Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Hayek Urbánková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Hayek Urbánková — překladatelka anglického jazyka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Hayek Urbánková:
Skvěle a rychle odvedená práce, prakticky okamžitá odpověď na emaily a profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Pavel Nohejl

Děkuji vám za vstřícnost, ochotu a profesionalitu při překladu filmových titulků. Ne každý by se ochotně pustil i do krátkého překladu či nabídl svou pomoc pouze s korekturou. S radostí budu vaše služby každému doporučovat. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Hana Morkusová

Ráda bych vyjádřila spokojenost s překladatelskými službami magistry Zuzany Urbánkové. Ocenila jsem rychlou reakci na poptávku překladu, vstřícné jednání a zejména vysokou kvalitu přeloženého textu zhotoveného do druhého dne, a to bez příplatku za expresní překlad. Vysoká odbornost poskytovaných služeb, spolehlivost a korektní jednání činí z této překladatelky profesionálku, na kterou se v případě potřeby s důvěrou znovu obrátím.

Ing. Bc. Lýdie Tallová, MBA

Paní Urbánková je výborná překladatelka, ještě k tomu úžasně jedná, je rychlá a ochotná. Potřebovala jsem přeložit obchodní podmínky jednoho našeho zahraničního partnera a jsem naprosto spokojena. Nemůžu než doporučit a sama navazuji dlouhodobější spolupráci. Děkuji Vám Zuzano.

Lucie Šrettrová

majitelka cestovní agentury
www.ellagris.cz
Spolupráci s paní Urbánkovou doporučuji! Milá a vstřícná komunikace, kvalitní překlad a dodržení termínů byl uklidňující zážitek v období, kdy jsem měla poměrně dost stresu. Děkuji!

Petra Kutálková, Ph.D.

Slečna Urbánková je velmi šikovná překladatelka, která se s překladem mých stránek poprala na jedničku. Ačkoliv byl text poměrně dlouhý, doba dodání trvala ani ne týden. Oceňuji zvláště její individuální a ochotný přístup. Vřele doporučuji všem a příště její služby určitě znova využiji!

Nikol Šabatová

profesionální hlídání koček v Praze
www.holidaycat.cz
Paní Urbánková pro mě překládala dotazník z češtiny do angličtiny pro mou bakalářskou práci, která se týká cestovního ruchu. Jak komunikace, tak i překlad byl velmi rychlý. Jsem z výsledkem spokojena a mohu jen doporučit.

Romana Nykrmajerová

Perfektní spolupráce a komunikace. Výsledek je precizně zpracován.

Lukáš Hraběta

S prací Zuzany Urbánkové jsem velmi spokojen – dodání před domluveným termínem a především velmi dobrá cena. Jednalo se o překlad miniwebu www.fx-rebates.com z CS do EN. Určitě se na ni obrátím i v budoucnu.

Jan Janás

jan.janas@mensa.cz ~ 731 382 934
Paní magistru Hayek mohu vřele doporučit. Překlad abstraktu byl precizní a dodání bylo super rychlé, za přijatelnou cenu. Její nabízené služby všem doporučuji.

Jitka Dabrowská Bc.

studentka v oblasti zdravotnictví
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS