Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Tihelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Tihelka — fotograf

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Marek Tihelka:
Osobní zkušenost spolupráce s fotografem Markem Tihelkou mám od roku 2009. Spolupracuji s ním jako galeristka při dokumentaci výstav v interiéru a exteriéru, rovněž při focení exponátů v případě potřeby produktové fotografie. Obzvlášť oceňuji jeho profesionalitu při náročném focení kovových plastik. Mimo jiné jsme na půdě galerie realizovali i jeho autorské výstavy fotografií z jeho volné tvorby a představili jeho kreativní uměleckou polohu, co je jistě přidanou hodnotou k úspěchu všestrannosti profese vynikajícího fotografa.

Akad.arch. Ingrid Kitzbergerová

kurátorka, galeristka
www.galeriecrears.cz
Focení s profesionálním, odborným a přitom přátelským přístupem. Celodenní trpělivost, nápady a spousty technického vybavení přineslo skvělý výsledek. Na tohle focení jen tak nezapomeneme. Takhle si představuji profesionální práci fotografa. Víc než doporučuji každému, kdo chce opravdu kvalitní fotky, ať už zátiší, momentky nebo portréty.

Radek Chumchal

chumaldo@centrum.cz
Fotografů je jak máku, ale těch perfektních je jako šafránu. S Markem Tihelkou jsem pracoval na několika zakázkách v rámci agentury a nyní s ním spolupracuji na volné noze. Libí se mi, že předaná data jsou vždy perfektní. Myslím, že Markovy reference hovoří za vše. Dovolím si tvrdit, že v českém rybníčku není moc fotografů s takto širokým záběrem a zároveň laťkou tak vysoko. Určitě doporučuji, protože Marek není jen perfektní fotograf, ale také skvělý člověk a jeho rychlokurz fotografování, ve kterém mi improvizovaně vysvětlil během deseti minut, jak obsluhovat fotoaparát, prostě nejde zapomenout.

Marek Vančura

grafický designér
maravan.cz ~ mara.vancura@gmail.com ~ 730 675 049
S Markem jsme již v minulosti několikrát spolupracovali a spolupráce byla vždy nadstandardní. Jeho přístup byl vždy pozitivní, profesionální a předaná data byla bezchybná, skvělá.

Lukáš Bartek

Krajcar, s.r.o.
Pana Tihelku mohu jako profesionála plně doporučit. Graficky mně a kolegům pomáhá s medicínskými prezentacemi pro tuzemské i mezinárodní kongresy. Jeho fotky provedené na plátně zdobí moji ordinaci.

Pavel Štrympl

lékař
www.orl-auris.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS