Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Kaplanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Nikola Kaplanová — grafická designérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Nikola Kaplanová:
S Nikolou Kaplanovou je spolupráce velmi příjemná a profesionální. Nikola je šikovná, chápající, zodpovědná i vstřícná. Má velmi milé vystupování, komunikace a domluva byla vždy bez problému. Jsme rádi, že se stala jednou z našich externích grafiček a doufáme, že naše spolupráce bude ještě dlouho pokračovat.

Barbora Kokrmentová

Jiri Models
S Nikolou to pro mě byla nádherná spolupráce. Ze zadání formy já bych chtěl, hned předložila pár návrhů a rozhodnutí bylo na světě. Vše šlo příjemně rychle a zase jsem o krok dál. Vím, že se na ní opět budu moci někdy obrátit. Prostě profesionální práce. Díky.

Martin Beránek

Elepro
Nikol Kaplanová je kouzelnice! Z nepříliš kvalitní, pro mě však srdcové fotky z mobilu, vytvořila nádhernou ilustraci, která bude naši zeď zdobit hodně, hodně dlouho. Okamžitě upoutá, je hravá a výrazná, přesně jak jsem si ji představovala. Nikol, ještě jednou děkuji. Rozhodně doporučuji a ráda si zase nějakou objednám.

Michaela Zumrová

Spolupráce s Paní Nikolou byla naprosto báječná. Moc děkuji za její laskavost, vstřícnost a lidskost. Logo mám podle svých představ a zároveň jsem chtěla nechat i volnou ruku k tvoření. Moc ráda doporučuji Všem ostatním.

Hana Součková

LaraFi dortové studio
Pro grafickou tvorbu vánočního přání pro naše klienty jsem nemusela dlouho váhat komu jej zadat. Paní Nikola byla jasná volba, jelikož jsem s ní v minulosti už spolupracovala, tak jsem se s důvěrou obrátila na ni. Výsledek byl opět rychlý, perfektní a dokonalý. Proto mohu všem doporučit.

Iva Sedláková, DiS.

Altoma
Paní Nikolu znám už dlouho, proto jsem se na ni s důvěrou obrátila s vytvořením polepů na firemní auta. Neměla jsem moc žádnou představu a ona ochotně navrhovala a předělávala a předkládala návrhy, až do finální podoby. Spolupráci mohu vřele doporučit. Kromě rychlé komunikace musím zmínit i milé a příjemné jednání. Tímto moc děkuji za krásné polepy na auta.

Iva Sedláková, DiS.

Altoma
Navázat pracovní spolupráci s p. Kaplanovou bylo velmi milé překvapení. Její rychlost zpracování mého požadavku, profesionální přístup k práci, pochopení mých potřeb a vynikající komunikace bylo na dnešní dobu nevídané (samozřejmě v pozitivním slova smyslu). Pokud někdo hledá člověka na svém místě, pak právě p. Kaplanová tím člověkem dozajista bude. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby týkající se grafické práce a udělat si radost vědomím toho, že je na světě ještě profesionál s lidským přístupem, tak se znovu ozvu.

Luděk Uchytil, DiS.

Optik
Paní Nikola je velice příjemná, milá a má pochopení pro naše těžko popsatelné požadavky. Naše zadání bývá velice nepřesné a ani my sami nevíme co chceme… Přesto se paní Nikole daří přesně vystihnout naše představy. Spolupráci srdečně doporučujeme. Těší nás a velice si vážíme, že můžeme být jejími klienty. Přejeme jí mnoho trpělivosti se zákazníky jako jsme my.

Michal Weinbrenner

Sunrise evropský nadační fond
Spolupráce s paní Kaplanovou byla velice příjemná. Naše představy dokázala graficky vyobrazit k naší spokojenosti v dohodnutých termínech. Je chápající a profesionální, můžeme jen doporučit.

Bc. Michael Hrbáč

Bubble Joy
Logo pro projekt Jihočeská lokálka nebylo jednoduché, neměla jsem totiž žádnou přesnou představu o tom, jak by mělo logo vypadat. A i přes to, jen na základě mých popisů, udělala Nikola Kaplanová logo hned na první pokus a bylo to ono. Ráda se na ni obrátím i v budoucnu a už teď se na spolupráci těším.

Nikola Zvonařová

Pro Neziskovky
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS