Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Štícha > Ukázky práce > Vytvoř si své vlastní slunce

Vytvoř si své vlastní slunce

Každý má v životě něco, co ho motivuje. Čemu chce věnovat čas. Takové vlastní slunce, které ho dobíjí energií. Plakát vás podpoří v tom, abyste se věnovali tomu, co vás skutečně baví. A nikdy na to přes veškeré povinnosti a nepřízeň osudu nezapomněli.

Odkaz: https://www.motivatory.cz/pro-zivot/vytvor-si-sve-vlastni-slunce/
Zobrazuji položku č. 6 z celkem 22 položek v této galerii:

Vytvoř si své vlastní slunce
« Předcházející Nekecej a makej wole  (zobrazit v plné velikosti)Kdo se nerad usmívá, ten je protiva  (zobrazit v plné velikosti)Vytvoř si své vlastní slunce  (náhled aktuálně zobrazené položky)Láska je klíč  (zobrazit v plné velikosti)Experimentuj, dělej chyby, pouč se, opakuj to  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radek Štícha

Radek Štícha

software Adobe
ilustrátor a grafik se zaměřením na 2D cartoon grafiku — Originální ilustrace a grafika se zaměřením na 2D cartoon kresby. Animace pro videa a tvorba osobitých log a ikon. Úprava dat pro tisk. Výstupy ve vysokém rozlišení. Profesionální software Adobe. Bohaté zkušenosti v oboru a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 602 321 010 ~ Email: radek.sticha@seznam.cz ~ Web: www.radeksticha.cz
Místo: Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Radek Štícha Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS