Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matej Marek, MSc. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matej Marek, MSc. — statistik a datový analytik

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Matej Marek, MSc.:
Vřele bych doporučila služby pana Matěje Marka, který mi pomohl zpracovat podklady pro výzkum postižených dětí v růžných zemích pro naši charitativní organizaci. Výsledkem byla kvalitní a rychle provedená práce. Pokud bude třeba, rádi se na něj opět obrátíme.

Mgr. Dagmar Herrmannova

zakladatelka a projektová ředitelka Pink Crocodile
www.pink-crocodile.org
Nedávnou jsem měl možnost spolupracovat s panem Markem a dovoluji si konstatovat, že spolupráce s ním byla skvělá. Jakožto lékař jsem pana Marka požádal o statistické zpracování medicínských dat, které byli značně obsáhlé a komplexní, jelikož se jednalo o vědecké publikace do renomovaných odborných časopisů v USA. Pan Marek veškeré zadané úkoly dokázal zpracovat na vynikající úrovni, na mé připomínky a dodatky reagoval velmi pohotově, komunikace s ním byla příjemná a finanční ohodnocení za provedenou práci ve srovnání s konkurencí bylo adekvátní. Plánuji nadále spolupracovat s panem Markem na přípravě dalších vědeckých publikací s cílem exaktního statistického zpracování a rád bych ho vřele doporučil dalším zájemcům o jeho služby.

MUDr. Pavol Praženica, PhD.

Potřebujete-li rychle a kvalitně zpracovat statistická data za rozumnou cenu, tak jste na správné adrese. Jsem lékař a minulý rok jsem potřeboval pomoci s vyhodnocením statistických dat do disertační práce. Na internetu jsem si vyhledal stránky pana Marka, který se ihned seznámil s problematikou daného tématu a po online konzultaci navrhl odpovídající zpracování získaných dat. Rychlost, flexibilita a porozumění tématu charakterizují práci pana Marka.

MUDr. Marek Boháč

Statistika nuda je, má však cenné údaje…a to obzvláště od pana Marka. Patří mu mé velké díky za statistické zpracování dat k mé diplomové práci, a to na vysoké úrovni. Pan Marek na jakýkoliv dotaz ihned konstruktivně reagoval, vše mi detailně vysvětlil a spolupráce s ním byla vynikající. Všem pana Marka vřele doporučuji. Mám do budoucnosti jasno na koho se obrátím a koho doporučím. Vlastnosti: profesionalita, pracovitost, flexibilita, erudovanost, vstřícnost, komunikativnost.

Bc. Martin Čermák

student Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Vstřícná a rychlá komunikace, velmi dobře se umí zorientovat v dané problematice a odborně poradit – v mém případě třeba se správným formulováním hypotéz. Všechny analýzy a statisticky zpracovaná data vysvětlí. Pokud bude potřeba, rád znovu využiji jeho služby a vřele doporučuji.

Jan Hořejší

fyzioterapeut
Spolupráce s panem Markem byla naprosto výborná. Na dotazy reagoval velmi rychle a ochotně. Velmi oceňuji pohotové řešení drobných změn v průběhu statistického zpracování dat a vysvětlení použitých statistických testů. Vřele doporučuji služby pana Marka ostatním.

Petra Králová

studentka
Na spolupráci s panem Markem oceňuji rychlost, přesnost a téměř okamžitou reakci na dodatečné dotazy. Cenově zakázka odpovídala firmám, které mi statistické zpracování prováděly dříve, ale z hlediska rychlosti vhledu do problému, pohotové a přesné realizace, včetně schopnosti zapracovat drobné změny v průběhu výzkumu atd., se mi služby Statistické zpracování dat firmy Matej Marek jeví jako bezkonkurenční.

Hana H.

studentka Ph.D.
Jsem velmi ráda, že jsem pana Mateje Marka oslovila ke spolupráci na statistickém zpracování dat do mé diplomové práce. Od prvního kontaktu bylo znát, že má bohaté zkušenosti. Velmi rychle reagoval na mé podněty a kvalita výsledné práce byla na profesionální úrovni. Máte-li zájem o skutečně kvalitní služby v oblasti statistiky, mohu ho jen doporučit.

Bc. Pavla Angelová

náměstkyně ošetřovatelské péče, Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS