Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Biskupová > Portfolio > Daruj hodinu letu – ilustrované diplomy a pamětní list

Daruj hodinu letu – ilustrované diplomy a pamětní list

Diplomy a pamětní list pro akci daruj hodinu letu pro onkologicky nemocné děti z FN Motol, která je zahrnuta pod projekt „Můj nový život“. Daruj hodinu letu je dobročinná akce ultralehkých letců, kteří se snaží dětem prostřednictvím nevšedního zážitku.

Odkaz: http://veronikabiskupova.cz/portfolio/sightseeing-flights-vyhlidkove-lety/
Zobrazuji položku č. 3 z celkem 7 položek v této galerii:

Daruj hodinu letu – ilustrované diplomy a pamětní list
« Předcházející Ilustrace pro Dance • Inside • Out  (zobrazit v plné velikosti)Kousni do jabka – koncept a zpracování osobní značky  (zobrazit v plné velikosti)Daruj hodinu letu – ilustrované diplomy a pamětní list  (náhled aktuálně zobrazené položky)Bikers / narozeninový plakát  (zobrazit v plné velikosti)Série vánočních pohlednic | ilustrace  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Veronika Biskupová

Veronika Biskupová

ilustrátorka — Ilustrace pro časopisy, e-booky, blogy, bannery a webové stránky. Návrh osobní značky a produktu od loga až po dárkové poukázky. Tvorba propagačních tiskovin. Vykreslení vašich myšlenek spojených do uceleného konceptu/designu. Zkušenosti a reference.
Status: vytížena na měsíc dopředu ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 773 914 883 ~ Email: mail@veronikabiskupova.cz ~ Web: veronikabiskupova.cz
Místo: Hrušovany u Brna (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Veronika Biskupová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS