Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kropáček > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kropáček — advokát a právní poradce pro podnikatele

Zobrazuji č. 2130 z celkem 32 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kropáček:
Řešili jsme vytvoření obchodních podmínek pro naše služby v oblasti tvorby webů a dostal jsem doporučení na advokátní kancelář Kropáček. Jelikož jsem neměl zatím žádné zkušenosti s právními službami, tak jsem se trochu bál, jak to bude probíhat a jestli tomu budu rozumět. Hned od začátku však komunikace byla úžasná a vždy, když jsem něčemu nerozuměl, tak mi to bylo v pohodě vysvětleno. Vznikly tak potřebné obchodní podmínky a další dokumenty. A i nyní, když se k nim něco potřebuji zeptat a nejsem si něčím jistý, tak vždy dostanu radu, kterou potřebuji. Spolupráci tedy můžu s nadšením doporučit.

Daniel Križák

tvůrce webů s úsměvem :)
www.websusmevem.cz
Služby této kanceláře vřele doporučuji. Obchodní podmínky pro e-shop nejsou snadnou záležitostí a rozhodně nestačí vložit nějaké univerzální. Děkujeme za vypracování a rozhodně v budoucnu služeb opět využijeme.

Michal Bečvář

specialista na výrobu sportovních dresů
www.trops-sport.cz ~ info@trops-sport.cz ~ 777 819 635
Je potěšující, že se i v dnešní době najdou slušní lidé a firmy, kteří pochopili, že s poctivostí se dá dojít daleko. Vaše pomoc byla nejen profesionální, ale také rychlá a nepředražená. Je obtížné vyznat se v právnických pojmech a upřímně, bez Vás a Vaší kanceláře bych ztratil hodně času a peněz. Komunikace s Vámi byla zároveň lidská a na profesionální úrovni. Vaše služby jsem již doporučil několika známým, kteří řešili podobný problém. Pokud bych v budoucnu opět potřeboval pomoc, rád se na Vás znovu obrátím. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně zdaru!

Radim Jakeš

terapeut TČM
www.korenyzdravi.cz
PravoProPodnikatele.cz doporučuji všem začínajícím online projektům, které potřebují mít obchodní podmínky na míru a hlavně rychle. Za pouhých 5 dní od zaslání nezávazné poptávky jsem obdržel obchodní podmínky, které mi byly s osobním přístupem jasně vysvětleny. S celkovým přístupem a cenou jsem byl velice spokojen a věřím, že naše spolupráce tímto projektem nekončí, ale začíná.

Miroslav Purtík

provozovatel webu ShirtStays.cz
shirtstays.cz
Advokátní kancelář Kropáček LEGAL jsem si vybrala pro jejich specializaci na právní dokumenty související s internetovým prodejem. Zpracování obchodních podmínek a souvisejících dokumentů bylo velice rychlé a profesionální, nechyběly postřehy z praxe i doporučení týkající se obchodního procesu e-shopu. Na moje výslovné přání mi byla umožněna i osobní schůzka, když jsem se rozhodovala pro konkrétní právní kancelář. Kdybych stála znovu před volbou, na koho se obrátit, bez zaváhání bych si vybrala opět kancelář Kropáček LEGAL.

Martina Kozlová

provozovatelka e-shopu www.tebetaky.com
tebetaky.com
Pro náš web jsme měli specifické požadavky, které bylo zapotřebí konzultovat s ČNB. Advokátní kancelář se o všechno postarala, průběžně nás informovala a na naše dotazy rychle reagovala. Tvorba obchodních podmínek proběhla rychle dle dohody a ochotně reagovali i na naše dotazy nebo drobné úpravy. Pokud v budoucnosti budeme potřebovat další právní pomoc nebo radu, určitě opět oslovíme advokátní kancelář Kropáček Legal.

Jozef Behanec

provozovatel webu KeŠek.cz
kesek.cz
Pan Kropáček pro mne dělal revizi mé první smlouvy, kterou jsem podepisoval jako OSVČ. Revize se mi moc líbila a určitě se v budoucnu budu obracet na jeho kancelář, pokud budu potřebovat další právní služby. Smlouva měla být vyvážená oboustranně a vlastně až na několik malinkatých drobných změn jsme podepsali návrh smlouvy ve znění, které doporučil pan Kropáček. Což byla prakticky kompletně přepracovaná verze návrhu smlouvy, kterou jsem dostal k podepsání od zadavatele. Díky moc za velmi profesionální výsledek, tak se mi to líbí.

Lukáš Mašek

programátor na volné noze
Mohu potvrdit, že zpracování VOP+Reklamační řád atd. pro eshop s nábytkem již po několikáté precizně vypracováno. Komentáře jsou vhodné a k pochopení. Text je čitelný i pro laika. Vřele doporučuji ostatním zákazníkům. Určitě to nebyla poslední zakázka, kterou pro mě dělali. Díky.

Aleš Koblížek

AK-Nábytek
www.ak-nabytek.cz ~ info@ak-nabytek.cz
Spolupráce s advokátní kanceláří Mgr. Pavel Kropáček proběhla na velmi profesionální úrovni. Komunikaci ze strany kanceláře zajišťovala právnička Mgr. Anna Cervanová, která nám velmi rychle poskytla nadmíru kvalitních a velmi důležitých právních informací a zejména zajistila vyhotovení obchodních podmínek a ochrany osobních údajů pro náš startup sociální síť Archeev, kterou letos spouštíme v Londýně. Velmi mě překvapila lehká čtivost a srozumitelnost těchto dokumentů, které jsme obdrželi v češtině i angličtině. Moje doporučení této kanceláře je jednoznačné. Za málo peněz hodně muziky.

Jiří Brandejs, DiS.

CEO ve společnosti Archeev LTD
archeev.com ~ brandejs@archeev.com ~ +447547850111
Služby advokátní kanceláře Kropáček LEGAL jsme s kolegyní využily poprvé. Nechaly jsme si u této advokátní kanceláře vypracovat obchodní podmínky a reklamační řád pro náš e-shop. Byly jsme velice spokojeny. Podmínky jsou napsány srozumitelně a jasně. Oceňujeme zejména komunikaci, která byla rychlá a svižná, vstřícný přístup při řešení připomínek z naší strany a profesionalitu. Tuto advokátní kancelář můžeme tedy jen doporučit.

Denisa Vicherová Schusterová

provozovatelka e-shopu Hechog
www.hechog.cz ~ hechog@hechog.cz ~ 702 868 969
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS