Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zita Mudráková

Zita Mudráková

překladatelka slovenštiny a češtiny

Zita Mudráková

Jako rodilá Slovenka dlouhodobě žijící v ČR nabízím profesionální obousměrné překlady češtiny a slovenštiny: manuály, články, odborné publikace, beletrie, cestopisy, poezie aj. Dále stylistické úpravy, korektury a psaní textů z dodaných materiálů: reklama, brožury, texty pro web apod. Mám dlouholetou praxi v oboru. Po dohodě vám ráda zpracuji i expresní překlady.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Zita Mudráková
Na Honech III/4931
Zlín
760 05
Mobil:605 244 770
Email:zita.m@tiscali.cz
Web:www.prekladatel.net
:60377917

Doporučení z první ruky

Se Zitou Mudrákovou spolupracujeme již 10 let a se spoluprací jsme velice spokojeni. Nejvíce oceňujeme stoprocentní profesionalitu a nadstandardní pružnost a ochotu. Paní Mudráková dodává překlady pokaždé ještě před stanoveným termínem (někdy i značně šibeničním), vždy ve vynikající kvalitě. U překladů má také občas velice podnětné poznámky či připomínky k textu, ze kterého paní Mudráková překládá a který je rovněž překladem. Z toho je patrné, že překladatelka texty jen nepřekládá, ale zamýšlí se nad jejich významem a vyzněním, což svědčí o její vysoké překladatelské úrovni.
PhDr. Adéla Přikrylová, Ph.D.
majitelka jazykové a překladatelské agentury

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS