Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Ukázky práce > 42% nárůst objednávek po zlepšení formuláře PragueOnSegway

42% nárůst objednávek po zlepšení formuláře PragueOnSegway

Zefektivněním a redukcí formuláře v objednávkovém procesu došlo k nárůstu objednávek o 42 %. Po přidání responzivní verze se u mobilů zvýšily objednávky o 425 % a konverze o 97 %.

Odkaz: http://ilincev.com/en/data/optimisation/Prague-on-Segway-conversion-rate-optimization.html
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 23 položek v této galerii:

42% nárůst objednávek po zlepšení formuláře PragueOnSegway
« Předcházející 1000× návratnost po redesignu platební brány Global Payments  (zobrazit v plné velikosti)42% nárůst objednávek po zlepšení formuláře PragueOnSegway  (náhled aktuálně zobrazené položky)Zlepšení stránky ceníku pro EasyRedmine  (zobrazit v plné velikosti)Zvýšení objednávek o 43 %  (zobrazit v plné velikosti)UX analýza s garancí návratnosti  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. arch. Ondřej Ilinčev

Ing. arch. Ondřej Ilinčev

produkty Google software Adobe
specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů — Optimalizace konverzního poměru (CRO), uživatelská přívětivost (UX/UI), re/design zaměřený na konverze (CCD) a psychologie nakupování (přesvědčivost, neuromarketing). Také rychlé CRO/UX konzultace. 19 let praxe, reference: Google, Cartier, Shell.
Status: přijímám projekty na září. ~ hvězdička 26 doporučení
Mobil: 608 980 594 ~ Email: o@ilincev.com ~ Web: ilincev.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. arch. Ondřej Ilinčev Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS