Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Richard Dobiáš > Reference web copywritingu > #1 na finanční reporting a online plánování

#1 na finanční reporting a online plánování

Vzal jsem na svá bedra kreativní koncept webu, obsahovou strategii a komplet textařinu všech stránek. Vytvořil jsem značce Reporting.cz slogan a pomohl nastavit komunikační styl. Při návrhu obsahového layoutu jsem použil svou metodu Copysketching.

Odkaz: www.reporting.cz
Zobrazuji položku č. 1 z celkem 9 položek v této galerii:

#1 na finanční reporting a online plánování
« Poslední #1 na finanční reporting a online plánování  (náhled aktuálně zobrazené položky)Pohodová mateřská  (zobrazit v plné velikosti)Píšeme slogany a děláme to ve třech!  (zobrazit v plné velikosti)Kreativní koncept a obsah webu online půjčky  (zobrazit v plné velikosti)Kreativní koncept a obsah online zastavárny šperků - eZastavarna.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Richard Dobiáš

Bc. Richard Dobiáš alias Dobrý copywriter

web copywriter — Kreativní koncepty webových projektů a reklamních sdělení, obsahové strategie a psaní textů pro web. Copywriting s cílem zvýšení návštěvnosti a prodeje. Marketingová komunikace na sociálních sítích. Školení copywritingu a odborný blog o psaní reklamy.
Status: volná kapacita za 2 měsíce ~ hvězdička 8 doporučení
Email: richard.dobias@gmail.com ~ Web: www.dobry-copywriter.cz
Místo: Světlá nad Sázavou (Kraj Vysočina) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Bc. Richard Dobiáš Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS