Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 75 doporučení

Pan Robert Pechač školil zaměstnance firmy Robert Bosch s.r.o. České Budějovice v oblasti VT. Spolupráce trvá od roku 2010 a setkali jsme se s maximální profesionalitou. Kurzy byly vždy přínosem a zaměstnanci jsou velmi dobře hodnoceny. Na základě našich zkušeností můžeme pana Pechače doporučit.

Danuše Pražáková
referent vzdělávání

Pan Pechač zpracoval aplikaci našeho klienta nejen velmi profesionálně, ale projevil i velmi vysokou míru osobní trpělivosti s nejasným a neúplným zadáním, četnými úpravami a změnami, které vyplývaly z dodatečných připomínek konečných uživatelů – prodejců. Aplikaci a její funkcionalitu upravoval dle mnoha různých připomínek, přinášel řešení nastalých problémů, o jejichž existenci koncoví uživatelé při navrhování požadavků jako laici nevěděli, až do jejího úplného a bezchybného spuštění ve smluveném termínu. Pro jeho profesionální a lidský přístup spojený s absolutní spolehlivostí s ním budeme i nadále spolupracovat na dalších projektech, což mohu velmi rád doporučit i ostatním zájemcům o jeho služby.

Jan Libánský
Acapella, s.r.o.
acapella.jan@gmail.com 775 390 191

Pan Robert Pechač v naší firmě školil 2x6 hodin program PowerPoint pro začátečníky. Školení bylo velmi profesionální, lektor příjemný, trpělivý a odborník na dané téma. Všichni účastníci měli dost času na zpracování zadaných úkolů i vlastní dotazy. Ačkoliv bylo školení určeno pro začátečníky, i zavedení uživatelé se v druhé části školení dozvěděli mnoho zajímavých triků. Pana Roberta Pechače tedy mohu vřele doporučit všem, kteří hledají opravdu dobré školení za cenu, jež odpovídá kvalitě dodané služby. Až budeme poptávat školení na další programy balíčku MS Office, obrátíme se opět na něj.

Markéta Derková
HR&PR manager, Aufeer Design, s.r.o.
www.aufeerdesign.cz

S panem Robertem Pechačem jsem spolupracoval na tvorbě databáze cen v Accessu. Naše firma má 39 divizí a zhruba 350.000 aktivních cen v 68 excelových cenících. Robert pro nás vytvořil vyhledávací a třídící databázi, která umožňuje jednak velice rychlé a jednoduché vyhledávání, ale třeba i export výběru a velice pružnou a komfortní práci s obsahem databáze pro mě jako administrátora. Od prvního návrhu po testování a připomínkování včetně následného rozšíření databázových funkcí probíhala naše spolupráce ve výborné atmosféře a velice oceňuji ochotu a flexibilitu přizpůsobovat se našim požadavkům i mým časovým možnostem. Roberovi patří mé velké díky a mohu ho jen doporučit.

Michal Milde
Strategic Pricing Coordinator, Parker Hannifin CZ&SK
mmilde@parker.com 724 975 547

Pan Pechač pro nás školil obchodní zástupce, kteří procházeli migrací z MS Office 2003 na MS Office 2010. Komunikace s panem Pechačem byla na výborné úrovni a ve všech požadavcích nám vyšel maximálně vstříc. Samotné školení bylo výborně zpracované a profesionálně odprezentované. Určitě doporučuji.

František Kojzar
Bramac střešní systémy, spol. s r.o.
www.bramac.cz

Spolupráci s pane Pechačem mohu jen doporučit, rychlé jednání a změny obratem nebyly v průběhu naší spolupráce problémem.

Štěpán Vrána
www.siemens.cz

Se službami a zejména flexibilitou pana Pechače jsme byli velice spokojeni. Můžu jej doporučit.

Petr Bělohradský
obchodní ředitel Wellpack

S panem Robertem Pechačem jsme realizovali v červnu 2012 školení MS Access pro cílenou skupinu planningu z financí, a to na základě dobrých referencí z minulých let. Pan Robert Pechač u nás v minulosti školil i další aplikace MS Office. Školení bylo rozvrženo na 2 dny. Účastníci byli velice spokojeni, a to jak s obsahem kurzu, tak i s prezentačními a komunikačními schopnostmi lektora. Po školení byl zaslán všem účastníkům dotazník, ve kterém se objevovaly samé pozitivní reakce k formě a obsahu výuky i ke stylu školení lektora. S panem Pechačem se rozhodně chystáme dále spolupracovat a jeho práci doporučuji.

Mgr. Jana Máchová
HR specialista, PepsiCo CZ

Pan Pechač v naší firmě prováděl školení v oblasti MS Office. Školení, která jsem absolvoval, byla dobře připravená a i pro začátečníky v dané oblasti srozumitelná. Materiály a podklady pro školení jsou také velmi dobře srozumitelné i při pozdějším použití. Pan Pechač je profesionál ve svém oboru, který dokáže flexibilně reagovat na potřeby zadavatele. Rovněž velmi oceňuji jeho post-obchodní servis. Po ukončení školení vždy vyšel velmi ochotně vstříc při řešení konkrétního problému, a to rychle a bezplatně. Služby pana Pechače mohu vřele doporučit.

Michal Procházka
referent pro QM systém, auditor BOSCH DIESEL s.r.o.

Robert Pechač pro naši společnost připravoval program pro hromadné rozesílání emailů s přílohami pro marketingové účely. Splnil všechny naše požadavky a vyrovnal se i s omezeními práce v prostředí Citrixu. Při instalaci aktualizací MS Office v našem prostředí se stalo, že program přestal fungovat. Robert nám poskytl rychlý servis a problém promptně vyřešil. Robert je z mého hlediska nejen velmi schopný programátor, ale rovněž je ochotný, rychlý a spolehlivý - v jeho osobě tak získáte stoprocentního profesionála. Určitě ho doporučuji!

Pavlína Hanušová
právní asistentka, Kinstellar, s.r.o.
724 072 821