Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Vávra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Vávra — fotograf se specializací na portrétní fotografie

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Pavel Vávra:
S Pavlem Vávrou spolupracujeme dlouhodobě na focení konkrétních akcí (golfových turnajů, společenských akcí a svateb). Současně pro mne připravil byznys portréty a soukromě i rodinné fotografie. Na spolupráci oceňuji hlavně kreativitu pana Vávry, který dokáže každý obrázek dotáhnout ještě o kousek dál, než jen ke skvělé profesionální fotografii. Také osobní a vstřícný přístup při každém focení je důvodem proč naše spolupráce trvá již několik let.

Jan Kastner

manažer resortu Park Golf Hradec Králové
S Pavlem se známe od střední školy, ale nyní po letech jsem měl tu čest ho poznat i po té profesní stránce. Před fotoaparátem jsem stál prvně (co se profesionálního focení týká), ale díky jeho vedení vše šlo jako po drátkách. S fotkami jsem nadmíru spokojen. Už teď se těším na další spolupráci s ním.

Ivo Richtr

fitness trenér
Mezi Pavlovy silné stránky patří to, že dokáže myslet „out-of-the-box“, nebojí se přicházet s netradičními řešeními a je odhodlán jít za svým cílem. Navíc se své schopnosti nezdráhá nabídnout těm, kteří nejvíc potřebují pomoc.

Lukáš Konečný

JIC MASTER Manager
S Pavlem Vávrou jsme se dohodli, že nám nafotí naši životní událost – svatbu. Povedlo se mu nafotit tolik překrásných fotek, že vybrat ty nejlepší je obrovský problém. Nebojí se jít do jakékoliv akce, oceňujeme jeho kreativitu a flexibilitu dorazit kamkoliv v ČR. Patří mu naše velké díky a těšíme se na další spolupráci s ním.

Zuzana Kafuňková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS