Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karolina Kudynová > Ukázky práce > Článek pro WomanOnly: Olej z dýňových semínek je poklad pro vaše vlasy a pleť. Jak pomáhá?

Článek pro WomanOnly: Olej z dýňových semínek je poklad pro vaše vlasy a pleť. Jak pomáhá?

Odkaz: https://womanonly.topzine.cz/olej-z-dynovych-seminek-je-poklad-pro-vase-vlasy-a-plet-jak-pomaha/
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 25 položek v této galerii:

Článek pro WomanOnly: Olej z dýňových semínek je poklad pro vaše vlasy a pleť. Jak pomáhá?
« Předcházející Článek pro Novinky.cz: O částečné úvazky stojí až čtvrtina lidí  (zobrazit v plné velikosti)Novinky.cz: Lidé uspěli se žalobou kvůli hluku z pražské magistrály  (zobrazit v plné velikosti)Článek pro WomanOnly: Olej z dýňových semínek je poklad pro vaše vlasy a pleť. Jak pomáhá?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Copywriting pro saunový svět Saunia  (zobrazit v plné velikosti)Finská sauna a její účinky na zdraví | copywriting pro Vseosaunovani.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Karolina Kudynová

Mgr. Karolina Kudynová

česká vlajka britská vlajka
copywriterka, redaktorka a překladatelka angličtiny — Copywriting a psaní tematicky rozmanitých textů v češtině i angličtině pro média, weby či e-shopy. Také poradenství při psaní článků a prezentaci v médiích a obousměrné překlady z i do angličtiny. Vysokoškolské vzdělání a praxe od roku 1998.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 13 doporučení
Email: karolina_kudynova@email.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; především Praha, online i další země

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Karolina Kudynová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS