Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Nachtigal > Reference > Analýza webu, příprava wireframe a návrh grafiky pro korporátní web firmy VIRDE spol. s r.o.

Analýza webu, příprava wireframe a návrh grafiky pro korporátní web firmy VIRDE spol. s r.o.

Zobrazuji položku č. 2 z celkem 18 položek v této galerii:

Analýza webu, příprava wireframe a návrh grafiky pro korporátní web firmy VIRDE spol. s r.o.
« Předcházející CYKLOŠVEC s.r.o. – příprava wireframe, analýza stránek a návrh responzivní grafiky  (zobrazit v plné velikosti)Analýza webu, příprava wireframe a návrh grafiky pro korporátní web firmy VIRDE spol. s r.o.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh katalogového webu pro firmu Cyklošvec, která je výrobcem jízdních kol GALAXY  (zobrazit v plné velikosti)Wireframe a návrh responzivního webu pro firmu DETA, spol s r.o.  (zobrazit v plné velikosti)Analýza, příprava wireframe a návrh responsivního eshopu pro firmu CSC group s.r.o.  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jan Nachtigal

Jan Nachtigal

konzultant SEO a použitelnosti webu — Analýzy technického stavu, struktury a provedení www stránek; webová analytika; posouzení použitelnosti, vhodnosti klíčových slov, kvality obsahu webu. Optimalizace stránek pro vyhledávače s důrazem na zvýšení návštěvnosti a obchodní výkonnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 603 743 645 ~ Email: info@jannachtigal.cz ~ Web: www.jannachtigal.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Jan Nachtigal Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS