Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Rož Schánová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lenka Rož Schánová — organizátorka České investiční konference

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Lenka Rož Schánová:
Ing. Martin Perlík
Zúčastnil jsem se semináře Lenky Schánové na téma Businnes networking pro introverty. Dozvěděl jsme se spoustu užitečných tipů, pro mě nejdůležitější, že je dobré mít v záloze několik elevator pitchů pro různé příležitosti. Je vidět, že Lenka má komunikaci zmáknutou a je mezi lidmi jako ryba ve vodě.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Workshop na téma Networking pořádaný Lenkou Schánovou pro studenty České zemědělské univerzity ve spolupráci s Manažerským klubem při PEF ČZU byl velmi přínosný. Vzbudil výrazný zájem. Studenti si odnesli cenné rady, zároveň si včas uvědomili, že není čas otálet s tvorbou vlastní networkingové sítě a začnou na ni intenzivně pracovat. Paní Schánová byla velmi příjemná a zkušeně nás provedla workshopem.

Eva Bergmanová

stážistka v Manažerském klubu při PEF ČZU
Akce Business & Pleasure Networking poskytla prostor pro poznání zajímavých lidí a také navázaní kontaktů pro další potenciální spolupráci. Určitě bych akci doporučila všem, kterým chtějí osvěžit svojí mysl. Mnohokrát řešení svého „problému“ naleznete v odvětví, kde byste to nečekali.

Lucie Sekerešová

PR Manager, ABB s.r.o.
Kdo má rád spojení příjemného s užitečným, muselo se mu líbit na poslední akci Lenky Schánové Business & Pleasure Networking v KU Baru. Ideální příležitost pro navázání nových osobních nebo pracovních vztahů.

Štěpán Pitra

Financial & Admin Manager, Calpra
Lence Schánové se podařilo klasický networking převléct do zcela nového a zábavného kabátu. Bylo příjemné navazovat nové obchodní kontakty v tak uvolněné a pohodové atmosféře.

Martin Tetiva

obchodní ředitel
Business & Pleasure Networking Lenky Schánové je pro mě vždy zárukou seznámení se zajímavými lidmi z různých oborů i příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů. Je to akce, na které se člověk nenudí, poznává stále nové, úspěšné, kreativní i inspirativní osobnosti. Zábava, relaxace, business, to je B & P Networking.

Jan Holejšovský

jednatel, WebCreative
Velice ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc s networkingem, který obohatil setkání klientů Regus. Toto zpestření se setkalo s pozitivním ohlasem a mnoho účastníků navázalo nové kontakty. Osobně mám báječný pocit z tohoto úspěchu. Doufám, že tato spolupráce nebyla naše poslední. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Gabriela Sarah Gasková

General Manager Burzovní Palác, Regus
Networkingové školení, které pro naší Komunitu Lenka zorganizovala, mi otevřelo oči do světa networkingu, vyvolalo moji touhu se mu více věnovat a navíc poskytlo praktické tipy do začátku. Lenka je v tomto oboru profesionálka a už se těším, až se zúčastním i některé z jejích akcí Business & Pleasure.

Michal Škoda

Alumin Marketing
Workshop mohu jedině doporučit. Skvělé vedení Lenky i Moniky jen ukázalo jejich odbornost a profesionalitu v oblasti networkingu. Posunulo mne to hlavně v tom, že jsem si konečně ujasnila, jak svoji práci prezentovat efektivněji, tak aby ji všichni rozuměli. Skvělá byla i interaktivní cvičení během semináře, která byla zábavná, ale zároveň i poučná. Odnáším si nejen skvělé zážitky, ale také větší jistotu v prezentaci sebe sama. Děkuji!

Nikola Šmorancová

koučka
Měla jsem možnost se několikrát s Lenkou potkat na jejich akcích a workshopech. V obou případech je to profesionál, který dělá svoji práci s plným nasazením a především srdcem. Je to expert tělem i duší na problematiku networkingu o čemž svědčí i její kniha, kterou doporučuji přečíst všem, kteří se chtějí o tomto tématu dozvědět více. Lenka je člověk, se kterým rádi strávíte svůj čas, protože víte, že je v každé vteřině užitečně investovaný. Chcete-li se naučit jak se efektivně propojovat s ostatními lidmi, neznám lepšího člověka v oboru.

Nikola Šraibová

kouč a mentor
www.zivotni-poradna.cz ~ nikola@zivotni-poradna.cz ~ 736 443 707
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS