Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Pavla Kolářová > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Pavla Kolářová — grafická a brand designérka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace BcA. Pavla Kolářová:
Jakákoliv spolupráce s Pavlou je radostná věc. Špičkové koncepční myšlení, jehož cílem je komplexní vizuální komunikace. Bystrý úsudek a obrovská vůle ke kvalitě. Pavla je skvělá volba pro každého, kdo potřebuje řídit jakýkoliv projekt pro podnikání, které nechce být pasivně definováno trhem a které potřebuje jasně a srozumitelně definovat svou pozici. Doporučuji vřele do vedení projektu. Pavla naslouchá, iniciuje a velmi zkušeně vede projekt k cíli.

Taka Tuka

Taka Tuka Photo
www.takatukaphoto.com
Pavla je inspirativní člověk se skvělými nápady. Ve světě designu ovládá zavedené postupy a denně objevuje novinky. Pilně na sobě pracuje. Výsledky jsou zjevné.

Soňa Popová

animátorka a ilustrátorka
Pavla je velice schopnou brand designérkou, které není jedno, jakou značku vytvoří. Nad svou prací přemýšlí a věnuje pozornost všem stránkám poznání svého klienta. Jedině tak je schopna vytvořit brand, který opravdu vystihuje to, co má. Nikdy nestřílí od pasu. Při naši spolupráci na webu se osvědčila nejen jako zkušená brand designérka, ale hravě si poradila i s celým řízením projektu.

Lukáš Augusta

tvůrce webů
S Pavlou Kolářovou spolupracujeme několik let. Výstupy její práce jsme A/B testovali v offline i online světě a v porovnání s dalšími grafiky a designéry mají velmi dobré výsledky.

František Churý

podnikatel a mentor
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS