Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 129 doporučení

Před 5 měsíci jsme hledali někoho, kdo by se ujal našich PPC kampaní a navzdory tomu, že se Lukáš primárně zaměřuje na SEO, od první schůzky jsme věděli, že je tou správnou osobou. Jeho soustředění na klientův business, jeho ochota vyslechnout každou potřebu, pozornost k detailům a orientace na výsledek spolu s jeho zkušenostmi, vedou ke skvělým výsledkům! Krom toho má Lukáš cit pro týmovou spolupráci a vždy se snaží přidat něco navíc i v oblastech, které nejsou přímo souvislé s online marketingem. Práce s Lukášem je skvělou investicí nejen do online marketingu, ale i do vašich znalostí!

Júnis El Hassan
marketingový a obchodní manažer v Palmyra Tour
www.palmyratour.cz

S panem Pítrou jsme spolupracovali v oblasti SEO a za sebe mohu říct, že jsem se setkal s obrovskou profesionalitou a pozitivním přístupem. Není potřeba zmiňovat, že efekt, který jsme si od investice slibovali, byl několikanásobně vyšší. Pokud hledáte kvalitního a spolehlivého poradce na e-marketing, který skutečně ví co dělá, jste na dobré adrese.

David Řepa
www.obkladyrepa.cz info@obkladyrepa.cz 732 443 428

S panem Lukášem Pítrou spolupracujeme na optimalizaci našeho webu, PPC reklamě, budování zpětných odkazů a v dalších oblastech SEO marketingu od září 2014. Po sporných zkušenostech s předchozími partnery v oblasti SEO mohu dosavadní spolupráci s panem Pítrou ocenit pouze pozitivně. Oceňujeme především osobní přístup spojený s úzkým osobním kontaktem, opravdovou snahu o pozitivní vývoj a profesionální přístup k řešení problémů. Rovněž lze kladně ohodnotit snahu o řešení s trvalým vlivem a nikoliv pouze rychlé zásahy s pomíjivým účinkem. Vysvětlení všech opatření jsou podrobná a trpělivá. Klient se tak zároveň běžným činnostem v oblasti SEO učí a pouze nepřihlíží. Oceňujeme také rychlou komunikaci, kde žádný emailový dotaz nezůstává dlouho bez odpovědi. Krátce: profesionalita, ochota, zodpovědnost.

Petr Nosek
jednatel Norman spol. s r.o.
www.norman-cz.cz

Měli jsme vzácnou příležitost strávit s Lukášem dva velmi příjemné dny na školení o SEO v naší internetové agentuře SOVA NET. Lukáš předčil naše očekávání a potvrdil, že právem patří do špičky v oboru. Nebál se odkrývat konkrétní témata a nabízel funkční řešení. Implementované poznatky manažerského pojetí SEO vyvolává u klientů nadšení a podtrhuje tak přidanou hodnotu nabytých znalostí.

Martin Hill
SEO konzultant
www.sovanet.cz martin.hill@sovanet.cz 731 681 725

Lukáš Pítra je skutečný profesionál. Spolupráce s ním je snadná, příjemná a bezproblémová. Velmi rychle pochopil potřeby naší značky. Jasně vysvětlí, co a jak dělá a přesně definuje jakou podporu a informace potřebuje od nás. Dodržuje stanovený rozpočet. Investice a náklady jsou jasně fakturované, všechny výstupy přesně zdokumentované. Velká spokojenost se spoluprací.

Jaroslava Dlouhá
marketing Window Holding a.s.
www.otherm.cz jaroslava.dlouha@windowholding.cz 725 439 654

O Lukášovi jsem slýchával často. Občas jako o obchodním talentu, který zavedl placené úvodní schůzky, aby eliminoval čas na „kafe seznámeních“, ale především jako o SEO specialistovi. Vzájemnou spolupráci jsme rozjeli v květnu tohoto roku. Mé zadání bylo poměrně stručné. Potřebuji klasifikační analýzu pro nový web známé české pojišťovny. Výsledek. Upřímně. Nad má očekávání. Proč? Nezískal jsem pouze rozsáhlou kontingenční tabulku s klíčovými frázemi a mindmapou s návrhem SEO struktury obsahu, ale především jsem získal řešení a doporučení. Získal jsem konkrétní návrhy práce s klíčovými slovy, popisky, strukturou webu a přínosy, které nám lepší práce se vstupními stránkami může přinést. A bonus navíc. Na schůzkách s klientem jsem měl perfektně připraveného parťáka, který klientovi dokázal, že je naprostý profesionál. A to jsou slova klienta, ne má. Lukáši díky! Přeji mnoho dobrých projektů.

Marek Mencl

Pana Pítru můžeme vřele doporučit. Má výborný přehled a bohaté zkušenosti. Velmi se mi líbí jeho vstřícný a lidský přístup. Samozřejmostí je plnění termínů, zadání, logické a lehko pochopitelné výstupy. Najal jsem si ho na pomoc s on-page SEO, ale krom toho jsem jako bonus dostal velmi kompletní poradenství z různých oblastí týkající se ecommerce. Naši spolupráci hodnotím velmi kladně a věřím, že bude trvat ještě velmi dlouho.

Tomáš Meško
MôjDom štúdio, s.r.o.
www.modos.sk

Lukáše jsme kontaktovali ohledně vypracování analýzy klíčových slov a následné zapracování do našeho webu. A jsme rádi, že se toho Lukáš ujal. Kromě špičkové práce na Lukášovi určitě každý ocení jeho osobní přístup. Veškerou práci vám skvěle odprezentuje,vysvětlí a ukáže jak s tím dále pracovat a co všechno z dané analýzy můžete získat. Kromě toho určitě každý ocení Lukášův přesah do jiných oborů, takže jsme například nastavili PPC, které vám opravdu vydělávají, vyřešíte technické problémy apod. Díky tomu všemu se každým dnem náš web posunuje dál a dál a jsme rádi, že s Lukášem můžeme spolupracovat i nadále. Všem můžeme tedy Lukáše vřele doporučit, je to první SEO profesionál, za kterým jde vidět kus odvedené práce a který se vám určitě zaplatí.

Bc. Martin Adámek
www.botino.cz info@botino.cz 723 158 716

Jsme velmi spokojeni se všemi radami a doporučeními, které jsme od Lukáše Pítry dostali. Spolupracovali jsme na analýze a následné tvorbě strategie internetového marketingu pro naše webové projekty. Velmi si ceníme jeho postřehů z našeho administračního prostředí aPilot. Ve spolupráci budeme velmi rádi pokračovat.

Tomáš Stejskal
ředitel a jednatel Apilot.cz
www.apilot.cz 739 686 259

S Lukášem spolupracujeme už téměř rok a jsme maximálně spokojení. Jeho práce je profesionální a dodržuje termíny. Většinou spíše on popohání nás, protože my nestíháme jeho tempo. Předal nám spoustu know-how a taky je super jeho osobní přístup.

Peter Křivánek
majitel Happysport.cz
www.happysport.cz 775 706 125