Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Demartini > Fotogalerie z natáčení > Reklama na webové stránky a sociální sítě

Reklama na webové stránky a sociální sítě

Působivá online reklama je jedním ze základů úspěchu podnikání. Její výroba přitom může být finančně nenáročná, zde u spotu pro Meditační centrum Lažánky stačily hezké fotografie, emotivní hudba a efektní grafická šablona. (Ilustrační foto z natáčení)

Zobrazuji položku č. 3 z celkem 7 položek v této galerii:

Reklama na webové stránky a sociální sítě
« Předcházející Poutavé osobní výpovědi | vzpomínky Ivy Janžurové  (zobrazit v plné velikosti)Náborová, motivační a interní videa pro firmy  (zobrazit v plné velikosti)Reklama na webové stránky a sociální sítě  (náhled aktuálně zobrazené položky)Videoklipy o kurzech, akcích a událostech  (zobrazit v plné velikosti)Pracovní videa pro popularizaci firmy  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Demartini

Martin Demartini

tvůrce online videoportrétů a reklamní kreativec — Online videoportréty pro jakýkoliv obor podnikání či osobnost. Vše od A do Z: tvorba scénáře, natočení videa, střih a kompletace pro vydání na internetu. Také televizní a radio spoty na klíč a ideamaking. Výtečné reference, zkušenosti a přes 30 ocenění.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 777 921 119 ~ Email: martin.demartini@gmail.com ~ Web: martin-demartini.webnode.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Martin Demartini Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS