Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Chalupa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Chalupa — novinář a publicista

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Chalupa:
Autor Tomáš Chalupa píše pravidelně do naší rubriky „military“ na Radiodixie.cz. Jeho články zaměřené na druhou světovou válku jsou nabité zajímavými informacemi a zároveň podané mimořádně čtivou formou srozumitelnou všem kategoriím čtenářů. Podklady si vždy vyhledává v knížkách a odborných publikacích, takže nejde o žádnou přebásněnou Wikipedii nebo jiné články z internetu. Texty mají velký ohlas u našich čtenářů, jeden z nich se stal dokonce vůbec nejčtenějším článkem na našem webu. Se službami pana Chalupy jsem velmi spokojen a můžu je vřele doporučit.

Martin Pešek

majitel a šéfredaktor projektu Radio Dixie
www.radiodixie.cz ~ martin.pesek@radiodixie.cz
Tomáš píše pro náš server Novinyceske.cz články týkající se zejména domácí politiky. Věnoval se například průjezdu konvoje NATO a psal několik zajímavých rozhovorů s organizátory vítaní konvoje. Jsem rád, že spolupráce pokračuje a můžeme s Tomášem dále počítat.

Jakub Pitron

pitron@great-business.eu
Tomáš Chalupa píše články s ekonomickou tématikou srozumitelně, čtivě a pro cílovou skupinu mají vysokou informační hodnotu. Celkově jsou na vyšší úrovni, než texty našich předchozích dopisovatelů. Není co vytknout, služby pana Chalupy mohou jen doporučit.

Jonáš Harman

jednatel PubliCaRes s.r.o.
www.finarea.cz
S Tomášem se známe z dob, kdy pracoval na oddělení komunikace, takže jsem se na něj velmi rád obrátil, aby se podílel na tvorbě nového webu o vědě na Univerzitě Palackého. Naskočil do rozjetého vlaku a zhostil se svého úkolu, kterým byla hlavně redakční a editační úprava textů, velmi dobře. S jeho službami jsem spokojen a mohu je doporučit.

Radek Palščák

tiskový mluvčí Univerzity Palackého v Olomouci
radek.palascak@upol.cz ~ 733 690 461
Tomáš se s námi plavil v Nizozemsku na klipru Beantra a napsal z toho super reportáž. Od té doby spolupracujeme, otextoval velkou část našeho webu naplachetnici.cz, pomáhá s mediálními výstupy, tiskovými zprávami, prostě když je potřeba něco napsat, on je náš muž. Jako námořník má ještě co dohánět, jako novinář a textař je špička.

Michal Kalman

jednatel NaPlachetnici s.r.o.
naplachetnici.cz ~ michal@naplachetnici.cz ~ 777 752 822
Tomáš Chalupa je velmi zkušený redaktor, který dodává obsah na server prezidenti.cz. Jeho politický rozhled je hodně velký a své informace a názory umí dobře předat čtenářům. Jeho komentáře a glosy je radost číst. Začali jsme proto spolupracovat i v dalších oblastech. Tom má nově na starosti vedení facebookového profilu našeho e-shopu. Flexibilní, rychlý a spolehlivý profesionál – tak ho vidím já.

Jiří Hampel

zakladatel serveru Prezidenti.cz
www.prezidenti.cz ~ j.hampel@seznam.cz ~ 777 271 788
Tomáš Chalupa pro náš web píše zajímavosti z historie, techniky, kosmonautiky, ale i články o tom, jaké problémy mají moderní otcové nebo jak vidí chlap vztahy se ženami. Vtipně, výstižně a s velkým přehledem. Nebojí se být ostrý a kontroverzní. Dodržuje termíny a nezapomíná uzávěrky, takže jsem s ním spokojena po všech stránkách.

Michaela Čapková

šéfredaktorka webu Prochlapy.cz
www.prochlapy.cz ~ michaela.capkova@prochlapy.cz ~ 775 276 977
Tomáš Chalupa je autor, který se umí připravit. Ví, na co se zeptat. Texty píše promptně a především je dodává včas a dle zadání. Je zodpovědný a vždy má vstřícný přístup. Píše pro náš časopis Reportáže z průmyslu od března a je jedním z našich nejlepších redaktorů. Je na něm vidět, že ho psaní opravdu baví. Je radost s ním spolupracovat.

Lucie Jordanová

vedoucí redakce Amazing Media, s.r.o.
www.reportazezprumyslu.cz ~ redakce@amazingmedia.cz
Na Tomáši si cením především jeho schopnosti a odvahy používat vlastní hlavu a jít s kůží na trh, aniž by se snažil schovávat za takzvanou „objektivitu“, za kterou se dnes ve skutečnosti skrývá snaha nenaštvat svého případného budoucího zaměstnavatele. Říkat nahlas svůj názor (a obecně vůbec nějaký názor mít) je sice základním předpokladem žurnalistiky, dnes je to bohužel spíš mimořádná vlastnost, než standardní „výbava“ novinářů. I po praktické stránce jsem s Tomášem byla dosud vždy spokojená – práci dodal včas dle domluvy, na případné připomínky a náměty k doplnění nebo přepracování vždy reagoval ochotně, dosud jsem neměla pocit, že se na něj nemohu spolehnout. Komunikace je s ním bezproblémová.

Alina Holušová

šéfredaktorka
Tiscali.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS