Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Pohnán > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Pohnán — G Suite specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Ing. Radek Pohnán:
Mgr. Daniel Gamrot
Radka jsem měl tu čest potkat na dvou projektech. Na základě těchto mých zkušeností bych jej rád doporučil jako spolehlivého profesionála s know how široce přesahujícím jeho hlavní oblast působení. Má první zkušenost s Radkem byla v rámci implementace GSuite pro mého klienta, kdy jsem byl naprosto přesvědčen o tom, že je jedním k mála lidí, na které se v tomto mohu spolehnout. Projekt dopadl na jedničku, nejen z mého pohledu, ale rovněž z pohledu klienta. Druhým projektem byla má vlastní konference Digital Future, na kterou jsem Radka zlanařil za účelem přípravy přednášky. Jeho profesionalita se projevila i v tomto případě a s klidným svědomím jej mohu doporučit také jako výborně připraveného, upřímného a lidského speakera. Pokud chcete kvalitu a profesionalitu, implementovat GSuite nebo obohatit svou konferenci, neváhejte a oslovte jej.

Mgr. Daniel Gamrot

expert na osobní time management; trenér, lektor a konzultant osobní produktivity
Michael Petrus
Profesionální službu, ale především přístup ke klientovi, dnes stále není samozřejmostí. Radek v tomto ale vyčnívá. Je u něj cítit vyladěný proces, kde nenastane chyba. Jako dlouholetý uživatel Google služeb jsem si myslel, že bude přechod na G Suite jednoduchý. Opak byl pravdou a zde nastoupil Radek. Nejprve si zjistil můj kontext a co potřebuji, přemigroval data z free účtu a provedl mě veškerým nastavením. Během celého procesu byl velice vstřícný, nápomocný a ochotný zodpovědět všechny technické i netechnické dotazy. Doporučuji bez váhání!

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Radek nám velmi pomohl, když jsme implementovali Google Apps a hlavně migraci všech emailů. Celá spolupráce byla z jeho strany profesionálně vedena a velmi spokojen jsem byl s důsledným dodržováním termínů a přesným harmonogramem práce.

David Lörincz

www.modrakrev.cz
Mgr. Olga Pohl
Radek Pohnán je profesionál, jakého potřebujete. Technicky znalý, zkušený a ochotný. Teď mám G Suite správně nastavený pro mé podnikání a s Radkovou pomocí jsem zvládla i dlouho odkládanou migraci e-mailů. Hurá!

Mgr. Olga Pohl

copywriterka, konzultantka obsahu a lektorka psaní
Ing. Lucie Václavková, Ph.D.
Na Radka jsem se obrátila, aby mi pomohl přejít na G Suite. Dlouho jsem tento krok odkládala, protože mi vše přišlo příliš náročné a obávala jsem se případných komplikací. Radek mi všechno vysvětlil tak, že jsem všemu rozuměla a věděla jsem, co mě čeká. Implementace proběhla naprosto hladce, stačilo jen pár e-mailů a jedna další konzultace. Navíc jsem od něj získala spoustu tipů na využití nejrůznějších vychytávek G Suite i v dalších aplikacích. Radka mohu vřele doporučit!

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen
Radek se projevil jako plný profesionál, vše mi nastavil jak měl a dostal jsem řadu užitečných tipů. Současně velmi dbal při nastavování emailů na diskrétní přístup, po celou dobu jsem měl vše pod kontrolou. Radka rozhodně doporučuji jako odborníka!

Jaroslav Páviš

Majitel Ubabutu
www.ubabutu.cz
Cleverity.cz a Radek Pohnán nám ve velice krátké době a bezproblémově zrealizoval Google Suite (Google aplikace řešení) už pro dva projekty. Oceňujeme perfektní komunikaci, přesné plánovaní a splnění všech našich požadavků. Jako spokojený zákazník můžeme služby Cleverity.cz jen doporučit.

Michal Hardyn

zakladatel www.vimvic.cz
www.vimvic.cz
Rádi bychom poděkovali, za více než vynikající spolupráci s cleverity.cz. Objednali jsme službu G-Suite pro náš internetový obchod a podnikání. Do doby, než jsme se o službě G-Suite dozvěděli jsme se potýkali s problémy nefunkčních mailů a podobně. Nyní díky rychle a kvalitně odvedené práci pana inženýra Radka jsme více než spokojeni. Rychlá, profesionálně odvedená práce, vše perfektně nastaveno a plně funkční. Nelze než poděkovat a doporučit!

Jiří Berec

Spolumajitel společnosti
www.nabytekkolina.cz
Velmi vám děkuji za bezproblémový převod domény a emailové pošty na aplikaci Google Apps pro moji advokátní kancelář, odvedl jste perfektní práci.

Aleš Doubek

Partner advokátní kanceláře
www.akdap.cz
Naše fotobanka IlustračníFotky.cz využívá nástrojů Google Apod. Pokud byste někdo řešil také přechod na Google Apps, doporučuji vám oslovit společnost Cleverity.cz. Radek Pohnán, vše nastaví, poradí, rychle a efektivně komunikuje. S takovými obchodními partnery se spolupracuje super, tak mohu doporučit :-) Děkujeme.

Jan Kočvara

www.ilustracnifotky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS