Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ivo Segeťa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Ivo Segeťa — architekt a developer

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. arch. Ivo Segeťa:
Dobré nápady na základě našich požadavků, spolehlivý, citlivý a zodpovědný přístup. Naslouchal a netlačil, vycházel vstříc a inspiroval k alternativním řešením. Respektoval naše představy a trpělivě upravoval do finálního stavu. Byli jsme spokojeni.

Petra V.

S Ing. arch. Segeťou jsme se zkontaktovali na doporučení známé. S manželkou jsme návrh od odborníka potřebovali, protože nám chyběla představa, jak moderně, prakticky a přitom zůstat při zemi, ale pokusit se o přidanou hodnotou, postavit náš vysněný dům. Po první schůzce, kdy jsme si vyjasnili naše požadavky, termíny a cenu za stavbu, se přijel na pozemek osobně podívat, aby návrh zapadl do dané lokality. Poté nám dodal první základní návrh, který jsme zhruba do tří měsíců společně dovedli k dokonalosti. Můžeme jen doporučit.

Jan Žitný

janzitny@gmail.com ~ 773 837 402
Pana ing. Segeťu bez výhrad doporučujeme. Profesionální přístup k věci, rychlé jednání a ochota pomoci s nápadem. Pomohl nám do detailu vymyslet baráček přesně takový, jaký jsme chtěli.

Klára Hanzlíková

klara.hanzlikova96@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS