Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Kristková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Kristková — fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Veronika Kristková:
Naše holčička začala chodit až po svých druhých narozeninách. Dětská lékařka ji označila za línou. Její chůze byla divná, nezdála se mi. Říkala jsem si, že počkám, že se to zlepší, ale nezlepšilo. Začala jsem tedy hledat, kde je „zakopaný pes“. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou a našla si dětskou fyzioterapeutku. Už po telefonu byla „teta“ Veronika velmi milá a z úvodního vyšetření se mi pomalu zatočila hlava – jak to, že mi to doktorka neřekla? Jak to, že si ničeho nevšimla? Abych to zkrátila, cvičíme s dcerkou 6 týdnů a už chodí a běhá skoro normálně, vše se rapidně zlepšuje. Na „tetu“ Veroniku se těší a s tejpem se chlubí kudy chodí :-) Za nás vřele doporučujeme – je to super potkat správného člověka na správném místě. Děkujeme Veroniko! :)

Jana Olešová

Fyzio Beskyd pravidelně navštěvuji již třetím rokem. Cvičila jsem jak s fyzioterapeutkou Veronikou, tak s fyzioterapeutem Tomášem. Pod vedením těchto profesionálů jsou nejen má záda v perfektní kondici. Kromě správného držení těla, jsem se naučila také vnímat své tělo. Cvičení s nimi vnímám jako výzvu a všem mohu jen doporučit.

Táňa Zimermanová

Mgr. Kristková je výborný pedagog s vysokou odbornou znalostí v neurorehabilitaci. Jí vedený kurz či workshop mohu vřele doporučit.

Mgr. R. Holaňová

vedoucí rehabilitace v Sanatoriu Klimkovice
Ve dnech od 4. do 6. 4. 2014 jsem se zúčastnila v Beskydském rehabilitačním centru Čeladná semináře na téma „neurorehabilitace“ pod vedením Mgr. Veroniky Kristkové. Byla jsem nadmíru spokojena s formou předání teoretických i praktických zkušeností, které mohu využívat ve své fyzioterapeutické praxi. Paní Veroniku určitě vřele doporučuji jako výbornou profesionálku ve svém oboru.

Šárka Neuwirthová, Dis.

fyzioterapeutka
Paní Veronika nám byla doporučená paní prodavačkou z Baby Centra a dodnes děkuji za takovou štěstěnu. Já byla velice rozrušená opožděním vývoje hrubé motoriky mého syna, který ještě v devíti (!) měsících nelezl po čtyřech. Netrvalo dlouho a po pár hodinách cvičení, začal. Nejenom že byl zpět na správném stupínku svého vývoje, dokonce začal dělat obrovské pokroky. A za to vše vděčíme paní Veronice. Její přístup je velice profesionální a příjemný. Paní Veronika nás vždy přijala s úsměvem, trpělivě a hravě pracovala se synem. Vždy nám vše detailně vysvětlila a názorně demonstrovala. Paní Veroniku bych doporučila každé mamince. Byli jsme s ní nadmíru spokojeni.

N. Bristow

nriess@live.com ~ 607 228 272
Můj měsíční syn měl neustálé koliky a z nich i pupeční kýlu. Dětská lékařka mi řekla, že se s tím nic nedělá, jen čeká. Mně to nestačilo, a tak jsem přes známou objevila paní Veroniku Kristkovou. Už po jediném týdnu zatejpování pupíku kýla zmizela a nic nebylo znát. Koliky se výrazně zlepšily a skončily záchvaty, kdy i na několik sekund přestal syn dýchat. Paní Veronika na mně působila vždy profesionálně a poradila mi i ohledně stravování kojící matky i nošení syna v šátku. Moc děkuji i za mého syna.

P. Oślizlok

Naše tříměsíční dcera trpěla kojeneckou kolikou a neustálou zácpou. Po tom, co jsme marně vyzkoušeli všechno, abychom jí pomohli, byla nám doporučena paní Kristková. Po aplikaci tejpů na bříško se dceři ještě ten samý den ulevilo, upravilo se jí vyprazdňování, které je od té doby pravidelné. A my měli doma konečně spokojené miminko. Jediné čeho lituji je, že jsme o této možnosti nevěděli dříve a neušetřili dceři předchozí trápení. Při pravidelných návštěvách byla paní Kristková velice ochotná a poradila i s jinými problémy týkajícími se dceřina vývoje. Perfektní přístup, ochota pomoci a poradit, příjemné a milé vystupování. Vřele doporučujeme.

Ing. Markéta Machová

projektantka
Nemohu jinak než chválit a doporučit. Úžasná paní fyzioterapeutka nám zachránila mnoho dnů a nocí bez pláče. Perfektně lepila našemu miminu tejpy na bříško a vždy poradila i nad rámec tohoto úkonu. Velmi oceňuji ochotu přijmout nás i mimo ordinační hodiny, ať už brzy ráno nebo pozdě k večeru. Je mi líto všech rodičů, co tyto možnosti neznají a miminka jim pláčí ve dne v noci. Nejsem schopna pochopit, proč tyto metody nedoporučují běžní pediatři, a proto doporučuji a chválím, kde chodím.

Barbora Michalíková

Paní Mgr. Kristková mě měla v péči po úraze. Přišla jsem k ní jako troska, bála jsem se chodit a byla jsem fyzicky i psychicky na dně. Díky profesionálnímu a lidskému přístupu paní Kristkové jsem dělala rychle pokroky a vracela se do normálního života. Moc děkuji!

Zuzana D.

Před nedávnem jsem měla možnost absolvovat odbornou stáž u Mgr. Veroniky Kristkové ve Fyzio Beskyd ve Frýdku-Místku. Protože ji znám z dřívější doby, věděla jsem, že to bude velice přínosné. Skutečnost však mnohonásobně předčila moje očekávání. Fyzio Beskyd poskytuje příjemné rodinné zázemí v kombinaci s profesionálním přístupem všech zaměstnanců. Terapie je zde vedena na velice vysoké úrovni, což mohu jako fyzioterapeutka objektivně posoudit. Veronika mně během čtyřdenní stáže utvrdila v tom, že práce, kterou dělá, je neuvěřitelně záslužná a přináší viditelné výsledky. Během stáže mi poskytla cenné odborné informace a praktické rady. Měla jsem možnost si (se souhlasem rodičů) pod jejím vedením vyzkoušet terapii. Také díky této zkušenosti jsem se profesně posunula zase o kousek dál. Tímto chci Mgr. Veronice Kristkové ještě jednou velice poděkovat za přínosnou zkušenost.

Mgr. Eva Greplová

fyzioterapeutka ve Fakultní nemocnici Olomouc
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS