Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vadim Charkovský, MBA. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vadim Charkovský, MBA. — grafik, webdesignér a DTP specialista

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Vadim Charkovský, MBA.:
S panem Charkovským jsme spolupracovali zhruba jeden rok. Díky jeho grafickému vnímání jsme spoustu našich reklam posunuli na vyšší úroveň. Vyhovovala nám hlavně rychlost, přesnost a profesionalita jeho práce. Komunikace byla vždy perfektní a každý projekt jsme společně dotáhli do zdárného konce v zadaný čas, což pro nás bylo nesmírně důležité. Vadim nás nezklamal a vřele jeho služby doporučujeme.

Vojtěch Kadeřábek

marketingový manažer, Weber – Mlýn
S panem Vadimem Charkovským občas konzultujeme záležitosti ve věci grafiky. Objednali jsme u něj například i písmomalířskou práci – vyvedení našeho loga na stěně v atriu školy. Práce byla provedena velmi precizně, rychle a opět k naší plné spokojenosti. Pokud budeme mít nějaký další nestandardní požadavek ve věci grafiky, velmi rádi se na pana Charkovského znovu obrátíme.

Mgr. Ondřej Kubový

marketingové oddělení, Vysoká škola Cevro Institut
Pan Charkovský je velice ochotný a ve své odbornosti rád poskytne pomocnou ruku při optimalizaci webových stránek dobrovolnického projektu. Této spolupráce si velice vážím a jsem rád, že celý svět není jen komerční záležitostí, ale najdou se lidé, kteří rádi pomohou smysluplné věci.

Aleš Rudl

autor webu Pražské stromy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS