Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 181-190 z celkem 225 doporučení

Jakub Krejčí

Portál Na volné noze mi pomohl doplnit kapacity, které jsem měl a čas od času se ozve zajímavý klient, kterému pomohu. Portál je však pro mě neuvěřitelný svým zdrojem zajímavých témat a obsahu. Neustále mě vzdělává, a to je jeho skvělá přidaná hodnota. Členství se mi osobně zaplatilo během 2 měsíců. Pro potenciálního klienta je jednodušší dostat to nejlepší zde, než ho odkazovat na web.

Jakub Krejčí
výkonnostní marketér, e-commerce a PPC konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Petr Pavčo

Portál Na volné noze funguje naprosto skvěle. Ochotně doporučuji všem kolegům freelancerům, kteří neznají nebo stále ještě otálí s registrací. Získal jsem zde naprostou většinu nejlepších klientů. Registrace se vyplatí hned v prvním měsíci. Nevěřil jsem, ale je to tak :) Nejlepší investice freelancera, opravdu.

MgA. Petr Pavčo
UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Lucie Bartošová

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu portálu Na volné noze. Jsem velmi mile překvapená, jak tato prezentace funguje a jaký má dosah. Pár dnů po registraci v červnu 2021 se již ozvali první klienti a nyní po skončení léta mne kontaktují další. Ať pro jednorázové zakázky či pro dlouhodobější spolupráci. Ze všeho nejvíce jsem pak ocenila nedávné doporučení člena týmu Na volné noze, který na žádost poptávající firmy zaslal odkaz s mojí prezentací a se specifikací, že dle zadaných parametrů na hledaného člověka může doporučit právě moji specializaci. To beru jako opravdu velký bonus navíc. Klobouk dolů a kudy chodím, chválím a vřele doporučuji :-). Přeji portálu a jeho týmu jen samé spokojené klienty!

Lucie Bartošová
virtuální asistentka pro živnostníky a firmy
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Helena Zázvorková

Řeknu to jednoduše: Zakázky chodí stále. Tak neváhejte a jděte do toho. Registrace se vám nejspíš mnohonásobně zaplatí.

Helena Zázvorková
copywriterka se zaměřením na textaci webů a tvorbu jejich struktury (UX design)
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michal Knytl

Když jsem se na portále Na volné noze registroval, říkal jsem si, že to bude taková fajn bonusová propagace. Ale těch lidí, kteří se ozývají právě díky portálu, je více než jsem čekal. Investice do registrace se mi rychle vrátila.

Michal Knytl
online marketér a webdesignér
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Pavel Tlapák

Před registrací na portál Na volné noze jsem získával poptávky především doporučením mezi klienty a kolegy. Registrací jsem získal další zdroj potenciálních zákazníků. Ačkoliv kvalita poptávek a úspěšnost jejich konverze není tak velká jako u klientů z doporučení, po roce portál vnímám jako fajn prostředek k doplnění online prezentace freelancera a kupuji další rok na portále.

Pavel Tlapák
výkonnostní online marketér se specializací na ziskovost a efektivitu e-shopů
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jakub Štěpán

Prezentace na portále Na volné noze mi pomáhá být vidět na internetu a získávat více zákazníků. To je pro mě jako fotografa zásadní. Díky!

Jakub Štěpán
fotograf a tvůrce videí
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Hana Klimentová

Již více než 4 roky mám registraci na portále Na volné noze a dnes jsem se zamyslela nad tím, co mi to přineslo. Nebylo toho málo a když jsem se zamyslela hlouběji, bylo to až překvapivé. Přineslo mi to například skvělou pracovní židli (fakt nechoďte do IKEA ;-)), přineslo mi to zajímavé kontakty, nové známé, nové znalosti, neopomenutelný pocit, že i volnonožec někam patří. A hlavně fajn zakázky, které se budou doufám stále množit.

Hana Klimentová
usměvavá IT lektorka a konzultantka
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Lubomír Moudrý

Mezi všemi mými dosavadními promo aktivitami je zatím registrace na portále Na volné noze jednoznačně nejlepším krokem. Výborná a rychlá komunikace a lidský přístup. Doporučuji všem dosud nerozhodnutým.

Ing. Lubomír Moudrý
překladatel angličtiny a slovenštiny s vášní pro přírodu a ochranu životního prostředí
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Filip Starý

Portál Na volné noze beru jako pevnou součást české freelancerovské komunity. Dokázal ji totiž propojit pomocí networkingových akcí, knihou Na volné noze a zvyšováním povědomí o lidech, pracujících zejména jako freelanceři. Velmi si cením přehlednosti prezentací a především systému referencí, který je bezkonkurenční a důvěryhodný.

Mgr. Filip Starý
grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)