Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Novák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Novák — specialista na multiplatformní mobilní aplikace pro iOS a Android

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Tomáš Novák:
Na Tomovi se mi velmi líbí jeho pečlivost, s kterou přistupuje ke každému projektu, kdy dokáže velice kvalitně a s rozvahou promyslet a navrhnout dané řešení. Také si cením jeho laskavosti a ochoty vyjít vstříc a řešit každý problém, který se naskytne. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ing. David Krutký

vývojář webových aplikací se zaměřením na podnikové a informační systémy
deveko.cz ~ david@deveko.cz ~ 737 462 614
Během dlouholeté spolupráce jsem na Tomášovi ocenil především jeho zodpovědný přístup k plnění úkolů v termínu, rozvážně navržený a implementovaný software a celkovou vstřícnost k jakýmkoliv podnětům. Tomáš rovněž přicházel s vlastními nápady a návrhy ke zlepšení projektu. Mohu jen doporučit a těším se na další spolupráci.

Ing. Adam Ondrejka

adam.ondrejka@comsource.cz ~ 728 756 795
Tomáš je profesionál, který ke své práci přistupuje s maximální zodpovědností a koncentrací. Cením si jeho zkušeností a otevřenosti, které při řešení projektů nabízí střízlivý pohled na celý projekt a pomáhají tak ušetřit spoustu času a peněz. Se spolupráci jsem naprosto spokojený.

Radek Rusz

majitel eshopu virivkynafukovaci.cz
virivkynafukovaci.cz ~ radek@virivkynafukovaci.cz ~ 777 678 834
Na Tomášovi bych chtěl primárně ocenit to, s jakou vstřícností a bez sebemenšího zaváhání převzal již rozpracovaný projekt. Vyzdvihl bych také jeho profesionalitu a pečlivost, se kterou přistupuje k dané práci a to, s jakou rozvahou vždy otevřeně řeší vzniklé problémy. Doporučuji a už teď se těším na další spolupráci.

Tomáš Bárta

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS