Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Dolejš > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Honza Dolejš — lektor osobní produktivity, time managementu a digitálních dovedností

Zobrazuji č. 1120 z celkem 30 doporučení prezentace Honza Dolejš:
Kurz byl výborný. Zrovna začínám psát Bakalářskou práci a poznatky z kurzu se mi velice hodí. Konečně vím, jak si vše naplánovat, práci si zjednodušit a nehrnout vše před sebou. Díky Honzo! Kurz doporučuji.

Anna Rosenbaumová

Kurz mne inspiroval si více pofackovat své Inboxy. Takže díky moc ;)

Michaela Novakova

Kurz se mi velice líbil, dostala jsem odpovědi na všechny dotazované otázky. Kurz mi přinesl mnohé zajímavé a užitečné informace o GTD. Velice oceňuji interaktivní přednes spojený s nenáročnými úkoly. Díky vysvětlení a vyjasnění metod GTD jsem začala používat aplikaci Trello.

Marie Kuklová

Užitečný kurz pro všechny, kteří se trochu ztrácí ve svých vlastních povinnostech a myšlenky jim často a s chutí odbíhají tam, kam zrovna nemají. Díky teoretickému výkladu, ale i praktickým zkouškám a tipům na aplikace a knihy, mi kurz dal možná víc než kdejaké zdlouhavé školení. Jednoduše nebyl čas ztrácet čas.

Tereza Szkatulová

Praktický, jde k věci. Mnoho tipů a zlepšení. Pro mě naprosto super trénink, který jsem potřeboval. Povýšit Trello na praktický nástroj pro řízení svého času. Za to moc díky, Honzo.

Jiří Dobiáš

Na školení jsem získal představu o tom, jak to funguje v praxi, a pomohlo mi to aplikovat time management do svého života.

Roman Krš

Dobrá znalost problematiky, praktické poznatky a doporučení, zároveň schopnost podívat se na oblast s odstupem. Doporučuji.

Ondřej Stokláska

Ze školení jsem dostal víc než jsem očekával. I když jsem pár věcí znal, tak nám to Honza vysvětlil formou, kterou to pochopil každý. Jsem nadmíru spokojen!

Filip Kotchera

Užitečný stručný úvod do GTD metody a tipy na nástroje osobní efektivity. Dobře strukturovaný kurz. Doporučuji těm, co chtějí začít s používáním aplikace Trello.

Zuzana Vovsová

Základy time managementu a Trella jsem získal již dříve z Honzova kurzu na Naučmese. Nyní jsem však potřeboval tyto procesy implementovat pro svého zákazníka v podnikovém prostředí. Honzu jsem oslovil, během několika dnů jsme se potkali a Honza mi vše prakticky ukázal. Zároveň zodpověděl okamžitě všechny mé otázky a do budoucna nabídl možnou další spolupráci. Studia Trella pro podnikové prostředí by mě individuálně stála mnoho času. Honza mi vše, a navíc dle best practice, sdělil během hodiny až dvou. Díky.

Jaroslav Loutocký

www.it-loutocky.cz ~ jaroslav@it-loutocky.cz ~ 776 609 692
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS