Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Novotná > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martina Novotná — léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací

Zobrazuji č. 4150 z celkem 52 doporučení prezentace Martina Novotná:
Milá Martino, moc děkuji za víkend! Bylo to super, dodalo mi to energii. Dál se čistím. Velmi příjemným prožitkem pro mne byla řízená meditace na spojení se svým Pravým Já. Tvůj příjemný meditativní hlas a doprovodná slova byly skvělým průvodcem i pomocníkem na mé vnitřní cestě a umocnily tak celý prožitek! Celkově víkend byl příjemný mix práce na sobě – (meditace, skupinové konstelace, cvičení, dotyky) a komunitního sdílení včetně společného vaření a odpočinku v přírodě. Moc děkuji a ráda si to opět někdy zopakuji :)

Lucie Šimková

lucieemar@seznam.cz
DĚKUJI! Děkuji s největší pokorou, které jsem schopna. DĚKUJI VÁM za upřímná i ohleduplná slova, Váš čas a energii. Byla jsem obdarovaná, dostala jsem se zase o kus blíže k sobě, k pochopení – bylo to celé v „božím plánu“, protože mě to neskutečně dalo a „nakoplo.“ Vnesla jste tím další velké Světlo a Uzdravování do mého života :) Na nové zkušenosti, které mě doslova ženou ke zvědomování, uzdravování a Lásce. Vše se u mě hodně prosvětluje a i léčí rychlostí blesku. Cítím ty zázraky, o kterých jsem vždy četla a přála si je zažívat :) Nikdy jsem se nebrala za důležitou, dávala jsem před sebe ty druhé a nyní vím, že to beze mě nejde. Cítím to více a více a moc mě to naplňuje a rozradostňuje, dává velkou sílu jít dál a být krásná, protože už CHCI BÝT KRÁSNÁ, vím že mohu, že na tom není nic špatného ba naopak je to tak nádherná cesta plná Světla a Lásky :) Začínám opravdu vážit každého slova i myšlenky a věnovat se více sobě i svému drahému tělu, které jsem až téměř dosud nevnímala jako až tak důležité. Martino, jste první, kterou jsem se odvážila touto formou oslovit a poprosit o radu, pomoc. Vždy jsem se takové komunikaci vyhýbala v obavě možnosti ublížení, nadělání více paseky než užitku a celého dopadu energetických a jiných… Když jsem Vás viděla na Cestách v sobě, ještě dřív než jsem pustila video, „cítila jsem Vás“. Nevím, prostě něco, bylo to tam :) A po zhlédnutí videa jsem to měla jasné, v srdci jste mi zavibrovala a já se nerozmýšlela a psala :) Cítila jsem, že můžu, byla jste mi něčím blízká a stále tu blízkost k Vám cítím. A to víte – pak mě přišly zkoušet ty staré vzorce a můj mozek :) Martino, jsem za setkání s Vámi a za vše, co mezi námi proběhlo, z hloubi srdce vděčná.

Iveta Pavlátová

ivetaplavlat@tiscali.cz
Martina je úžasná bytost. Od roku 2012 mi několikrát účinně pomohla: prožila jsem nádheru zasvěcení do Shambally, ušila mi na míru Human Design a vyléčila mě, když jsem měla problémy se zápalem plic i s depresemi. Překvapilo mě, že se mi ulevilo vždy hned, jak jsem odeslala e-mail nebo SMS. Je sama sebou a užívá si to. Moc děkuji, Martino, jsi jedinečná.

Mgr. Miroslava Kvasnicová

Martino, s radostí Vám píšu toto poděkování za pomoc při mém hledání. Má cesta k sobě po letech zkoumání, překonávání a získání dostatku informací začala Vaším astrologickým rozborem. Hodně aspektů mé životní cesty se zvědomilo, tato rezonance mě posunula v mém rozhodnutí jít dál beze strachu, za což děkuji. Poznání aspektů mého horoskopu mě vnitřně postrčilo k pochopení starobylého strachu a jsem připravena k jeho postupnému odevzdání. V mém případě se jednalo o kvantový skok poznání v prožívání mého života a potvrzení jeho vyššího smyslu. Poznaná moudrost mě díky Vaší pomoci vede k dalšímu zasvěcení, cítím se lépe, klidněji, bezpečněji. Učím se nevlastnit své emoce a myšlenky a začínám věřit v základní dobro. Děkuji za Vaše duchovní směrování, jste skvělý učitel, Vaše empatie je úžasná. Má racionálně mentální mysl již nepotřebuje důkazy, odkládám své strachy a důvěřuji. Nastartovala jste začátek přeměny pochyb a nejistot a moje léčení. Děkuji za světlo mému duchovnímu poznání.

Jana Stavinohová

Když jsem Martinku poprvé navštívila souhrou synchronicity, pocítila jsem že tuto nádhernou ženu znám věky. Sezení s ní, i když jsme si třeba jen povídaly, bylo vždy naplněno něčím čemu říkám Láska. Bylo to pro mě silné setkání, na kterém jsem si díky této úžasné ženě, která mě neustále inspirovala, uvědomila plno zásadních věcí. Byl to pro mě jeden z mnoha silných bodů v mém životě. Je úžasné jak nás mnoho lidí může inspirovat a dokáže svojí láskou přetransformovat, aniž bychom si to zásadně uvědomovali. Pamatuji si jak mě tato žena pomohla překročit moje jisté hranice, kdy jsem velmi bojovala s tím, co si o mě myslí okolí, a tudíž se bála samu sebe vyjádřit. Stačila její láska a pár slov, které byly přímo mě stavěné na míru, aby se zavřené dveře znovu otevřely a potlačené emoce vyvstaly na světlo a byly uvolněny. Cítím velký vděk za pocity, které jsme si mohla prožít. Byla jsem i na tantrické masáži, která je plná něhy a jemnosti.

Jana Voráčková

1jvorackova@seznam.cz
Od Martiny (anděla v ženském těle) jsem dostala množství rad či návodů, jak to udělat, aby mne napadlo to, co potřebuji. Jak si dát záměr na určité řešení, sen či přání atd. Současně jsem měla s kým probrat své pocity a krásné náhody, které jsem zažívala. Jak doslovně říká: „Chci to dělat jako On (Ježíš). Hlásat a žít Boží slovo ve společenství lidí, v přírodě, na slunci, s humorem a přirozeností mluvit v podobenstvích. Spontánně dělat rituály pro Matku zemi, společně tancovat, zpívat a radovat se. Tímto způsobem osvobozovat lidi od svázanosti i očekávání velkých zázraků. Život je zázrak v nekonečně mnoha podobách, co ještě čekat?“ Rada: „Nikdy nezapomínej, že Bůh je sám hojnost a dokonalé štěstí a harmonie. Nemusíš pochybovat o tom, jestli je vůle Boží, abys měla krásný vztah, život v radosti, naplňující práci. To je přirozené. Jen bys to měla vnímat jako samozřejmé a pořád se neptat co je Vůle Boží. To, co tě dělá šťastnou je vůle Boží a to poznáš jedině ty sama. Máš také svobodnou vůli, tím i možnost dělat chyby a musíš převzít odpovědnost za svůj život do vlastních rukou, je potřeba nebát se rozhodnutí a jejich důsledků. Žít v bezmoci se někdy zdá jednodušší jako osobní odpovědnost. Sami vytváříme svůj život, Bůh to za nás neudělá. Nemusíš mít obavu užívat vlastní vůli či přání. Jen nezapomeň na druhý protipól – Boží vůli.“ V nejvyšší rovině se vůle Tvá a Boží stane jedním. „Odmítáme-li cokoliv, odmítáme i sebe, protože všichni jsme jedno. Miluj se nedokonalá. Vše v Tobě chce být milováno. Dokonalý je jen Stvořitel.“

Ivana Truxová

ivana.truxova@centrum.cz
Milá Martinko, z celého srdce děkuji. Viděla jsem vás na Cesty k sobě a váš výraz tváře – prostě úplně celá vy, váš mír v duši, mě od toho dne přitahoval jako magnet. Dnes jsem se na vás koukala znovu a rezonovalo se mnou něco ve vás, ale slovy to neumím plně vyjádřit… mír, po kterém v sobě toužím. Velmi děkuji za váš dar a um ve formě rozpomenutí se pomocí čistění 3 čakry a také zasvěcení do Shambally I. a II. a taky za astrologický rozbor. Nadělila jsem si vás k narozeninám a taky pod stromeček a taky tenhle závěr roku je pro mě takovou vstupní branou do sebe a vybrala jsem si vás pro ten mír, který z vás vyzařuje a váš úsměv nelze popsat přesně, je prostě kouzelný. Po vyčistění třetí čakry byl můj týden dramatický. Do toho dne jsem se pokládala za mírumilovnou bytost a ejhle, zrodila se bytost hádavá, naštvaná a zlostná. Většina lidí mi lezla na nervy a s některými jsem ukončila vztahy, ale žádný pocit špatnosti, ba naopak, jen to tak prostě podle mě mělo být, nekompromisně, bez omluvy. Astrologický rozbor mi otevřel oči v pochopení sebe samé a věřím, že po několikerém přečtení budu žasnout ještě více. Zasvěcení do Shambally je pro mě jízdou k sobě a těším se, co vše se mi bude otevírat. Při samotném zasvěcení jsem se prala s egem, cítila jsem nepěkný výraz tváře na sobě, trvalo to divně dlouho, avšak po boji přišel můj milovaný mír a láska, a jen povel stále se opakující: ŽIJ VE SVÉM! Martinko, s úctou k vám, s úctou k vaší duši a s úctou k nádhernému vašemu úsměvu, děkuji.

Iveta Dedinská

Martinka změnila můj život k lepšímu. Ona je skvělý, konzistentní, komunikativní a přátelský člověk, navíc s velkým smyslem pro humor :) Měla se mnou trpělivost a dala mi odpovědi na všechny mé otázky. Martinka je anděl, který dělá úžasnou práci. Děkuji za všechno!

David K.

Za tři léčení s Martinou se mi změnily chutě. Jsem více bez masa, zařadila jsem z ničeho nic luštěniny (čočku, cizrnu). Přidala jsem mandlové mléko. Piji teď na podzim teplou čistou vodu, jím více zeleniny a ořechy. První ráno léčení jsem měla plačtivý pocit, tomu jsem nechala průběh. Plačtivý pocit pak velmi rychle odešel. To samé se dělo další den, odešlo to rychle samo (jako bych si to měla uvědomit, ale šlo to rychle pryč). Procítila jsem, že život je vlastně krásný, tak proč se bát. Skoro mi až tekly slzy radostí. Další den jsem měla bušení srdce velmi rychlé a špatně se mi dýchalo a nějak mi přišlo, že to doznívá… Prožila jsem tmu, přišlo mi, jako bych prožila smrt a že jsem se znovu narodila. Ta tma byla krásná a mírumilovná. Takže se nemusím vlastně už vůbec bát. Jsem zase více sama sebou. Asi jak se mi rozpouští to srdce po léčení, tak cítím lásku. Cítím, když mě má opravdu někdo rád (dříve jsem to brala jako frázi a moc jí nevěřila) nebo cítím, když má někdo opravdu někoho dalšího rád… Cítím, že jsem opravdu více v lásce. Zdá se mi, že vidím občas záblesky světla. I krční páteř se zlepšuje :) Pomohlo mi to se sama lépe prezentovat. Jsem sama za sebe v přirozenosti. Jsem také více v přítomnosti a při meditacích mi teď nelétá tolik myšlenek a myšlenky jsou hlubší. Našla jsem práci podle svých přání. Nebojím se tolik konfliktů a vše, i to negativní, lépe přijímám. Cítím se víc jako žena. Měla jsem cyklus a vnitřně se řídím dle něj, jako že jsem potřebovala víc klidu a tak jsem doma zapřáhla děti i manžela do prací, ať to není vše na mně. Úžasně uvolňující a krásná byla Tantra na dálku, funguje to! Levandulový olej Young living užívám. Je prima. Děkuji!

Šárka Andrlíková

carre@seznam.cz ~ 736 417 073
Marti, volání boží pečeti nasměrovalo mou cestu k tobě a já Ti velmi děkuji za vedení, které mi od té doby dáváš. I díky videu, které jsem zhlédla na Cestách k sobě ses mi zalíbila. Musím říci, že člověka s podobným vyzařováním jsem ještě nepotkala. Vzhledem k vysokému energetickému stupni boží pečeti jsem ráda dala na tvou radu a rozhodla se nejprve pro zasvěcení do Kundalini Rekii. Což pro mě bylo tou pravou cestou. Zasvěcení do Kundalini Reiki 1. a 2. stupně mi léčí a rozpouští staré bloky a programy a také bych řekla, že i otvírá oči. Učí mě a probouzí mou vnitřní sílu. Těším se již dnes na 3. stupeň, který věřím vše ještě zintenzívní. Co mě zasáhlo nejvíce, byl astrologický rozbor od Tebe. Stal se mým velkým učitelem sebe sama. Musím přiznat, že první přečtení mě naprosto rozervalo a způsobilo velmi těžkou noc. To všechno, co jsem celý život žila a neviděla, neuvědomila si, nebo snad ani nechtěla vidět a přiznat si… bylo najednou černé na bílém. Nazvala bych to velkým prozřením. U prvního přečtení protekla spousta slz, dokonce i vzpomínek na život minulý. Také ale obrovský respekt a uznání nad vlastní vybranou cestou životem. Díky horoskopu jsem lépe poznala svoje nezdravé postoje, které mě omezují v žití naplněného života . Právě díky uvědomění a pochopení s nimi mohu teď pracovat. V čemž mi zase aktuálně úžasně pomáhá Kundalini Reiki, kde mohu záměrem léčit přesně co je třeba. Také jsem ale v horoskopu objevila velký, snad i v nitru tušený potenciál, který mohu nyní nadále rozvíjet. Velmi obohacující je také dodatek, který vlastními slovy k horoskopu napíšeš a snažíš se pomoci. Ten jsem již četla snad 100×. Těším se na další společnou cestu.

Růžena Špadrnová

ruzaspadrnova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS