Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Zemánek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Zemánek — fyzioterapeut se specializací na rehabilitaci dětí a sportovců

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Zemánek:
Náš syn Kristián chodí k Tomášovi skoro od narození. Při porodu se mu přetrhl nerv v ramínku a má parézu pravé ručky od ramene k prstíkům. Na doporučení známé jsme navštívili Tomáše Zemánka a za ten rok co dokázal se synem je takový malý zázrak. Kristiánek nám chodil po čtyřech, teď lítá po dvou. A to podotýkám, že ručka byla „hadrová“ a jsme bez operace. Díky kvalitnímu cvičení nejsme pozadu s vývojem. Malý sedí, chodí a začíná běhat jako jeho vrstevníci. Víme, že je před námi ještě spousta práce, ale věříme, že s Tomášem a s jeho přístupem to vše zvládneme. Pokud se někde zmíníme, že chodíme cvičit k Tomášovi, tak je nám řečeno, že jsme udělali pro syny to nejlepší, ale my to už dávno víme. Tomáš je skvělý fyzioterapeut, ale i člověk. Vše vysvětlí a dobře poradí. Někdy mám pocit, že Tomáše znám snad celý život. Já i můj manžel si Tomáše velice vážíme jako fyzioterapeuta, ale hlavně jako člověka. Děkujeme Bohu, že Kristiánek cvičí u něj a v žádném případě bychom neměnili. Takže díky moc!

Petra Mylková

mylkovi@seznam.cz
Můj jediný syn Šimon se narodil zdravý v termínu, okolím byl hodnocený jako velice živé dítě, byl plně kojený a krásně prospíval. Po očkování hexavakcínou totálně „zblátovatěl“ – centrální svalová hypotonie, regres ve vývoji, oční nystagmus, jeho diagnóza zní: mozečkový syndrom. V 7 měsících jsme začali cvičit. S fyzioterapeuty jsem však nebyla úplně spokojená, jenom mě „strašili“ různými děsivými prognózami, že to vypadá na vozík, i když jsme pravidelně cvičili. Šimon stagnoval ve vývoji, byla jsem z toho nešťastná, brečela jsem, nikdo neuměl poradit. Dostala jsem doporučení na pana Mgr. Zemánka a v Šimonových 2 letech a 3 měsících jsem začala u něho cvičit. Šimon se plazil, neseděl, nemluvil, nosil pleny, byl pořád jako bláto, hrozila skolióza a kyfóza. Pan Mgr. Zemanek s ním cvičil velice důkladně a jeho cvičební sestavy byly velice trefné a syn se začal ve vývoji rychle posouvat. V průběhu cvičení Šimon neplakal a krásně spolupracoval. Pan Zemánek měl k synovi velice pěkný, citlivý a trpělivý přístup. Vždy vše srozumitelně vysvětlil, věřila jsem mu. Pana Zemánka navštěvujeme intenzivně už 4 roky, za tu dobu Šimon úžasně pokročil, nyní sám chodí, mluví, nemá skoliózu, má jen lehčí kyfózu a už dávno je bez plen. Je to skoro normální kluk, který navštěvuje běžnou mateřskou školku s asistentem pedagoga. Jsem velice šťastná, že jsme na své cestě za cvičením potkali pana Mgr. Zemánka. S jeho přičiněním je můj jediný syn téměř zdravý normální kluk. I nadále ho budeme navštěvovat a dopilovávat rovnováhu a koordinaci. Děkuji!

Dana Pieszková

elektromechanička a pečovatelka o postižené dítě
pieszy@seznam.cz ~ 603 939 357
Pana Mgr. Tomáše Zemánka navštěvujeme od jara 2013. Synovi jsou nyní 3 roky a má ojedinělé fyzické postižení – monoparézu PDK (porušení periferních nervů). Jsme odkázáni na celoživotní cvičení a každý den děkujeme, že máme tak kvalitní rehabilitační péči. Jediné čeho litujeme je, že jsme se o službách Mgr. Tomáše Zemánka nedozvěděli dříve. Velice si vážíme jeho odbornosti, zkušeností, nápomocných rad, citlivého přístupu, pomoci při výběru kompenzačních pomůcek, důslednosti a trpělivosti při cvičení, času, který nám věnuje a jako člověka samotného. Je to opravdu osobnost a díky jeho péči dělá náš syn ve svém vývoji pokroky a my věříme, že jako tým budeme nadále spolupracovat a překážky, které máme před sebou, budeme překonávat snáz. Děkujeme a vždy jen doporučujeme lidem, kteří stále ještě svého kvalitního fyzioterapeuta nemají.

rodina Kaločova

Před rokem jsem začala s hendikepovaným synem Petříkem navštěvovat Fyzio Beskyd ve Frýdku-Místku pod odborným vedením Mgr. Tomáše Zemánka. Doporučení jsem získala od ostatních rodičů dětí s postižením, kteří zde byli velmi spokojení. Tomáš Zemánek zastává empatický a profesionální přístup v každém ohledu. Já osobně nejvíce oceňuji komplexní přístup, který je velmi důležitý, bohužel často opomíjený. Petřík je kvadruspastik, těžce zdravotně postižený s tracheostomií a pegem. Cvičíme podle Bobath konceptu pro děti – ten Petříkovi vyhovuje, motivuje ho (a mě také) a po malých krůčcích posouvá dál. Velkým přínosem je pro něj rovněž respirační fyzioterapie, která pomáhá v odhleňování a zkvalitňuje dýchání. Vážím si dále poradenství týkající se kompenzačních a protetických pomůcek, kde je vidět dlouholetá zkušenost a praxe právě ze strany Tomáše Zemánka. Velmi ráda proto doporučím Mgr. Tomáše Zemánka ostatním rodičům, kteří se – tak jako já – starají o hendikepované dítě a potřebují pro něj kvalitní péči.

Ing. Anna Walaská

pečovatelka
awalaska@seznam.cz ~ 733 656 318
Jsem studentem fyzioterapie a v létě roku 2015 jsem si vybral Tomáše Zemánka pro absolvování své povinné praxe. Jelikož to byla má první praxe, nevěděl jsem, co od ní očekávat. Již po prvním dni jsem se však utvrdil, že jsem si vybral správně. Bylo pro mě velice inspirativní a poučné sledovat pana Zemánka při jeho práci. Nejenže jsem se dozvěděl plno nových a zajímavých informací, které se mi ve škole nikdy nedostanou, ale také jsem naprosto propadl kouzlu fyzioterapie. Styl práce a přístup ke klientům je ze strany Tomáše naprosto precizní a profesionální. K lidem, kteří vyhledají jeho odbornou pomoc nepřistupuje jako ke zdroji finančního ohodnocení, ale jako k osobám, kterým chce opravdu pomoct. Pokud hledáte opravdu dobrého a profesionálního fyzioterapeuta, Mgr. Tomáš Zemánek by pro vás měl být jasnou volbou.

Jakub Jarolím

Ráda bych touto cestou poděkovala Mgr. Tomáši Zemánkovi i Mgr. Veronice Kristkové, kteří mně a mé kolegyni umožnili absolvovat týdenní stáž na jejich pracovišti. Jejich profesionální a lidský přístup ke každému dětskému i dospělému pacientovi je mi blízký. Všem bych služby Mgr. Zemánka velmi ráda doporučila. Ví co dělá, umí motivovat a skloubit veškeré své teoretické i praktické poznatky tak, aby terapie byla co nejefektivnější a tedy cílená.

Jana Kalabusová

fyzioterapeutka
Do Fyzia Beskyd jsme jezdili i k panu Tomáši Zemánkovi. Jsme rádi, že kromě dalších skvělých lidí, jsme měli možnost potkat i pana Zemánka. Nesmírně si vážíme jeho jako člověka i jeho práce, kterou dělá důsledně a rád. Velice nám pomohl i svým vstřícným přístupem a trpělivostí, i když cvičení s naší dcerkou nebylo zrovna jednoduché. Pan Zemánek je výborný fyzioterapeut, kterého mohu jen doporučit. A vím, že pokud budu v životě někdy potřebovat fyzioterapii, vím, kam se obrátit. Na Fyzio Beskyd.

Jana Cieslarová

jana.cieslarova@post.cz ~ 724 827 530
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS