Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Šimčíková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Šimčíková — moderátorka kulturních a společenských akcí

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Eva Šimčíková:
Vážená paní Šimčíková, vážený pane Šímo, tímto bychom Vám rádi poděkovali za zpříjemnění oslavy desátého výročí ostravské pobočky společnosti Stora Enso, která se konala v areálu Slezkoostravského hradu. Po celé odpoledne až do večerních hodin jste svým projevem zpestřovali průběh celé akce a provázeli publikum. Zejména si ceníme Vaší připravenosti a profesionality. Doufáme, že i Vy jste si užili den strávený v naší společnosti a budeme rádi, pokud i v budoucnu budeme moci využít Vašich služeb.

Eva Hurníková

Stora Enso
Velice rádi se v lednu příštího roku už počtvrté za sebou při organizování Novinářského a mediálního plesu spolehneme na moderátorskou dvojici Eva Šimčíková & Richard Šíma. Dodávají plesu lesk a šmrnc, proto jsou pro nás ideálním partnerem pro další spolupráci.

David Moravec

člen Regionální rady Syndikátu novinářů Moravskoslezského a Olomouckého kraje
606 658 990
Měli jsme možnost potkat se s těmito moderátory 2×, pokaždé na trochu jiné akci, která byla pořádána naší firmou. S jejich prací jsme byli vždy maximálně spokojeni a moderátorské služby doporučujeme všem, kteří očekávají profesionalitu, flexibilitu a příjemná překvapení během akce. Zároveň se těšíme na naši budoucí spolupráci s těmito sympatickými lidmi.

Jitka Ondrůšková

Marketing Manager TVD-Technická výroba, a.s.
725 642 010
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS