Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Nováková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michaela Nováková — procesní architekt a lektor se specializací na Trello

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Michaela Nováková:
Pavel Ovesný
Kurz mě nadchnul. Trello znám sice už několik let, ale neuměl jsem využít jeho potenciál. Vypadá intuitivně, ale až když jsem viděl najednou všechny jeho možnosti v podání někoho zkušeného, teprve jsem docenil, jak skvělý nástroj to je. Oceňuju také vyváženou kombinaci hutného představení možností, chytrých vychytávek a zábavného praktického cvičení v týmu. Chcete si ušetřit spousty slepých uliček metodou pokus/omyl? Vyrazte na Míšin kurz a staňte se jako já zapáleným trellofilem.

Pavel Ovesný

podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály
Když máte projekt nebo firmu delší dobu, tak je těžké se na ni jako na celek podívat zvenku a doladit systém a zapojit vylepšováky. S tím nám skvěle pomohla Míša Nováková. Prošly jsme spolu celý stávající systém a zaměřily se na oblasti, kde bych chtěla práci zlepšit nebo zjednodušit. Míša nám pomohla nastavit kontrolní mechanismy, tabulky a doporučila několik nástrojů na práci v týmu, úkolování a komunikaci. Připravila školení pro všechny holky, abychom uměly systémy dobře využívat. Většina z nás je teď používá i pro své osobní zápisky a projekty. Nakopla nás ke změnám ve skladu a v systému komunikace, které nám všem ulehčí práci.

Judita Klimentová

Kosmetika hrou
Ačkoliv se mi Trello nezdá jako příliš složitý nástroj, pravděpodobně bych jeho objevováním strávila mnohonásobně víc času. Takhle za 2,5 hodiny vím vše, co potřebuji a ještě spoustu věcí navíc. Mohu se tak rychle rozhodnout, zda či jak ho budu používat. Kurz mi tedy především ušetřil čas. Kurz určitě doporučuji – především pokud chcete ušetřit čas a za krátkou dobu získat poměrně detailní informace.

Monika Višňová

architekt
Vynikající! Přesná dávka toho, co člověk potřebuje, aby mohl s Trellem začít a vůbec netápal. Dostala jsem víc informací, tipů a triků, než jsem očekávala a než bych věřila, že se do vymezeného času vejde. Mockrát díky!

Ivana Birtová

realitní investor, konzultant a mentor
birtik@seznam.cz ~ 728 463 438
Na kurz jsem šel bez předem specifikovaného očekávání. Produkt Trello jsem znal z doslechu, nicméně jsem nikdy nechtěl věnovat čas na učení se tohoto programu svépomocí. Odpoledne s Michaelou je ideální cesta, jak dostat Trello pod kůži v základní podobě. Absolutně postačí na pochopení základních funkcionalit. Lidsky zcela super.

Petr Stojan

specialista na ICT a projektový manažer
Kurz je velmi přínosný pro lidi, kteří řídí velké projekty nebo jen sami sebe. Pro každého je důležité, aby měl přehled o tom, co dělá a v jaké fázi se nachází. A to je za pomoci vizuálního nástroje, jakým Trello je, naprostá hračka.

Lukáš Vašíček

IT freelancer, vášnivý cestovatel a amatérský fotograf
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS