Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 84 doporučení

Honza je moc šikovný, vše dělá na čas a je radost s ním spolupracovat! Všem vřele doporučuji.

Jan Moštěk
FX Artist ve společnosti ScanlineVFX - Munich, Stuttgart
www.linkedin.com/in/jan-mo%C5%A1t%C4%9Bk… mostek27@gmail.com 728 883 017

Jana Smrže doporučuji. Spolupracovali jsme spolu na vizualizaci interiéru a odvedl velmi dobrou práci. Důležité pro nás bylo na této zakázce dodržení stanovených termínů a rychlá komunikace, což jsme si u Honzy velmi pochvalovali.

Martin Jaroš
tým grafiků na volné noze
martin.jaros@email.cz 737 010 116

Velmi dobrá efektivní spolupráce s výsledkem k mé plné spokojenosti. Pozitivní přístup bez zbytečných meetingů a tlaků na zvýšení domluvené ceny. Korektní vyúčtování skutečně provedených prací a doobjednaných víceprací. Velmi doporučuji.

Pavel Šimák
Owner at Element Interior
www.element-interior.cz simak@element-interior.cz 603 551 226

Jan je bezproblémový spolupracovník s invenčním přístupem k řešení problémů. Díky své veselé povaze se s ním skvěle spolupracuje. Umí dotahovat věci do konce a toho si cením.

Standa Sekela
3D animátor
www.linkedin.com/in/standa-sekela-726547… standasekela@gmail.com 602 115 427

Honzu Smrže můžu doporučit jako opravdového profesionála. Zvládl to, co jiní odmítli jako časově neuskutečnitelné. Oceňuji jeho velikou flexibilitu a spolehlivost. V případě dalšího projektu budu velmi rád, pokud s Honzou opět navážeme spolupráci. Za nás 1*

Václav Masopust
MASOPUST STAVBY spol. s r.o.
www.masopust-stavby.cz masopust@masopust-stavby.cz 602 850 114

S panem Smržem se nám velmi dobře spolupracovalo. Má cit pro design, přehled a vědomosti o materiálech, které při designu využívá. Zadané práce byly z jeho strany vypracované rychle a bez zbytečných průtahů. S výsledkem jsme byli spokojení.

Igor Kudlička
Orik.sk
www.orik.sk orik@orik.sk 00421435392150

S Janem Smržem byla perfektní spolupráce. Objednanou práci dodal podle domluvy, včas a přesně podle mých představ. Ve všech mých požadavcích mi vyšel vstříc a tam kde jsem si nebyl jistý, tam mi věcně a konstruktivně poradil. Jana Smrže mohu doporučit jak po profesionální stránce, tak po stránce lidské.

Petr Novák
fyzická osoba
peta.vosa11@seznam.cz 607 049 848

Honza mi pomáhal už s mnoha velkými projekty a díky jeho 3D modelům každá zakázka dopadla na výbornou. Rozhodně doporučuji spolupráci!

Vlastimil Štich
MANAGING DIRECTOR - INTERSTORE CAPITAL s.r.o.
https://www.behance.net/VlastimilStich

Spolupráci s panem Smržem mohu vřele doporučit. Komunikace rychlá, bezproblémová. Vyhotovení zadané práce proběhlo v termínu, p. Smrž byl sám iniciativní, přispěl několika svými dobrými nápady.

Magdaléna Muchová
728 404 530

S Honzou jsme spolupracovali na filmech pár let, kde jsem ho viděl jako perspektivního 3D modeláře. Vypracoval mi i kvalitní modely pro soukromou zakázku. Určitě doporučuji.

Michal Hons
Pipeline (developer, director)
michalhons.weebly.com miki.hons@gmail.com 605 754 756