Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 201-210 z celkem 221 doporučení

Hana Klimentová

Již více než 4 roky mám registraci na portále Na volné noze a dnes jsem se zamyslela nad tím, co mi to přineslo. Nebylo toho málo a když jsem se zamyslela hlouběji, bylo to až překvapivé. Přineslo mi to například skvělou pracovní židli (fakt nechoďte do IKEA ;-)), přineslo mi to zajímavé kontakty, nové známé, nové znalosti, neopomenutelný pocit, že i volnonožec někam patří. A hlavně fajn zakázky, které se budou doufám stále množit.

Hana Klimentová
usměvavá IT lektorka a konzultantka
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Lubomír Moudrý

Mezi všemi mými dosavadními promo aktivitami je zatím registrace na portále Na volné noze jednoznačně nejlepším krokem. Výborná a rychlá komunikace a lidský přístup. Doporučuji všem dosud nerozhodnutým.

Ing. Lubomír Moudrý
překladatel angličtiny a slovenštiny s vášní pro přírodu a ochranu životního prostředí
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Filip Starý

Portál Na volné noze beru jako pevnou součást české freelancerovské komunity. Dokázal ji totiž propojit pomocí networkingových akcí, knihou Na volné noze a zvyšováním povědomí o lidech, pracujících zejména jako freelanceři. Velmi si cením přehlednosti prezentací a především systému referencí, který je bezkonkurenční a důvěryhodný.

Mgr. Filip Starý
grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Zuzana Stiborková

Registrace na portále Na volné noze mi byla doporučena při optimalizaci webových stránek. Zpočátku jsem byla skeptická, protože registrace jsem už měla v různých katalozích, ale nepřinesly žádné nové kontakty. O to víc jsem byla překvapená, že na Na volné noze to funguje. Jsem moc ráda, že jsem se nechala přesvědčit. Vřele doporučuji.

Ing. Zuzana Stiborková
interiérová designérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Miroslav Beran

Portál Na volné noze platím opakovaně. Je to pro mě nejen cenný zdroj informací, ale hlavně cenný zdroj zakázek. První rok jsem se přesvědčil o kvalitě portálu a nyní už na něj nedám dopustit. Na začátku jsem měl trošku obavy, zda se investice vyplatí, ale ta se vrátila už během prvních pár dní. Jinak na portále mám nejen zápis, ale opakovaně využívám i služeb jiných freelancerů. Zatím mě nikdo z nich nikdy nezklamal.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Vosátka

Portál Na volné noze je pro mě v současnosti jediný český portál pro freelancery, kde dává smysl mít profil. Investice do registrace se za chvíli vrátila a našel jsem zde mnoho zajímavých klientů. Kromě toho má portál skvělou zákaznickou podporu. Mohu tedy s klidem doporučit.

Mgr. Martin Vosátka
grafický designér a logotvůrce
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michaela Tóthová

Registrovat se na portále Na volné noze bylo určitě jedno z mých nejlepších obchodních rozhodnutí. První zakázku na grafiku a tvorbu webu jsem získala pouhý týden od zveřejnění profilu (takže investice se téměř okamžitě vrátila a ještě jsem byla v plusu). Katalog ráda využívám, i když sama poptávám služby jiných profesionálů. Navíc, moc příjemná je komunikace se zákaznickou podporou – vždy skvěle poradí a pomůže. A Robert Vlach je pro mě velmi inspirativní člověk, rozhodně se od něj mám co učit. Takže za mě maximální spokojenost. Díky!

Michaela Tóthová
webdesignérka
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Darina Studená

Portál Na volné noze je profesionální jak v komunikaci, tak především v prezentaci svých klientů. Je přehledný a důvěryhodný. Od počátku spolupráce jsem získala nové nabídky i stálé zákazníky. Registrační poplatek je investicí, která se vyplatí.

Mgr. Darina Studená
umělkyně, ilustrátorka a malířka
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jan Koválik

Na volné noze je vynikající platforma pro prezentaci sebe sama, zejména pokud člověk nemá čas nebo prostředky na zřízení vlastních webových stránek. I pokud ale stránky už má, je portál skvělým způsobem, jak být více vidět a mít šanci oslovit větší počet potenciálních klientů. To vše díky kvalitnímu SEO. Zákaznická podpora funguje na jedničku s hvězdičkou, což se i v dnešní době vidí opravdu málokdy. Za mě velká spokojenost, děkuji!

Mgr. Jan Koválik
tlumočník a překladatel angličtiny, ruštiny a češtiny
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Vojtěch Hulinský

S registrací na portále Na volné noze jsem dlouhé roky otálel. A takřka okamžitě mi došlo, jaká to byla chyba. Hned od zveřejnění mojí prezentace mi chodily nové poptávky, díky čemuž se mi roční členství zaplatilo během prvních pár dnů – a teď už pouze pravidelně vydělávám. Získal jsem mnoho cenných kontaktů, zakázek a zkušeností, což mě odborně i byznysově obrovsky posunulo. Každému, kdo stejně jako já stále váhá, jestli má cenu investovat, mohu s klidným srdcem říct, že jednoznačně má. Jděte do toho, bohatě se vám to vrátí. Po všech stránkách.

Mgr. Vojtěch Hulinský
copywriter a idea maker s přesahem do SEO a UX
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)