Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 2130 z celkem 54 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Já si myslím, že jakékoliv pozitivní hodnocení nemůže absolutně vyjádřit práci, jakou IZMIRUS odvádí. Pokud chcete opravdu jedinečné logo, on je ten nejlepší ;)

Milan Polanský

Kathai
http://kathai.wixsite.com/kathai ~ kathai@email.cz ~ 776 667 667
Sofistikované, moderní, koncepční a flexibilní řešení požadavků. Zkušený odborník, sledující vývoj včetně nejnovějších trendů.

Josef Němec

www.uhps.cz ~ uhp@email.cz ~ 608 325 449
Tímto bych chtěl panu Svatoňovi poděkovat za realizaci firemního loga, které nejenže zcela odpovídá zadání, ale svým zpracováním daleko předčilo jakákoliv naše očekávání. To vše během několika mála dnů. Skvělá práce.

Mgr. Bc. Ondřej Dostál

jednatel IMPERIA Real Estate & Consulting s.r.o
ondrej.dostal@outlook.com ~ 724 543 900
Michalovo estetického cítění a kreativního myšlení jsme pro naše zahraniční klienty využili již několikrát a fakt, že se ke spolupráci neustále rádi vracíme, hovoří za vše. Za zmínku nestojí jen poutavá a smysluplná grafická řešení, ale také jeho profesionální přístup k problematice logotvorby.

Pavel Popp

www.spion.cz ~ pavel.popp@gmail.com
Izmirus měl velmi profesionální jednání a také profi výkon při vytvoření našeho nového loga, které je dle našich představ. Komunikace výborná. Doporučuji!

Věra Dočkalová

dockyver@seznam.cz ~ 604 464 844
Pan Svatoň nám navrhl elegantní a moderní logo, které zároveň nápaditě vyjadřuje dané téma. Spolupráce byla rychlá a efektivní, neváhá přizpůsobit se požadavkům ani pomoci nad rámec běžné dohody. Spolupráci s tímto designérem rádi a vřele doporučujeme.

Romana Žabková

www.kurzy.cz ~ romana.zabkova@kurzy.cz ~ 720 512 191
Od pana Svatoně mám logo a vizitky. Vybrala jsem si ho, protože o logu přemýšlel, přemýšlel o mé firmě a tak nějak citlivě vytvořil logo, které mě sedí. Navíc je velmi originální. Jsem moc ráda, že p. Svatoň reaguje rychle a své klienty si hýčká.

Lucie Hladilová

www.vedemeucto.cz ~ lucie@vedemeucto.cz ~ 604 290 814
Dnes je to podruhé, co mi pan Svatoň ukázal, že je opravdový génius v tvorbě log. Opět předčil moje představy a vytvořil mi kreativní a nádherné logo. Kreativita, rychlost, spolehlivost, výborná cena. Nemám co dodat, ode mě 5/5, legendární logotvůrce!

Jan Dinebier

Pan Svatoň mě na začátku mého podnikání hodně pomohl s technickými radami a marketingovou strategií. Když jsem si to v hlavě poskládal, rozhodl jsem se u mistra udělat logo. Po delším telefonním hovoru a ukázání mé práce, mě pan Svatoň udělal do týdne logo, přesně, jak slíbil. Z nového loga jsem nadšený a mohu začít budovat kvalitní značku. Když to shrnu do jedné věty: Je to mladý, sebevědomý muž, který dokáže citlivě naslouchat a udělat pro klienta to nejlepší logo.

Marek Najvar

Česká pera
www.ceskapera.cz ~ najvar.m@seznam.cz ~ 601 364 974
Několik let naše firma hledala logo. Bylo mnoho návrhů, korektur, ale bez výsledku. Od pana Svatoně přišel jeden návrh loga a bylo vybráno. Bez korekcí, profesionální, vystihující technické zaměření firmy. Doporučuji.

Roman Bouma

BZ cranes s.r.o.
www.bzcranes.cz ~ bouma@bzcranes.cz ~ 775 773 040
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS