Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Demartini > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Demartini — tvůrce online videoportrétů a reklamní kreativec

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Martin Demartini:
Na Martinovi si vážím především jeho schopnosti vnořit se do tématu a zpracovat ho velmi zajímavým a emotivním způsobem. Například když jsme dělali video o kurzu herecké improvizace, tak i video bylo formálně mile rozpustilé a hravé, se spoustou kreativních nápadů. Když šlo naopak třeba o vážné až meditativní téma, jeho pojetí a výborný výběr hudby to opět umocnily. Martin má prostě spoustu tvůrčích myšlenek, kterými vaši původní představu obohatí, takže video je ještě působivější a lepší, než jste si ho v duchu představovali. Je to filmař každým coulem, a proto s ním moc rád spolupracuji. Nikoho jiného si na jeho místě nedokážu ani představit.

Igor Samotný

provozovatel Meditačního centra Lažánky
S Martinem Demartini spolupracujeme na tvorbě videí pro Vinařský fond ČR téměř čtyři roky. Za tu dobu pro nás natočil desítky video spotů. Už z toho je patrné, jak hodně jsme s jeho prací spokojeni. Jeho hlavními přednostmi jsou: pečlivá příprava při sbírání podkladů, skvěle vymyšlené a napsané scénáře, civilně dokumentární obrazové pojetí, díky kterému jsou spoty velmi přirozené a lidské, a v neposlední řadě výborný střih, který dává videu výraznou dynamiku a atraktivitu. Stručně řečeno – jeho videa mají jiskru, nenudí, velmi dobře se na ně dívá. Z vlastní zkušenosti proto mohu napsat, že spolupráce s ním je trefou do černého.

Jaroslav Machovec

ředitel Vinařského fondu
vinarskyfond.cz
Martinovy tvůrčí dovednosti mají docela široký záběr, ale vždy jsou na výborné úrovni. Spolupracoval jsem s ním v reklamní agentuře Ogilvy na řadě úspěšných a oceněných TV reklam. Třeba jeho TV spot na vodku Amundsen „Etter Destillere“, pro který vytvořil scénář a spolupracoval na režii, se stal nejlepší reklamou roku. Má spoustu nápadů, je skvělý textař a scénárista. Později jsem s ním kromě vymýšlení TV spotů a tiskových reklam spolupracoval i v oblasti videa – dělal pro naši agenturu poutavé video prezentace, animatiky a tzv. mood videa. Jakožto vášnivému cyklistovi se mi také velmi líbí jeho video seriál o vinařských cyklostezkách, kdy s GoPro kamerou na hlavě projezdil celou jižní Moravu a sám poutavým způsobem komentuje své zážitky.

Petr Radotínský

kreativní ředitel, Ogilvy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS