Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 181-190 z celkem 219 doporučení

Mgr. Petra Badalec

Webová prezentace na portále Na volné noze byla jednoznačně dobrá volba. Je to skvělá webová vizitka, kde potenciální klienti najdou vše, co potřebují vědět. Navíc pro mě portál funguje jako zdroj zajímavých zakázek i podnětů pro další rozvoj. Návratnost investice byla prakticky okamžitá a komunikace ze strany portálu je navíc vždy velice vstřícná a profesionální. Nechápu, proč jsem se zřízením profilu otálela.

Mgr. Petra Badalec
konferenční tlumočnice a překladatelka angličtiny, němčiny a španělštiny
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ondřej Petrželka

Registraci na portále Na volné noze mohu jen doporučit. Má očekávání byla překonána hned druhý týden a z jedné z prvních poptávek se mi ihned vrátila vstupní investice. Původně jsem bral registraci pouze „na zkoušku“ jako další prodejní kanál. Teď už vím, že budu členství prodlužovat. A to nemluvím o profesionálním, přehledném a nápomocném přístupu ze strany portálu.

Ondřej Petrželka
expert na řízení marketingu firem s přesahem, jaký oceníte
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Tomáš Faltejsek

Na portále Na volné noze jsem nyní rok a investice se mi vrátila snad už po prvním měsíci. Navíc je to skvělý zdroj pro shromažďování referencí na mou práci, který v klientech i budí důvěru. O tom, co dělají pro rozvoj volnonožců, snad ani netřeba mluvit.

Tomáš Faltejsek
PPC konzultant se zaměřením na výkonnostní kampaně a jejich automatizaci
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ondřej Saida

Na portále Na volné noze už jsem registrovaný nějaký ten pátek. Investice za tuto formu propagace se mi vrátila takřka s první zakázkou a mohu ji vřele doporučit. Možnosti tohoto portálu jsem využil hned na startu svého podnikání a využívám ji stále. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kdo se o Volnou nohu starají, jen tak dále! Jsem hrdým členem.

Ondřej Saida
designér značek a architekt
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Radek Semančík

Mé podnikání začalo právě ruku v ruce s knihou Na Volné noze od Roberta Vlacha. Určitě doporučuji si přečíst kapitolu o cenotvorbě. V katalogu jsem proto, abych podpořil Roberta v tom co dělá a benefit jsou občasné poptávky na vývoj webových a mobilních aplikací, které z tohoto portálu chodí. Děkuji a doporučuji.

Radek Semančík
programátor a vývojář aplikací, team leader a zakladatel vývojářské agentury Pixape
(přijato rok a 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Martina Nýčová, CA

Registraci na portále Na volné noze jsem dlouho odkládala – nechtělo se mi psát texty o mně. Jenže ono to nakonec nebylo třeba, kontaktoval mne copywriter a celou moji stránku vymyslel on. Po zveřejnění profilu mi začaly chodit zajímavé zakázky, které předtím v mé bublině nebyly. Ptala jsem se klientů, jak na mě přišli a v podstatě se shodovali, že portál navolnenoze.cz byl hned první odkaz po sponzorovaných odkazech. Moje investice do členství se mi vrátila hned v prvních týdnech, takže za mě obrovský palec nahoru za členství v tomto katalogu. Mockrát děkuji ;)

Ing. Martina Nýčová, CA
daňová poradkyně, účetní a lektorka
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Martin Kolář

Po téměř 4 letech mohu s klidným svědomím potvrdit, že registrace na portále Na volné noze je pro nezávislého profesionála téměř povinností. Díky portálu jsem jako freelancer dobře vidět a investice do registrace se mi vrátila během měsíce. Po 4 letech mám díky portálu jak dlouhodobé klienty, tak v průběhu času i ty krátkodobé. Portál proto považuji za potřebný marketingový nástroj každého freelancera.

Martin Kolář
frontend kodér webových stránek a aplikací
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. David Kaplan

Na volnou nohu jsem šel rovnou po vysoké škole. Neměl jsem zkušenosti z oboru, neznal jsem úskalí podnikání, neměl jsem nic do začátku. Až když jsem objevil portál Na volné noze, moje situace se změnila. Začal jsem čtením blogu, kde jsem nabral nutné základy. Netrvalo dlouho a už jsem vyplňoval svoji registraci a díky ochotnému týmu jsem dostal mnohem lepší výsledek, než jsem očekával. Netrvalo dlouho a začali mě oslovoval první klienti. Zlom nastal na začátku roku 2021, kdy jsem díky portálu získal prvního klienta. Spolupracovali jsme rok. Já nabral sebevědomí, zkušenost a především dostal pocit, že jsem se konečně odrazil ode dna. Jsem vám vděčný za vaši práci, za projekt, který jste dali dohromady a za pomoc v mém podnikání. Upřímně děkuji.

Ing. David Kaplan
programátor a vývojář eshopů a webových aplikací
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Marie Sommerová

Na portále Na volné noze jsem registrovaná od roku 2019, a tak je příležitost po 5 letech bilancovat. Mohu potvrdit, že díky této platformě jsem se dostala k mnoha zajímavým poptávkám a kontaktovala mě celá řada zákazníků, pro které jsem následně pracovala i opakovaně. Tato platforma dobře slouží svému účelu – veřejné prezentaci mého profilu a překladatelských služeb, které nabízím.

Mgr. Marie Sommerová
soudní překladatelka a tlumočnice pro anglický a německý jazyk
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. arch. Alena Macourková

Registrace na portále Na volné noze si velmi cením, jelikož předčila má očekávání. Jsem zde registrována přes rok a za tu dobu mě oslovilo mnoho klientů a někteří z nich už bydlí v interiéru, který jsem jim navrhla. Oslovují mě lidé, kteří mají o realizaci opravdu zájem a nespekulují nad cenami a průběhem a hlavně mi věří, že jim opravdu navrhnu to, co potřebují. Je úžasné, jak je tento portál propojen i s jinými stránkami a moc si vážím skvělé a rychlé komunikace se zákaznickou podporou kdykoliv, kdy potřebuji něco poupravit nebo se zeptat. Pro mne je to nyní jeden z hlavních zdrojů příjmu zakázek. Jsem moc ráda, že jsem se pro registraci zde rozhodla.

Ing. arch. Alena Macourková
architektka se zaměřením na interiéry rodinných domů, bytů a komerčních prostor
(přijato rok a 3 měsíce po zveřejnění prezentace)