Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 4150 z celkem 88 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Konzultace s panem Hyrákem nám přinesla několik užitečných postřehů co zlepšit na webových stránkách a hlavně v elektronickém marketingu. Webovou analytiku jsme sice nevyužili, ale díky konzultaci jsme se pustili do jiných marketingových kanálů a nápady pana Hyráka využíváme každý den.

Vojtěch Pszczólka

IT specialista MY DVA group a.s.
www.mydva.cz ~ vojta@mydva.cz ~ 777 768 860
Pokud hledáte profesionální přístup pro analýzu a správu Vašich PPC kampaní, jste u pana Hyráka na správném místě. Jeho odborné znalosti a práce nám umožnila založit profesionální kampaň v Google AdWords a připravit tak pro naše klienty relevantní reklamy. Za nás můžu spolupráci s ním jen doporučit.

Radek Malý

jednatel
www.barlinek.cz ~ marketing@barlinek.cz ~ 739 693 374
Pan Hyrák je velmi zodpovědný a svědomitý odborník, který nám zásadně pomohl při nastavování našich marketingových nástrojů. Rychlé odpovídání na otázky a řešení problémů, vstřícný a lidský přístup, odbornost a trpělivost. Pro náš obchod je spolupráce s ním určitě přínosem. Doporučuji a těším se na další spolupráci s ním!

Maria Kendrová

www.popolka.cz ~ zuzbert443@gmail.com ~ 792 239 123
S prací pana Hyráka jsme velmi spokojeni a můžeme jej doporučit. Oceňujeme velmi kvalitní a profesionální přístup k nastavování správného měření výkonnosti webu prostřednictvím Google Analytics.

Zdeněk Kašparec

PRAMOS, a.s.
www.pramos.cz ~ z.kasparec@pramos.cz ~ 777 811 451
Pana Hyráka jsme opakovaně využili jako lektora na našich seminářích o internetovém marketingu. Domluva byla vždy bezproblémová, přijel vždy včas a připraven. Na dotazy účastníků dokáže velmi srozumitelně odpovídat. Je vidět, že problematice rozumí a má hodně zkušeností.

Vít Skála

jednatel společnosti
www.ptl.cz ~ skala@ptl.cz ~ 603 584 550
S panem Hyrákem mám velmi dobré zkušenosti a vřele ho doporučuji všem, kteří to myslí se SEO i PPC vážně a chtějí se něco dozvědět o svém webu z pohledu Analytics. Samozřejmě tuto spolupráci doporučuji těm, kteří mají zájem, něco už vědí a uvědomují si, že i oni musí přiložit ruku k dílu. Pouze ten, kdo ví, co nabízí nebo prodává, dokáže využít perfektních znalostí, které pan Hyrák má:) Musí být pro vás po dobu zakázky kolegou, partnerem.

Martin Zubatý

Strima Czech s.r.o.
www.sicistroje-shop.cz ~ m.zubaty@strima.com ~ 777 795 888
Zbyněk nám ukázal, že plánovaný projekt má nedostatky zejména na cestě ke konverzi. Dali jsme na toto téma řeč a opravdu trefil hřebíček na hlavičku. Pro nás byla spolupráce jednoznačným přínosem a těšíme se na další věci.

Vojtěch Horák

tvůrce cloudových řešení pro firmy a weby
7divs.cz ~ horak@7divs.com ~ 737 817 413
Zbyňka doporučuji. Je zkušený a vstřícný vše dobře vysvětlit. Je to navíc fajn člověk.

Veronika Balson

veronika.balson@gmail.com ~ 777 808 722
Zbyněk si získal náš tým Kašpárka pro řešení nevysvětlitelných otázek marketingových záležitostí. Pokud hledáte pozitivní a přátelský přístup k teoriím a praxi, profesionalitu, rychlost a optimistický pohled k věci, neuděláte chybu, když Zbyňka vyhledáte. Zbyněk se stal naší pravou rukou k řešení Google Analytics. Jsme velice rádi, že jsme dali šanci k setkání a Optimalizovanému Webu fandíme!

Kateřina Hegedűsová

www.kasparek-baby.cz ~ katerina.hegedusova@piccollo.cz ~ 727 871 774
Pan Hyrák má velký přehled v problematice internetového marketingu a schopnost vysvětlit to na konkrétních a snadno pochopitelných příkladech. Oceňuji profesionální přístup a maximální spolehlivost.

Maroš Blahovec

www.etaktik.cz ~ blahovec@seminar-taktik.cz ~ 775 110 889
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS