Doporučení z první ruky

Ing. Ivo Ščuka — SEO a PPC expert orientovaný na výsledky


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Již nějakou dobu jsme se potýkali s potřebou zlepšit zájem o naše řešení a nabídku, naši online viditelnost pro klienty. V minulosti jsme spolupracovali s agenturou na PPC kampaních, ale nepřinášelo nám to očekávané výsledky. S Ivem Ščukou jsme si hned na počátku sedli jak lidsky, tak i profesně. Na Ivovi oceňuji hlavně šíři znalostí a rozhledu nejen v problematice SEO a PPC, ale i jeho schopnost propojení těchto znalostí s našimi konkrétními potřebami obchodu a podnikání. Ivo je dostatečně flexibilní a na naše požadavky a potřeby reaguje rychle, dá té práci co je potřeba. Zvláště oceňuji jeho snahu proniknout do podstaty našeho podnikání a nalézt to, co je pro nás a naši prezentaci unikátní. Ivo věnuje dostatek času i vyhodnocení našich společných aktivit, abychom jako zákazník věděli, s jakým efektem investujeme své peníze. A uměli rozhodnout o další dlouhodobé strategii. Iva jako profesionála v oblastech SEO a PPC optimalizace rozhodně doporučuji.

Pavel Schiller
CEO
www.asnplus.com pavel.schiller@asnplus.cz 777 063 102

S panem Ščukou jsem přišel do kontaktu již historicky asi před dvanácti lety. Už tehdy na mě udělal velmi profesionální dojem, byť jsme si konkurovali. V červenci 2022 jsme se potkali znovu. Dělal obsáhlý rozhovor pro magazín Truck & Business na téma cen a dostupnosti vozidel a vlivu těchto faktorů na dopravu a logistiku. Téma měl skvěle připravené a díky tomu to šlo snadno od ruky, mělo to hlavu a patu a samotný výstup nejen mne velmi překvapil. Zdaleka se to nepodobá dokola omletým fádním dialogům v automotive časopisech. Výsledek je věcný, přehledný a dává hlavně pohled z více stran i více úhlů pohledu, nejen nákup a dodací termín, ale i dopad na aftersales, remarketing, tedy nakládání s ojetinami atd. Za mě jednoznačně můžu spolupráci rozhodně doporučit. I pro „neagenturní“ přístup bez zbytečného balastu. Málo omáčky, hodně masa.

Jan Tejnor
Country Manager MHC Mobility
www.mhcmobility.cz jan.tejnor@mhcmobility.cz 730 896 422

Iva znám téměř 10 let. Vždy na něm oceňuji naprostou spolehlivost a profesionalitu. Ivo má schopnost rychlého analytického myšlení v kombinaci s business drive směřující ke splnění stanovených cílů. Ochota vždy pomoci a přátelský přístup jen dotvářejí charakter člověka, kterého si vážím a se kterým je radost spolupracovat.

Luděk Menčík
https://www.linkedin.com/in/ludek-mencik-8494aa19
mencik.cz

Iva znám více jak 12 let, kdy jsme společně pracovali na zdokonalení servisních služeb pro zákazníky v oblasti operativního leasingu v rámci pneuservisu a autoservisu. Ivo se vždy snažil najít maximum benefitů pro zákazníky a držel vysoký standard vzájemného vztahu mezi zákazníky a dodavateli.

Martin Dlabaja
PLT Fleet Manager CZ & SK ve společnosti ContiTrade Services, s.r.o.

Ivo Ščuka patřil k nejkomunikativnějším a nejvstřícnějším lidem mezi vrcholnými představiteli operativního leasingu v České republice. Byli jsme v častém kontaktu a nikdy neodmítl spolupráci. Svými schopnostmi a přehledem mnohokrát pomohl vytvořit články o operativním leasingu a současně tak propagovat ČSOB Leasing.

Richard Plos
šéfredaktor FLEET firemní automobily, Konverso, s.r.o.

S Ivem se známe desítky let. Společně jsme začínali v IT kolem roku 1992, ale Ivo se později zaměřil na oblast služeb. Potkali jsme se ve společnostech Xerox, BusinessLease, HertzLease a také v ČSOB Leasing, kde jsme byli jejich klientem. Ivo je pracovitý a precizní profesionál, který je zaměřen na výsledky.

Igor Smerda

S Ivem a jeho týmem jsem spolupracoval na prodeji služeb outsourcingu výroby dokumentů. Je to člověk orientovaný na cíl, s velmi dobrými manažerskými schopnostmi, které jsou nezbytné pro vedení efektivního pracovního týmu a dosahování požadovaných obchodních výsledků.

Patrik Manina
Sales Manager, Equans Services a.s., Česká republika

U Iva oceňuji profesionální přístup a zejména velmi dobrou férovou a upřímnou spolupráci založenou na vzájemné důvěře. Nikdy neslibuje nesplnitelné, ale snaží se vždy dostát svým závazkům a příslibům.

Vlastimil Zaviačič
European Fleet Operation Manager ve společnosti Toyota Material Handling Europe

Oceňuji profesionální přístup a velmi dobrou spolupráci s panem Ščukou.

Jan Kubásek
manažer správy autoprovozu ve společnosti LKQ CZ

Zejména Ivův strukturovaný přístup, obětavost a týmový duch vytvořily pevný základ pro úspěch naší společnosti.

Philip Aarsman
Managing Director, Business Lease Romania