Doporučení z první ruky

Mgr. Eliška Houdková — copywriterka a tvůrkyně obsahu


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Eliškou jsem spolupracoval na přípravě obsahové koncepce pro naši značku Jump Academy. Původně jsme poptávali pouze texty na firemní web, během konzultací jsem zjistili, že primárně potřebujeme přeskládat prioritu informací a vytvořit komunikační koncepci a až poté podle ní textovat. Vše proběhlo v pořádku. Na spolupráci s Eliškou si kromě kvality dodaných výstupů cením především její profesionální přístup a dodržování termínů. To nám umožnilo dokončit projekt včas a mě v roli koordinátora příjemně překvapilo, že jsem nemusel urgovat žádné výstupy. Doporučuji!

Tomáš Taran
jednatel Indoor Jumping
Jumpacademy.cz

S Eliškou jsme spolupracovali na updatu korporátních webovek firmy MultiSport Benefit. Celá spolupráce probíhala bez problémů. Eliška se rychle naladila na náš brand a v podstatě okamžitě začala doručovat. Velmi jsem ocenil její proaktivitu a systematičnost. Rád se na Elišku obrátím i s dalšími projekty.

Lukáš Krištof
Marketing Manager

S Eliškou jsem měla možnost dlouhodobě spolupracovat na většině našich klientů v bývalé agentuře a vždy jsem byla více než spokojená. Velmi oceňuji její schopnost rychle navnímat „jazyk značky“ a podpořit kreativní výstupy odpovídajícími texty, ať už se jednalo o headliny, copy nebo obsáhlejší textové výstupy. Navíc je zodpovědná a rychlá, takže nás podržela i v časově náročných kampaních. Eliška je nejenom velký profík s citem pro detail, na kterého se můžete vždy spolehnout, ale i super po lidské stránce. Pokud hledáte copywritera, s kterým je potěšení pracovat, tak Eliška jím rozhodně je.

Marta Tužová
Senior Account Manager
www.proboston.net

Elišku jsem kontaktovala, když jsme tvořili v Himalyo novou brand strategii a pracovali jsme na podkladech pro nový web. Potřebovali jsme změnit i koncept a obsah našich vybledlých, neatraktivních newsletterů. Eliška se velmi rychle dokázala naladit na firemní identitu a během několika málo týdnu promítla naši filozofii do tonality všech textů. Emailing se pod jejíma rukama proměnil ve svěží a zábavné čtení, u kterého se okamžitě začaly projevovat pozitivní výsledky v reakcích našich zákazníků. Právě finalizujeme copy pro nový web a již nyní se moc těším na ohlasy. Mohu upřímně říci, že se na Elišku s radostí a důvěrou obracím i v případě konzultací rozličných textů a jsem nadšena nejen z jejího milého a vstřícného přístupu, ale i z dodržování termínů, přehlednosti práce a systematičnosti. Elišku mohu vřele doporučit všem, kteří hledají profíka v oboru a příjemné jednání.

Ing. Markéta Čepková
Sales&Marketing Director
himalyo.cz

S Eliškou jsem měla možnost spolupracovat při tvorbě marketingových kampaní pro beauty segment. Rovněž jsem využila jejích zkušeností copywritera a konzultanta při přípravě obsahu zaměřeného na oblast práce a pracovních příležitostí. Už to dokazuje její široký rozhled, orientaci v mnoha různorodých odvětvích a schopnost naladit se na jakékoliv téma. Díky své schopnosti ponořit se důkladně do průzkumu jakéhokoliv námětu nebo cílové skupiny dokáže o každém projektu přemýšlet z různých úhlů pohledu. Její výstupy jsou vždy relevantní, přesné a podložené argumenty. Velmi si cením její pečlivosti, dodržování domluvených termínů a schopnosti naslouchat. Vaše představy díky svému kreativnímu přemýšlení přetaví v copy ušité přesně na míru vaší značce.

Andrea Trčálková
copywriter

S Eliškou jsme spolupracovali na několika projektech. Velmi oceňuji, že se dokáže velmi dobře vcítit do našich potřeb a představ o výsledku. Pokud má volnou ruku, dokáže se se zadáním velmi dobře kreativně popasovat, též je organizovaná a zodpovědná. Těším se na naše další společné projekty!

Veronika Kočová
Production & Marketing creator
www.epicture.cz
Ing. Adam Nohavica

S Eliškou spolupracuji dlouhodobě, byla velkou pomocí při tvorbě nového webu, kdy jasně a výstižně představila naše služby, to potvrdila i v dalším projektu u zprovoznění eshopu. Oceňuji její rozhled, sleduje aktuální vývoj a marketingové trendy. Ukázala nám nové možnosti reklamy a komunikace, což někomu, kdo se soustředí především na core svého byznysu a "to okolo" trochu zanedbává, to nejpřínosnější, vytrhlo trn z paty. Doporučuji!

Ing. Adam Nohavica
účetní a daňový poradce s důrazem na kompletní digitalizaci účetní agendy a automatizaci procesů