Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 181-190 z celkem 218 doporučení

Mgr. Jan Koválik

Na volné noze je vynikající platforma pro prezentaci sebe sama, zejména pokud člověk nemá čas nebo prostředky na zřízení vlastních webových stránek. I pokud ale stránky už má, je portál skvělým způsobem, jak být více vidět a mít šanci oslovit větší počet potenciálních klientů. To vše díky kvalitnímu SEO. Zákaznická podpora funguje na jedničku s hvězdičkou, což se i v dnešní době vidí opravdu málokdy. Za mě velká spokojenost, děkuji!

Mgr. Jan Koválik
tlumočník a překladatel mezi jazyky angličtina, ruština a čeština
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Vojtěch Hulinský

S registrací na portále Na volné noze jsem dlouhé roky otálel. A takřka okamžitě mi došlo, jaká to byla chyba. Hned od zveřejnění mojí prezentace mi chodily nové poptávky, díky čemuž se mi roční členství zaplatilo během prvních pár dnů – a teď už pouze pravidelně vydělávám. Získal jsem mnoho cenných kontaktů, zakázek a zkušeností, což mě odborně i byznysově obrovsky posunulo. Každému, kdo stejně jako já stále váhá, jestli má cenu investovat, mohu s klidným srdcem říct, že jednoznačně má. Jděte do toho, bohatě se vám to vrátí. Po všech stránkách.

Mgr. Vojtěch Hulinský
© Koktající copywriter
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Vojtěch Bruk

Registrace na portále Na volné noze byla investicí, kterou můžu s klidným srdcem doporučit všem začínajícím volnonožcům. Poplatek se mi rozhodně zaplatil na množství kvalitních zakázek, které mi portál pomohl vygenerovat a rozhodně plánuji zůstat i do budoucna.

Vojtěch Bruk
webdesignér a tvůrce webových stránek
(přijato rok a 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Lukáš Lacina

S portálem Na volné noze jsem spokojený, poptávky chodí, poplatek za prezentaci se vrátil za první měsíc. Díky, určitě doporučuji :).

Lukáš Lacina
kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
MgA. Stanislav Nakládal

Jsem dlouholetým členem portálu Na volné noze a za sebe můžu říct, že se členství určitě vyplatí. Vzešlo z něho už několik opravdu dlouhodobých spoluprací a zajímavých projektů.

MgA. Stanislav Nakládal
průmyslový designér, grafik a fotograf
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Marek Žák

Registraci na portále Na volné noze doporučuji jakožto programátor. Během prvního měsíce jsem navázal 4 nové spolupráce a věřím, že tím to nekončí. Určitě je to vhodná a slušná forma propagace!

Marek Žák
tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Viktor Malcev

Díky registraci na portále Na volné noze jsem našel nové klienty i spolupracovníky, což mi ulehčilo spousty času a vlastně i peněz na vlastní propagaci přes jiné marketingové nástroje. Můžu tak těm, co váhají, jestli se zaregistrovat, tento portál jedině doporučit.

Viktor Malcev
marketingový a byznys konzultant, stratég pro řízení webových projektů
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Lukáš Vojtek

O portále Na volné noze jsem se dozvěděl ze stejnojmenné knihy. I když jsem byl ze začátku skeptický, oboje předčilo má očekávání. První investice se vrátila do měsíce a i po delším čase na portále stále chodí relevantní zakázky. Vřele doporučuji každému, kdo svou kariéru volnonožce začíná nebo chce prostě jen nakopnou poptávky v plonkových měsících.

Lukáš Vojtek
grafický designér a ilustrátor
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Kateřina Merleová

Registrace do portálu Na volné noze předčila moje očekávání. Od prvního poptávkového e-mailu do spuštění profilu uběhlo maximálně 7 dní. Po přečtení recenzí před registrací jsem si od profilu slibovala minimálně vrácení počáteční investice. Že to bude ale už za 2 týdny po jeho spuštění, to jsem opravdu nečekala. Velmi si také vážím rychlé komunikace, pokud je potřeba něco na profilu změnit nebo upravit. Portál z celého srdce doporučuji. A to jak volnonožcům pro prezentaci, tak všem, kdo hledají šikovné specialisty. Na jednom místě najdete velké množství profesionálů a vy už si jen musíte vybrat toho, kdo vám bude nejlépe sedět.

Ing. Kateřina Merleová
specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Jakub Kubišta

Děkuji za rychlé a velice kvalitní zpracování webové prezentace. Ale především děkuji za napsání knihy Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové od pana Roberta Vlacha, která mě vedla k tomu se zamyslet nad svým posláním, nad směrem této kariérní cesty, nad využitím mých silných stránek a řady dalších doporučení (zejména literatury).

Jakub Kubišta
tvůrce webových a mobilních aplikací na míru
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)