Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Stanislav Nakládal > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Stanislav Nakládal — průmyslový designér, grafik a fotograf

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Stanislav Nakládal:
Fotograf je spolehlivý, ochotný, komunikativní s vizí a nápadem. Jako designér je komunikativní, v případě problému ochotný k ústupkům v designu pro lepší funkčnost výrobku, spolehlivý v dodržování termínu vypracování designu i zapracování nových požadavků. Rozhodně doporučuji!

Radek Horka

konstruktér
S MgA. Stanislavem Nakládalem dlouhodobě spolupracujeme na celé řadě propagačních a informačních materiálů. Kvalitní grafika, obsahová náplň i výborné zpracování je možné vidět např. na naučné stezce mapující historii výstavby Luhačovické přehrady umístěné u areálu koupaliště Duha Pozlovice. Rovněž logo tohoto vyhledávaného areálu je dílem MgA. Stanislava Nakládala. S jeho prací se setkáte i v informačním centru v Pozlovicích, kde se podílel na jeho vybavení technikou.

Olga Tkáčová

starostka městyse Pozlovice
www.pozlovice.cz
Spolupráce na grafickém provedení svatebního oznámení a souvisejících věcí byla naprosto perfektní. Spolehlivý, kreativní a hlavně ochotný. Doporučuji.

Petr Pospíšil

Stanislav je tvůrce naší reklamní kampaně. Dělal nám webové stránky, vizitky, letáky, polep auta atd. Vždy přijde s vlastním funkčním řešením, přesto respektuje váš názor a přání. Je ochotný kdykoliv poradit či řešit vzniklý problém. Spolupráci můžeme jen doporučit.

manželé Martincovi

Prádelna Míša
www.pradelnamisa.cz
Stanislav Nakládal je profesionál. Fotky jsou úžasné a pěkné. A skvěle osvícené!

Karla Kubíčková

calling@email.cz ~ 603 512 280
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS