Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 201-210 z celkem 220 doporučení

Martin Kolář

Po téměř 4 letech mohu s klidným svědomím potvrdit, že registrace na portále Na volné noze je pro nezávislého profesionála téměř povinností. Díky portálu jsem jako freelancer dobře vidět a investice do registrace se mi vrátila během měsíce. Po 4 letech mám díky portálu jak dlouhodobé klienty, tak v průběhu času i ty krátkodobé. Portál proto považuji za potřebný marketingový nástroj každého freelancera.

Martin Kolář
frontend kodér webových stránek a aplikací
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. David Kaplan

Na volnou nohu jsem šel rovnou po vysoké škole. Neměl jsem zkušenosti z oboru, neznal jsem úskalí podnikání, neměl jsem nic do začátku. Až když jsem objevil portál Na volné noze, moje situace se změnila. Začal jsem čtením blogu, kde jsem nabral nutné základy. Netrvalo dlouho a už jsem vyplňoval svoji registraci a díky ochotnému týmu jsem dostal mnohem lepší výsledek, než jsem očekával. Netrvalo dlouho a začali mě oslovoval první klienti. Zlom nastal na začátku roku 2021, kdy jsem díky portálu získal prvního klienta. Spolupracovali jsme rok. Já nabral sebevědomí, zkušenost a především dostal pocit, že jsem se konečně odrazil ode dna. Jsem vám vděčný za vaši práci, za projekt, který jste dali dohromady a za pomoc v mém podnikání. Upřímně děkuji.

Ing. David Kaplan
programátor a vývojář eshopů a webových aplikací
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Marie Sommerová

Na portále Na volné noze jsem registrovaná od roku 2019, a tak je příležitost po 5 letech bilancovat. Mohu potvrdit, že díky této platformě jsem se dostala k mnoha zajímavým poptávkám a kontaktovala mě celá řada zákazníků, pro které jsem následně pracovala i opakovaně. Tato platforma dobře slouží svému účelu – veřejné prezentaci mého profilu a překladatelských služeb, které nabízím.

Mgr. Marie Sommerová
soudní překladatelka a tlumočnice pro anglický a německý jazyk
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. arch. Alena Macourková

Registrace na portále Na volné noze si velmi cením, jelikož předčila má očekávání. Jsem zde registrována přes rok a za tu dobu mě oslovilo mnoho klientů a někteří z nich už bydlí v interiéru, který jsem jim navrhla. Oslovují mě lidé, kteří mají o realizaci opravdu zájem a nespekulují nad cenami a průběhem a hlavně mi věří, že jim opravdu navrhnu to, co potřebují. Je úžasné, jak je tento portál propojen i s jinými stránkami a moc si vážím skvělé a rychlé komunikace se zákaznickou podporou kdykoliv, kdy potřebuji něco poupravit nebo se zeptat. Pro mne je to nyní jeden z hlavních zdrojů příjmu zakázek. Jsem moc ráda, že jsem se pro registraci zde rozhodla.

Ing. arch. Alena Macourková
architektka se zaměřením na interiéry rodinných domů, bytů a komerčních prostor
(přijato rok a 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jana Jakusová

Registraci na portále Na volné noze jsem nemusela dlouho promýšlet. Když jsem se pustila do podnikání, současně jsem viděla řadu rozhovorů s Robertem Vlachem a to mě přesvědčilo, že je nejen sympaťák, srdcař, ale i oboru rozumí a dál se snaží posouvat nejen sám, ale i pomáhat profesionálům na volné noze. Registraci prodlužuji už několikátým rokem. Za tu dobu mi přišlo několik poptávek. Spokojená jsem s registrací, tak s rychlou a milou komunikací se zákaznickou podporou ohledně občasných aktualizací textu prezentace :).

Mgr. Jana Jakusová
specialistka na sociální sítě Facebook a Instagram, fotografie jídla a produktů, food styling
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Bc. Tomáš Zálešák

Než jsem se registroval, o komunitě Na volné noze jsem věděl už nějaký pátek. Byl jsem proto zvědavý, zda webová prezentace naplní má (poměrně vysoká) očekávání. A ejhle, vstupní investice se mi téměř okamžitě vrátila. Registraci doporučuji každému, kdo to s freelancingem myslí vážně.

Bc. Tomáš Zálešák
copywriter
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Barbora Halašková

Registraci na portále Na volné noze jednoznačně doporučuji. Přinesla mi zajímavé poptávky, ke kterým bych se jinak nedostala. Investice do registrace se mi vrátila během prvních dvou měsíců.

Barbora Halašková
marketingová konzultantka a copywriterka
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Petr Pluhař

Ze začátku jsem pochyboval, zda se registrace vyplatí a zda se nejedná o další katalog, kterých je všude mnoho. I když se částka za registraci v začátku podnikání může zdát vysoká, dlouhodobě se určitě vyplatí. Díky portálu totiž získám každý rok několik nových klientů. Přidanou hodnotu vidím také při vytváření a úpravách svého profilu, kde dostávám návrh na úpravy a zpětnou vazbu. Výsledkem přípravy profilu je tak učesání vlastního podnikání od řady zbytečností, což může posunout, obzvláště, pokud je podnikatel na začátku své cesty.

Petr Pluhař
online marketér a konzultant se zaměřením na obchodní audity a analýzy webů, e-shopů a PPC reklam
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Sandro Riedmann

Portál Na volné noze mi hodně pomohl při rozšíření pracovních nabídek. Přístup k nám klientům je vstřícný, rychlý a skutečně bezproblémový. Pro každého začínajícího pracovníka na volné noze mohu jen doporučit se sem přihlásit.

Sandro Riedmann
překladatel z/do němčiny a angličtiny
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Radek Brázdil

Na portále Na volné noze jsem registrovaný už pár let. Za tu dobu mi přinesl řadu zajímavých kontaktů a poptávek - jednorázových i dlouhodobých. Návratnost investice do vstupního poplatku? V řádu týdnů. Rok co rok. Komunita skvělá. Pořádané akce nabušené. Informace k nezaplacení. Děkuji Robertu Vlachovi a dalším, kteří stojí za rozvojem projektu a podporují freelance komunitu!

Mgr. Radek Brázdil
reklamní textař a obsahový stratég, technický copywriter
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)