Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
PharmDr. Margit Slimáková
Lenka mi už několikrát pomohla s vymýšlením názvů a domén pro mé projekty. Vždy přijde s neotřelými novými myšlenkami a nápady, které sám člověk nevymyslí. Při hledání názvů či sloganů vřele doporučuji vyzkoušet její služby. Sama budu s Lenkou určitě i nadále moc ráda spolupracovat.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Pavel Minář
Lenka mi vytrhla trn z paty při přípravě přednášky. Vše jsem měl hotovo. Jediné, s čím jsem se trápil, byl název. Nebyl jsem schopen vymyslet název, aby pokryl obsah přednášky, byl úderný a nebyl nudný. Lenka mi po krátké přípravě (zodpovězení jednoduchého dotazníku a telefonickém hovoru) dodala pět názvů a hned první byl trefa do černého. Příště se už nebudu trápit s vymýšlením sloganů, ale rovnou se obrátím na odborníka.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Martin Perlík
Lence jsem dal neobvyklé zadání. Vymyslet název pro webovou stránku, kdy musela balík technických informací shrnout do dvou slov. Tak aby to dávalo smysl, bylo chytlavé a zároveň existovala volná CZ doména. Skoro rok jsem si rval vlasy nad oříškem, který Lenka rozlouskla za týden. Dobrá práce, Lenko!

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Znovu a znovu mám chuť Lence poděkovat za náš slogan „Na hory a dál“, který vytvořila. Spolupráce s Lenkou, její příprava a práce byly výborné. Perfektně pochopila zadání, kdo jsme, co a jak děláme. Přitom práce s námi není jednoduchá, protože jsme nároční na všechno, co děláme. Slogan byl pro nás dlouho velké a těžké téma, od kterého jsme několikrát v minulosti upustili. Nechtěli jsme se ztotožnit s jen tak ledajakým claimem! Lenčin slogan „Na hory a dál“ se mi zpočátku jen líbil — zejména tím, jak pěkně zní — ale opakováním a užíváním, když jsme s ním začali více pracovat vizuálně, jsme jej všichni přijali za svůj. S claimem pracujeme na mnoha úrovních, zkrátka si žije krásným vlastním životem. Jednou z nejhezčích variací na něj je náš plecháček Hanibal: „Na kafe i čaj.“

Pavel Láznička

spolumajitel firmy Hanibal specializované na outdoorové a sportovní potřeby
www.hanibal.cz ~ pavel@hanibal.cz ~ 777 126 933
Spolupráce s Lenkou na sloganu pro novou značku sportovního odvětví „Česká házená – Czech Handball“ pro nás byla velice přínosná. Její přístup je profesionální a i když jsme nakonec nepoužili slogan přesně ve znění, které navrhovala, z jejích návrhů jsme čerpali a opodstatňují náš finální výběr. Lenčin způsob práce a tvorby sloganů má vnitřní princip, řád a smysluplná pravidla. Určitě bych si spolupráci s Lenkou zopakoval.

Daniel Novotný

ředitel marketingu Českého svazu házené
www.chf.cz ~ 603 575 499
Na doporučení od Michelle Losekoot jsme u Lenky poptali balíček pěti variant claimu pro náš internetový obchod pro vaření a stolování. Nutno říci, že výsledek jsme chtěli do týdne. I když jsme se nakonec museli vydat jinou cestou claimu, Lenka splnila zadání: výstup odevzdala včas — a byl naprosto profesionální. Z výsledku naší spolupráce jsem stále nadšená, dva claimy byly mými jasnými favority. Lenka umí vystihnout pravou podstatu značky a zformulovat ji do jedinečného slovního spojení. Spolupráce pro mě byla 100% hodnotná a ráda ji doporučím.

Zuzana Brečanová

Marketing Director
www.kulina.cz ~ zuzana.brecanova@kulina.cz ~ 604 839 125
Naše společnost uzavřela smlouvu s předním relaxačním centrem ve Frýdlantu n. O. a stala se jeho generálním sponzorem. Hledali jsme pro toto spojení vhodný slogan, který by vyjádřil vztah sportu s naší firmou, přestože naše činnost se sportem nijak nesouvisí (jsme slévárna). Po několika týdnech, kdy se nám ani jeden z našich návrhů nelíbil, jsme oslovili Lenku, aby pro nás zkusila vytvořit nějaké návrhy. Během týdne jsme jich dostali možná 30, z nichž každý byl lepší než ty, které jsme pracně vymýšleli my sami. Nakonec jsme si vybrali slogan, který byl podle našeho názoru i autorčina doporučení nejlepší: „Prostě ve formě“ — Lenčin slogan je nedostižný, to se jí fakt povedlo! A nás to stálo tak málo :-) Myslím, že podobných, ne-li lepších nápadů má v zásobě milion. Slogan používáme dodnes, a to nejen ve spojení s relaxačním centrem. Lenku jsme pak využili ještě několikrát: Natočila zvukovou zprávu pro Český rozhlas, nebo napsala výborný článek a zařídila jeho vydání v regionálních médiích.

Ing.Tomáš Farný

technický ředitel a člen představenstva slévárny Giff, a.s.
www.giff.cz ~ tomas.farny@giff.cz ~ 604 222 216
Kdo si myslí, že umí všechno na světě, ten se šeredně mýlí! Je těžké uvědomit si to. Pak se objeví Lenka a je po starosti. Zdravý a nestranný pohled na slogan nám poskytla právě ona. Monitoring našich aktivit a její kreativita vyústila ve slovní vyjádření něčeho, co cítíme dlouho. Slogan, který nás vystihuje a podporuje služby, které nabízí knihovny. Nebojte se oslovit odborníka!

Andrea Peříková

PR oddělení Knihovny města Ostravy
kmo.cz ~ perikova@kmo.cz ~ 599 522 604
Mé zadání pro Lenku bylo vymyslet vhodný název pro náš projekt, který by ho nejen vystihoval, ale byl také jedinečný a chytlavý. Vše proběhlo dle dohody, termíny byly dodrženy a kreativní návrhy včas dodány včetně bonusů. Moc děkuji Lence za její práci, ochotu a příjemné profesionální jednání. V případě potřeby se na ni opět ráda obrátím.

Petra Tošovská

www.babyplaza.cz ~ 777 230 188
Mgr. Pavel Pichler
S Lenkou jsem spolupracoval na vytvoření názvu. Příjemně mě překvapilo, kolik toho na začátku chtěla vědět a jak se zajímala o souvislosti našeho nově vznikajícího projektu. Její přístup je profesionální a já doporučuji s Lenkou spolupracovat!

Mgr. Pavel Pichler

konzultant a realizátor projektů pro rozvoj cestovního ruchu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS