Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matej Marek, MSc. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matej Marek, MSc. — statistik a datový analytik

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Matej Marek, MSc.:
Vřele bych doporučila služby pana Matěje Marka, který mi pomohl zpracovat podklady pro výzkum postižených dětí v růžných zemích pro naši charitativní organizaci. Výsledkem byla kvalitní a rychle provedená práce. Pokud bude třeba, rádi se na něj opět obrátíme.

Mgr. Dagmar Herrmannova

zakladatelka a projektová ředitelka Pink Crocodile
www.pink-crocodile.org
Nedávnou jsem měl možnost spolupracovat s panem Markem a dovoluji si konstatovat, že spolupráce s ním byla skvělá. Jakožto lékař jsem pana Marka požádal o statistické zpracování medicínských dat, které byli značně obsáhlé a komplexní, jelikož se jednalo o vědecké publikace do renomovaných odborných časopisů v USA. Pan Marek veškeré zadané úkoly dokázal zpracovat na vynikající úrovni, na mé připomínky a dodatky reagoval velmi pohotově, komunikace s ním byla příjemná a finanční ohodnocení za provedenou práci ve srovnání s konkurencí bylo adekvátní. Plánuji nadále spolupracovat s panem Markem na přípravě dalších vědeckých publikací s cílem exaktního statistického zpracování a rád bych ho vřele doporučil dalším zájemcům o jeho služby.

MUDr. Pavol Praženica, PhD.

Potřebujete-li rychle a kvalitně zpracovat statistická data za rozumnou cenu, tak jste na správné adrese. Jsem lékař a minulý rok jsem potřeboval pomoci s vyhodnocením statistických dat do disertační práce. Na internetu jsem si vyhledal stránky pana Marka, který se ihned seznámil s problematikou daného tématu a po online konzultaci navrhl odpovídající zpracování získaných dat. Rychlost, flexibilita a porozumění tématu charakterizují práci pana Marka.

MUDr. Marek Boháč

Statistika nuda je, má však cenné údaje…a to obzvláště od pana Marka. Patří mu mé velké díky za statistické zpracování dat k mé diplomové práci, a to na vysoké úrovni. Pan Marek na jakýkoliv dotaz ihned konstruktivně reagoval, vše mi detailně vysvětlil a spolupráce s ním byla vynikající. Všem pana Marka vřele doporučuji. Mám do budoucnosti jasno na koho se obrátím a koho doporučím. Vlastnosti: profesionalita, pracovitost, flexibilita, erudovanost, vstřícnost, komunikativnost.

Bc. Martin Čermák

student Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Vstřícná a rychlá komunikace, velmi dobře se umí zorientovat v dané problematice a odborně poradit – v mém případě třeba se správným formulováním hypotéz. Všechny analýzy a statisticky zpracovaná data vysvětlí. Pokud bude potřeba, rád znovu využiji jeho služby a vřele doporučuji.

Jan Hořejší

fyzioterapeut
Spolupráce s panem Markem byla naprosto výborná. Na dotazy reagoval velmi rychle a ochotně. Velmi oceňuji pohotové řešení drobných změn v průběhu statistického zpracování dat a vysvětlení použitých statistických testů. Vřele doporučuji služby pana Marka ostatním.

Petra Králová

studentka
Na spolupráci s panem Markem oceňuji rychlost, přesnost a téměř okamžitou reakci na dodatečné dotazy. Cenově zakázka odpovídala firmám, které mi statistické zpracování prováděly dříve, ale z hlediska rychlosti vhledu do problému, pohotové a přesné realizace, včetně schopnosti zapracovat drobné změny v průběhu výzkumu atd., se mi služby Statistické zpracování dat firmy Matej Marek jeví jako bezkonkurenční.

Hana H.

studentka Ph.D.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS