Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 21. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 201209 z celkem 209 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Ing. Vojtěch Drda
Registraci na portále Na volné noze vřele doporučuji. Poptávky, které mi přes tento portál chodí, patří k těm nejrelevantnějším. Klienti vždy věděli, co chtějí, vždy jsme se snadno dohodli na rozsahu, termínu i ceně spolupráce. A sedli jsme si nejen obchodně, ale i lidsky. Mám pocit, že Na volné noze funguje jako určitý filtr, který ke mně nepustí poptávající, se kterými nejsme na jedné vlně. Děkuji!

Ing. Vojtěch Drda

konzultant, lektor a programátor aplikací pro automatizační platformu Integromat
(přijato rok po datu registrace)
Martin Tellinger
Při registraci jsem trochu váhal, měl jsem obavu, že v tom velkém množství profíků se můj profil ztratí. Opak byl pravdou. Kontakty, které jsem tady získal, mi pomohly zvýšit zisk a navázat na další kontakty, díky kterým mám spoustu práce a klienty si můžu prakticky vybírat.

Martin Tellinger

UX a UI designér
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Martin Sova
Katalog Na volné noze mohu jednoznačně doporučit. Zejména v začátcích podnikání je to neocenitelný pomocník, který na českém trhu nemá srovnatelnou konkurenci. Investice do registrace se vám určitě vrátí.

Ing. Martin Sova

specialista na online marketing
(přijato 7 let a 12 měsíců po datu registrace)
Petra Termerová
Registrací na portále Na volné noze jsem do dvou týdnů získala reálnou zakázku. Oceňuji skvělý přístup při zápisu, pomoc při natextování a vyladění profilu, aby zaujal. Registrace na portále dává, alespoň pro můj obor, smysl. Potenciální klienti zde hledají a oslovují mě, týdně obdržím několik poptávek. Jste-li freelanceři, registraci na portále Na volné noze vám rozhodně doporučuji.

Petra Termerová

tvůrkyně webů ve WordPressu
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Bc. Julia Doležalová
S registrací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Pomohla mi přivést nové zákazníky, což je, myslím, pro každého začínajícího podnikatele velkým přínosem. Za mě tedy velmi doporučuji.

Bc. Julia Doležalová

překladatelka a lektorka německého jazyka
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Ing. Jan Tölg
Registrace na portále Na volné noze byla před pár lety pro mou IT firmu Involve Digital zlomovým bodem, protože s pomocí této prezentace se nám podařilo získat několik důležitých klientů, z jejichž spolupráce těžíme ještě dodnes. Jako obchodní kanál tedy tento web funguje velmi dobře. Od doby mé registrace stabilně každý rok členství prodlužuji a ještě jsem si nedávno dokoupil profil i na anglické verzi portálu Freelancing.eu a těším se, jaké leady cizojazyčná prezentace přinese.

Ing. Jan Tölg

vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve
(přijato 3 roky a půl po datu registrace)
Ing. Lucie Hejhalová
Portál Na volné noze využívám pro své podnikání již od roku 2016. Vnímám jej jako inspirující portál, kde sama hledám nové kontakty pro spolupráci. V každém roce mi registrace na portále přinesla nové zákazníky, kterým jsem nabídla služby v hodnotě mnohonásobně převyšující částku za prezentaci. Portál Na volné noze tak doporučuji všem freelancerům!

Ing. Lucie Hejhalová

architektka marketingové strategie a manažerských dovedností
(přijato 4 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Jakub Krejčí
Portál Na volné noze mi pomohl doplnit kapacity, které jsem měl a čas od času se ozve zajímavý klient, kterému pomohu. Portál je však pro mě neuvěřitelný svým zdrojem zajímavých témat a obsahu. Neustále mě vzdělává, a to je jeho skvělá přidaná hodnota. Členství se mi osobně zaplatilo během 2 měsíců. Pro potenciálního klienta je jednodušší dostat to nejlepší zde, než ho odkazovat na web.

Jakub Krejčí

výkonnostní marketér se zaměřením na Facebook reklamu a Google Ads
(přijato rok po datu registrace)
MgA. Petr Pavčo
Portál Na volné noze funguje naprosto skvěle. Ochotně doporučuji všem kolegům freelancerům, kteří neznají nebo stále ještě otálí s registrací. Získal jsem zde naprostou většinu nejlepších klientů. Registrace se vyplatí hned v prvním měsíci. Nevěřil jsem, ale je to tak :) Nejlepší investice freelancera, opravdu.

MgA. Petr Pavčo

UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS