Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Linda Řeháková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Linda Řeháková — výtvarnice, malířka a interiérová designérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Linda Řeháková:
S Lindou jsme vytvářeli obrázky na trička a nové logo. Při zadání jsme neměli jasnou představu jakým směrem se vydat, ale po čase se nám, myslím, podařilo vytvořit originální, zábavné a výstižné motivy. U Lindy vysoce hodnotím její kreativitu, odbornost, vstřícnost, rychlost zpracování, určitý klid a zapálení. Spolupráce s Lindou = radost a zábava.

Matěj Sottner

outdoorové centrum ve slovinském Bovci
www.alpicenter.cz ~ info@alpicenter.cz ~ +386 31 794 179
Linda nám pro spolek uživatelů databáze PostgreSQL (Czech and Slovak PostgreSQL Users Group) již druhým rokem připravila grafiku na trička a hrnky, které používáme na pravidelné konferenci. Pokaždé jsme měli na výběr z několika variant, nebyl problém s úpravami tak, aby grafika mohla zaujmout i specifickou skupinu lidí z IT. Spolupráce byla vždy ve velmi pozitivním duchu, flexibilní a rychlá.

Aleš Zelený

https://cspug.cz/
p2d2.cz
Paní Linda pro nás dělala dekorativní malby – logo podniku, nápisy a krátké vysvětlení našeho projektu. S její prací jsme moc spokojeni a určitě paní Lindu doporučujeme. Je moc příjemná, profesionální, pracuje rychle a samostatně, je pečlivá a flexibilní. Bylo pro nás těžké najít někoho, kdo by uměl tyhle dekorativní malby vytvořit. Paní Linda se toho ujala a výsledek vypadá skvěle, přesně tak, jaká byla i naše představa. Patří jí naše velké díky!

Katarína Sommerová

restaurace AMUNI Slow Food Pizza
www.amuni.cz ~ info@amuni.cz ~ 606 068 765
S Lindou, která pro mne zpracovávala návrh vizitek a šablonu pro letáky, se mi pracovalo moc hezky. Při úvodním osobním setkání jsem vnímala, že chce pochopit, kdo jsem a jaký design se ke mně hodí, což díky své citlivé povaze umí. Veškerá naše další e-mailová a telefonická komunikace byla velmi hladká, rychlá a pro Lindu nebyl problém mi ve všech mých požadavcích vyjít vstříc. Společně jsme design vyladily podle mých představ. S výsledkem jsem spokojena a budu Lindu doporučovat dále.

Michaela Pavlíková

průvodkyně vztahem k jídlu a tělu
www.cestaskrz.cz ~ michaela@cestaskrz.cz
Je my potěšením spolupracovat s Lindou, která mi pomáhá s grafickým ztvárněním mého loga, vizitek a letáků, kdy mé představy nebyly nikdy moc přesné a konkrétní, jak by to vše mělo vypadat. Lindě se však povedlo vystihnout to, jak bych si vše představovala, s čím souzním a dokážu se ztotožnit. Velice si vážím její trpělivosti, smyslu pro detail, rychlého přístupu a hlavně nadšení, s kterým jsme vše tvořily.

Barbora Šustíková

začínající psychoterapeutka
barbara.sustikova@gmail.com ~ 728 777 196
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS