Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 201-210 z celkem 219 doporučení

Ing. Marcela Střelcová

Spolupráce s portálem Na volné noze mě velmi příjemně překvapila. Komunikace probíhá po celou dobu na jedničku, vše mi bylo pečlivě a srozumitelně vysvětleno, ale co je opravdu podstatné, o pracovní nabídky není nouze - během prvních 14 dní mě oslovilo touto cestou pět velmi zajímavých klientů s žádostí o spolupráci. Myslím si, že registrace na tomto portále byla opravdu skvělá volba.

Ing. Marcela Střelcová
multipotenciální marketérka
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Michael Muselík

Portál Na volné noze je velmi efektivní způsob propagace a vlastní prezentace znalostí, zkušeností a služeb. Mile mě překvapil zájem ze strany klientů, kteří mě pravidelně oslovují s poptávkou služeb, právě díky tomuto portálu. Pokud chcete zviditelnit sebe a nabízené služby, potom je portál Na volné noze tím pravým místem.

Michael Muselík
SEO konzultant a expert na online marketing webových projektů
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Alena Rybínová

Registraci na portále Na volné noze určitě doporučuji. Nejvíce zakázek mi chodí právě jeho prostřednictvím. Navíc je možné si k profilu připojit i své webové stránky, tudíž se jejich návštěvnost zvyšuje. Vždy, když jsem potřebovala něco vyřešit, tak mi byli nápomocní. Za mě jsou to dobře investované peníze.

Mgr. Alena Rybínová
překladatelka a tlumočnice portugalštiny
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Kristina Stará

Za mě skvělá služba. Po dokončení registrace a zveřejnění prezentace hned přišlo velké množství poptávek, ze kterých se dá vždy vybrat několik velmi kvalitních klientů. Pro získání vlastní klientely tento portál doporučuji, zatím jsem nenašla lepší alternativu. Investované peníze se mi vrátily hned v prvním měsíci.

Ing. Kristina Stará
online marketérka se specializací na PPC reklamu
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Lukáš Bestajovský

Na portále Na volné noze jsem již několik let a zprvu jsem si říkal, jestli má členství vůbec nějaký smysl. Ze začátku to tak nebylo, ale zhruba po pár měsících začaly chodit poptávky a po otázce „Kde jste na mě narazili?“ většina klientů odpověděla navolnenoze.cz. Takže jsem rád, že jsem se zaregistroval právě sem. Určitě to význam má, investice se mi rychle vrátila a klienti neustále přibývají.

Lukáš Bestajovský
vizualizátor se specializací na 3D modely, 3D vizualizace, 3D virtuální prohlídky a animace
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Kamil Vítek

Do registrace v katalogu Na volné noze jsem zainvestoval díky ústnímu doporučení známého. Jeho slova mě nadchla, protože mu registrace na portále přinesla první zakázky. Na nic jsem tedy nečekal a doslova ze dne na den jsem si registraci zakoupil. Má očekávání se naplnila. Investice do registrace se mi dávno vrátila, a to i přesto, že při zapsání do katalogu jsem neměl v podstatě žádné zkušenosti nebo jen velice málo. Registraci doporučuji každému, kdo to s podnikáním myslí opravdu vážně a chápe, že úspěch má vždy svou cenu - v případě katalogu Navolnenoze.cz cena určitě není vysoká!

Kamil Vítek
tvůrce webů na platformě WordPress
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Janna Bělohradská, DiS.

Díky profilu na portále Na volné noze pravidelně dostávám nové nabídky projektů, ze kterých si mohu vybírat. Díky tomu se nejen neustále posouvám v kariérním růstu, ale také si buduji kredit mezi ostatními profesionály a potenciálními klienty. Ačkoliv jsem se zřízením portfolia váhala, proti těmto benefitům jsou počáteční investice na zřízení portfolia marginální.

Janna Bělohradská, DiS.
ilustrátorka, grafická a UI designérka
(přijato rok a 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Filip Červenka

Přestože jsem na portále Na volné noze teprve pár měsíců, měl jsem již možnost navázat spolupráci s několika klienty a dělat tak to, co mě opravdu baví a naplňuje. Všem začínajícím podnikatelům bych tak doporučil nejen registraci, ale zejména také koupi a nastudování knihy Na volné noze od Roberta Vlacha, ze které budu pravděpodobně čerpat celý svůj život!

Filip Červenka
grafický designér, motion designér a webdesignér
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Denisa Mezerová

Portál Na volné noze mi opravdu pomohl se získávání nových klientů „z ulice“, díky kterým si neustále rozšiřuji své portfolio. Od začátku registrace komunikuji se zákaznickou podporou, která mi vždy se vším mile a rychle poradila nebo vyhověla mým požadavkům ohledně editace profilu. Investice peněz do tohoto portálu se mi už několikrát navrátila. Rozhodně doporučuji!

Denisa Mezerová
grafická designérka
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Andrea El Hami (Kalužová)

Portál Na volné noze využívám již několik let. Poslední čtyři roky jsem na mateřské dovolené, takže velmi oceňuji, že mi právě díky profilu občas přistane zakázka i od úplně nového klienta. Navíc mám jako pracující maminka zvýhodněnou cenu. Po úplném návratu do pracovního procesu hodlám této služby určitě nadále využívat.

Mgr. Andrea El Hami (Kalužová)
překladatelka a korektorka češtiny, angličtiny a francouzštiny
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)