit kreativní výstupy odpovídajícími texty, ať už se jednalo o headliny, copy nebo obsáhlejší textové výstupy. Navíc je zodpovědná a rychlá, takže nás podržela i v časově náročných kampaních. Eliška je nejenom velký profík s citem pro detail, na kterého se můžete vždy spolehnout, ale i super po lidské stránce. Pokud hledáte copywritera, s kterým je potěšení pracovat, tak Eliška jím rozhodně je.

Marta Tužová
Senior Account Manager
www.proboston.net