Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Ukázky práce > Promo e-maily pro Mandarin Oriental Hotel

Promo e-maily pro Mandarin Oriental Hotel

Vytváříme a rozesíláme sérii e-mailů pro Mandarin Oriental Hotel. Součástí zakázky byl i samostatný rozesílací engine, spam a render testy a čištění dodané databáze e-mailů.

Zobrazuji položku č. 18 z celkem 23 položek v této galerii:

Promo e-maily pro Mandarin Oriental Hotel
« Předcházející Google e-mailng  (zobrazit v plné velikosti)E-mailové šablony pro American Express aj.  (zobrazit v plné velikosti)Promo e-maily pro Mandarin Oriental Hotel  (náhled aktuálně zobrazené položky)Nákupní galerie Fénix - promo e-maily  (zobrazit v plné velikosti)Lexum - redesign homepage zaměřený na přesvědčivost  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. arch. Ondřej Ilinčev

Ing. arch. Ondřej Ilinčev

produkty Google software Adobe
specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů — Optimalizace konverzního poměru (CRO), uživatelská přívětivost (UX/UI), re/design zaměřený na konverze (CCD) a psychologie nakupování (přesvědčivost, neuromarketing). Také rychlé CRO/UX konzultace. 19 let praxe, reference: Google, Cartier, Shell.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 608 980 594 ~ Email: o@ilincev.com ~ Web: ilincev.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. arch. Ondřej Ilinčev Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS