Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Šimčíková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Šimčíková — moderátorka kulturních a společenských akcí

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Eva Šimčíková:
Moderátoři Eva Šimčíková a Richard Šíma byli průvodci slavnostního programu Dne obce, který se u nás v Malé Morávce konal 2. srpna 2014. Jejich přístup hodnotím jako zcela profesionální. Oceňuji jejich připravenost, schopnost diváka zaujmout kultivovaným průvodním slovem, decentním inteligentním humorem, náhlou vtipnou improvizací i schopnost diváka nadchnout k následující zábavě. Jejich vystoupení se přítomným diváků zjevně líbilo, proto tuto moderátorskou dvojici doporučujeme ke spolupráci.

Ondřej Holub

starosta obce Malá Morávka
Vážená paní Šimčíková, vážený pane Šímo, tímto bychom Vám rádi poděkovali za zpříjemnění oslavy desátého výročí ostravské pobočky společnosti Stora Enso, která se konala v areálu Slezkoostravského hradu. Po celé odpoledne až do večerních hodin jste svým projevem zpestřovali průběh celé akce a provázeli publikum. Zejména si ceníme Vaší připravenosti a profesionality. Doufáme, že i Vy jste si užili den strávený v naší společnosti a budeme rádi, pokud i v budoucnu budeme moci využít Vašich služeb.

Eva Hurníková

Stora Enso
Velice rádi se v lednu příštího roku už počtvrté za sebou při organizování Novinářského a mediálního plesu spolehneme na moderátorskou dvojici Eva Šimčíková & Richard Šíma. Dodávají plesu lesk a šmrnc, proto jsou pro nás ideálním partnerem pro další spolupráci.

David Moravec

člen Regionální rady Syndikátu novinářů Moravskoslezského a Olomouckého kraje
606 658 990
Měli jsme možnost potkat se s těmito moderátory 2×, pokaždé na trochu jiné akci, která byla pořádána naší firmou. S jejich prací jsme byli vždy maximálně spokojeni a moderátorské služby doporučujeme všem, kteří očekávají profesionalitu, flexibilitu a příjemná překvapení během akce. Zároveň se těšíme na naši budoucí spolupráci s těmito sympatickými lidmi.

Jitka Ondrůšková

Marketing Manager TVD-Technická výroba, a.s.
725 642 010
Velkou porci pohody přidala dvojice moderátorů Eva Šimčíková a Richard Šíma nejpohodovějšímu hudebnímu fesťáku na Ostravsku MichalFestu 2018. Moc děkujeme za skvělé a profesionální výkony, vynikající přípravu i za pozitivní energii, která z vás vyzařovala nejen na festivalových pódiích, ale i v zákulisí. Byli jste skvělí a můžeme zaručit všem pořadatelům akcí, že pokud zvolí vás, rozhodně nesáhnou vedle.

Martin Juroška

starosta Michálkovic a šéf přípravného týmu MichalFestu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS