Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Jehlička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Jehlička — autor záběrů z výšky, tvůrce fotografií a videí z dronu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Marek Jehlička:
Potřebovali jsme poměrně narychlo udělat záběry z Vítkova pro účely propagace Mistrovství Evropy v akrobatickém rokenrolu. Marek Jehlička ze společnosti Skyworker sehnal v neuvěřitelně krátké době všechna povolení a natočil fantastické záběry tanečníků rokenrolu na pozadí zapadajícího slunce nad Prahou. Špičkové snímky z dronu jsem pak užil ve spotu, který se promítal nad parketem v hale jako otevření celého finálového večera prestižní taneční soutěže. Vřelé díky Markovi, velkému nebeskému pracovníkovi – The Skyworker.

David Černý

Mliluju Prahu
www.milujuprahu.cz ~ davidcerny40@gmail.com
Profesionální služby za dobrou cenu. Férové a přátelské jednání. Je radost pracovat s lidmi, kteří jsou do své práce zapálení stejně jako Skyworkers. Mohu jen doporučit.

Jan Látal

režisér
Naše realitní kancelář oslovila pana Jehličku již s několika zakázkami a byli jsme velice spokojeni. Jednání bylo příjemné, rychlé a profesionální. Doporučuji.

Michal Šebor

Realitní společnost České spořitelny
S Markem jsem spolupracoval na tvorbě úvodního videa ze showroomu pro web našeho klienta. Přes velmi složité podmínky v komplikovaném interiéru zvládl Marek natáčení skvěle a z výsledku jsme nadšeni stejně jako klient. Na Markovi oceňuji spolehlivost, přístup, zručnost, preciznost a nikdy nekončící pohodu.

Pavel D. Bartoš

spolumajitel marketingové agentury Happyend
Jste jedním z nejúspěšnějších fotografů v Mapách Google. Právě jste dosáhli něčeho, co se podařilo jen velmi málo lidem: 1 000 000 zobrazení fotek. Blahopřejeme ke skvělému úspěchu.

Společnost Google

Neobyčejná obětavost, profesionalita od úplného začátku, vše v souladu se zákony a navíc na pohodu. A záběry stojí za to.

Yan Čelikovský

fotograf
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS