Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zita Mudráková

Zita Mudráková

překladatelka slovenštiny a češtiny

Zita Mudráková

Jako rodilá Slovenka dlouhodobě žijící v ČR nabízím profesionální obousměrné překlady češtiny a slovenštiny: manuály, články, odborné publikace, beletrie, cestopisy, poezie aj. Dále stylistické úpravy, korektury a psaní textů z dodaných materiálů: reklama, brožury, texty pro web apod. Mám dlouholetou praxi v oboru. Po dohodě vám ráda zpracuji i expresní překlady.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Zita Mudráková
Na Honech III/4931
Zlín
760 05
Mobil:605 244 770
Email:zita.m@tiscali.cz
Web:www.prekladatel.net
:60377917

Doporučení z první ruky

S paní Zitou Mudrákovou spolupracujeme již řadu let na lokalizaci našich počítačových programů pro výuku psaní všemi deseti do slovenštiny, a to včetně webových stránek a manuálů. Překlady jsou vždy precizně a rychle provedeny. Zejména oceňuji okamžitou reakci na dodatečné požadavky krátkých překladů, které často vyplynou z úpravy nových verzí programů. Za celou dobu existence slovenských verzí našich programů ATF jsme od uživatelů nedostali připomínku týkající se slovenštiny. Velice rád doporučuji paní Mudrákovou jako překladatelku a těším se na další spolupráci.
Ing. Jiří Fučík
Firma SWX

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS