Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 97 doporučení

Konzultace s panem Hyrákem nám přinesla několik užitečných postřehů co zlepšit na webových stránkách a hlavně v elektronickém marketingu. Webovou analytiku jsme sice nevyužili, ale díky konzultaci jsme se pustili do jiných marketingových kanálů a nápady pana Hyráka využíváme každý den.

Vojtěch Pszczólka
IT specialista MY DVA group a.s.
www.mydva.cz vojta@mydva.cz 777 768 860

Pokud hledáte profesionální přístup pro analýzu a správu Vašich PPC kampaní, jste u pana Hyráka na správném místě. Jeho odborné znalosti a práce nám umožnila založit profesionální kampaň v Google AdWords a připravit tak pro naše klienty relevantní reklamy. Za nás můžu spolupráci s ním jen doporučit.

Radek Malý
jednatel
www.barlinek.cz marketing@barlinek.cz 739 693 374

Pan Hyrák je velmi zodpovědný a svědomitý odborník, který nám zásadně pomohl při nastavování našich marketingových nástrojů. Rychlé odpovídání na otázky a řešení problémů, vstřícný a lidský přístup, odbornost a trpělivost. Pro náš obchod je spolupráce s ním určitě přínosem. Doporučuji a těším se na další spolupráci s ním!

Maria Kendrová
www.popolka.cz zuzbert443@gmail.com 792 239 123

S prací pana Hyráka jsme velmi spokojeni a můžeme jej doporučit. Oceňujeme velmi kvalitní a profesionální přístup k nastavování správného měření výkonnosti webu prostřednictvím Google Analytics.

Zdeněk Kašparec
PRAMOS, a.s.
www.pramos.cz z.kasparec@pramos.cz 777 811 451

Pana Hyráka jsme opakovaně využili jako lektora na našich seminářích o internetovém marketingu. Domluva byla vždy bezproblémová, přijel vždy včas a připraven. Na dotazy účastníků dokáže velmi srozumitelně odpovídat. Je vidět, že problematice rozumí a má hodně zkušeností.

Vít Skála
jednatel společnosti
www.ptl.cz skala@ptl.cz 603 584 550

S panem Hyrákem mám velmi dobré zkušenosti a vřele ho doporučuji všem, kteří to myslí se SEO i PPC vážně a chtějí se něco dozvědět o svém webu z pohledu Analytics. Samozřejmě tuto spolupráci doporučuji těm, kteří mají zájem, něco už vědí a uvědomují si, že i oni musí přiložit ruku k dílu. Pouze ten, kdo ví, co nabízí nebo prodává, dokáže využít perfektních znalostí, které pan Hyrák má:) Musí být pro vás po dobu zakázky kolegou, partnerem.

Martin Zubatý
Strima Czech s.r.o.
www.sicistroje-shop.cz m.zubaty@strima.com 777 795 888

Zbyněk nám ukázal, že plánovaný projekt má nedostatky zejména na cestě ke konverzi. Dali jsme na toto téma řeč a opravdu trefil hřebíček na hlavičku. Pro nás byla spolupráce jednoznačným přínosem a těšíme se na další věci.

Vojtěch Horák
tvůrce cloudových řešení pro firmy a weby
7divs.cz horak@7divs.com 737 817 413

Zbyňka doporučuji. Je zkušený a vstřícný vše dobře vysvětlit. Je to navíc fajn člověk.

Veronika Balson
veronika.balson@gmail.com 777 808 722

Zbyněk si získal náš tým Kašpárka pro řešení nevysvětlitelných otázek marketingových záležitostí. Pokud hledáte pozitivní a přátelský přístup k teoriím a praxi, profesionalitu, rychlost a optimistický pohled k věci, neuděláte chybu, když Zbyňka vyhledáte. Zbyněk se stal naší pravou rukou k řešení Google Analytics. Jsme velice rádi, že jsme dali šanci k setkání a Optimalizovanému Webu fandíme!

Kateřina Hegedűsová
www.kasparek-baby.cz katerina.hegedusova@piccollo.cz 727 871 774

Pan Hyrák má velký přehled v problematice internetového marketingu a schopnost vysvětlit to na konkrétních a snadno pochopitelných příkladech. Oceňuji profesionální přístup a maximální spolehlivost.

Maroš Blahovec
www.etaktik.cz blahovec@seminar-taktik.cz 775 110 889