Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Sandra Tejnecká > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká — webdesignérka, UX/UI designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Sandra Tejnecká:
Designy od Sandry jsou super už napoprvé, což není v ČR obvyklé. Ještě se nám nestalo, že by klient nebyl ihned nadšen. Její ochota plnit často rozmarná přání je pro nás důležitá, protože naši zákazníci jsou zlato, kterého si vážíme. Na každou další práci, kterou realizujeme se Sandrou, se moc těšíme už dlouho dopředu, protože víme, že bude kvalitní. Jeden z posledních klientů byl tak spokojen, že nám u nás ve firmě nechal pro Sandru jako poděkování dobré víno.

Ondřej Coufalík

jednatel Global Business IT s.r.o.
www.gbit.cz ~ info@gbit.cz ~ 720 105 560
Děkuji Sandře za úspěšnou spolupráci na grafice webů certifikace Cyklisté vítáni, Moravských vinařských stezek a dalších stránkách o stezkách Greenways v České republice. Sandra patří k hrstce grafiků, kteří umí originálně, včas a za naslouchání klientů vytvořit dílo, se kterým nás baví každý den pracovat. Rukopis vtisknutý rodině našich webů nás dokázal jasně odlišit od masy konkurenčních stránek.

Petr Kazda

koordinátor certifikace Cyklisté vítáni
www.cyklistevitani.cz ~ petr.kazda@nap.cz ~ 736 676 588
Sandru velmi doporučuji. Je kreativní a samostatná. Do knihy Jsi značka?! vytvořila nádherné ilustrace, které čtenáři obdivují. Skvěle komunikuje po emailu a každé vaše přání je jí rozkazem. Zároveň také profesionálně říká svůj vhled na věc a tím tak váš projekt vylepšuje.

Tomáš Lukavec

Autor knihy Jsi ZNAČKA?!
jsiznacka.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS