Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Patrik Malota > Doporučení

Doporučení z první ruky

Patrik Malota — webový konzultant a online marketér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Patrik Malota:
Spolupráce se Suitu websites probíhá na velmi profesionální a spolehlivé úrovni, umí vždy najít správné a rychlé řešení. Oceňuji také velmi pozitivní přístup v komunikaci a moderní pojetí přípravy webů. Naše spolupráce bude pokračovat i na dalších projektech.

Ivona Páleníková

marketing, Penny Market
pennykarta.cz
Musím Suitu složit poklonu, jejich systém je skvěle uživatelsky přívětivý. Spravovala jsem weby ve Wordpressu i dalších dvou podobných systémech a ani jeden tomu jejich nesahal ani po kotníky.

Lenka Ševítová

operation manager, Giftisimo
giftisimo.cz
Máme se Suitu jen ty nejlepší zkušenosti. Rychlé osobní jednání, maximální snaha splnit naše představy, schopnost přinášet nová řešení, ochota vše vysvětlit a osobně se sejít vždy, když bylo potřeba. Vytvořením webových stránek naše spolupráce teprve začala a jsme velmi rádi, že kvalita poskytovaných služeb je stále na stejné úrovni.

Adéla Čížková

marketing, Total Brokers
https://totalbrokers.cz/cs/
Tato společnost je naší jasnou volbou pro jakékoliv online projekty již řadu let. Příjemná komunikace, ochota vyjít vstříc a rozumná cenová politika v kombinaci se skvělým redakčním systémem nám nedávají důvod přecházet jinam.

Jaroslav Pittner

majitel, Autosklo24
https://autosklo24.cz/cs/
Naše italské vinařství potřebuje moderní design atraktivní pro klienty z celého světa, kteří tvoří 90 % našich zákazníků. To se Suitu povedlo již na začátku spolupráce v roce 2009 a nyní zase. Jejich služby mohu všem upřímně doporučit.

Pavla Indennitate Slížová

export manager, Cantina San Donaci
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS