Doporučení z první ruky

MgA. Stanislav Nakládal — průmyslový designér, grafik a fotograf


Zobrazuji všech 8 doporučení

Pan Nakládal je opravdu profesionál na správném místě. Potřebovali jsme rychlé vizualizace na propagaci exhibice, se vším nám vyšel vstříc. Komunikace a kvalita – vše bylo na skvělé úrovni, vřele doporučujeme a v budoucnu budeme opět rádi za spolupráci.

Monika Valentova
Event agency Avventura Pte. Ltd.
www.avventura.co monika@avventura.co 608 125 028

S MgA. Stanislavem Nakládalem dlouhodobě spolupracujeme na celé řadě propagačních a informačních materiálů. Kvalitní grafika, obsahová náplň i výborné zpracování je možné vidět např. na naučné stezce mapující historii výstavby Luhačovické přehrady umístěné u areálu koupaliště Duha Pozlovice. Rovněž logo tohoto vyhledávaného areálu je dílem MgA. Stanislava Nakládala. S jeho prací se setkáte i v informačním centru v Pozlovicích, kde se podílel na jeho vybavení technikou.

Olga Tkáčová
starostka městyse Pozlovice
www.pozlovice.cz

Stanislav je tvůrce naší reklamní kampaně. Dělal nám webové stránky, vizitky, letáky, polep auta atd. Vždy přijde s vlastním funkčním řešením, přesto respektuje váš názor a přání. Je ochotný kdykoliv poradit či řešit vzniklý problém. Spolupráci můžeme jen doporučit.

manželé Martincovi
Prádelna Míša
www.pradelnamisa.cz

Fotograf je spolehlivý, ochotný, komunikativní s vizí a nápadem. Jako designér je komunikativní, v případě problému ochotný k ústupkům v designu pro lepší funkčnost výrobku, spolehlivý v dodržování termínu vypracování designu i zapracování nových požadavků. Rozhodně doporučuji!

Radek Horka
konstruktér

Stanislav Nakládal je profesionál. Fotky jsou úžasné a pěkné. A skvěle osvícené!

Karla Kubíčková
calling@email.cz 603 512 280

Pan Nakládal nám fotil svatbu. Byl velmi ochotný a trpělivý. Máme od něj moc pěkné fotky, které jsme dostali do 14 dnů od svatby. Byli jsme s ním velmi spokojeni. Určitě pana Nakládala doporučuji.

Magda Kapustová

Spolupráce na grafickém provedení svatebního oznámení a souvisejících věcí byla naprosto perfektní. Spolehlivý, kreativní a hlavně ochotný. Doporučuji.

Petr Pospíšil

Spolupráce s p. Nakládalem byla příkladná a ve všech směrech profesionální. Je ochotný naslouchat požadavkům a vizi klienta, které pak kreativně promítne do výsledné práce. Můžu jen a jen doporučit.

Zbyněk Vrba