Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 19. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 181190 z celkem 220 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Robert Marek
Portál Na volné noze je výborná platforma pro české freelancery. Za přívětivou cenu se lze pohybovat v nabídce úzké skupiny lidí v oboru a dostávat zajímavé poptávky. Během jedné můžete mít registraci několikanásobně zpět a posouvat tak kvalitu své práce dále.

Robert Marek

originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)
Z prezentace na portále Na volné noze jsem nadšená! :-) Díky ní mohu představit své služby na vysoce profesionální úrovni. Navíc mi přivádí klienty, se kterými je radost spolupracovat. Vlastní medailonek Na volné noze vřele doporučuji.

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)

virtuální asistentka
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
PhDr. Magda Andresová
Registraci na portále Na volné noze rozhodně doporučuji jako skvělou investici. Je to efektivní způsob, jak zviditelnit svoji práci. Propojila mne se skvělými spolupracovníky a významným způsobem obohatila spektrum mých klientů.

PhDr. Magda Andresová

ilustrátorka se zaměřením na dětské, didaktické a populárně naučné ilustrace
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Ján Dindoš
Nejlepší investice v začátcích mého podnikání. Po registraci se chvíli nic nedělo, ale pak to začalo. Poptávky nejprve chodily sem tam, pak jednou za týden/dva a nakonec mi chodily několikrát za týden. A s vícero klienty spolupracuji dodnes. Věřím tomu, že bez tohoto portálu by začátek podnikání byl podstatně těžší. Díky.

Ing. Ján Dindoš

projektant staveb a technických zařízení budov (TZB)
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ondřej Wagenknecht
Portál Na volné noze je skvělý! Upřímně řečeno, na začátku jsem úplně nevěřil, že registrace na portále bude mít nějaký zásadně větší dopad, než třeba registrace na Firmy.cz. Manželka mě ale přesvědčila (trvalo jí to roky). A měla pravdu jako vždy :-). Přes portál Na volné noze se ke mně dostali ti nejlepší zákazníci, se kterými dlouhodobě spolupracuji. A jsou to lidé, se kterými si velmi rozumím.

Ondřej Wagenknecht

vývojář webových a mobilních aplikací, lektor vývoje aplikací na platformách NestJs a Angular
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Bc. Jiří Langer
Již při vytváření profilu mi bylo jasné, že tohle není obyčejný katalog profesionálů – rychlá a vstřícná komunikace, vytvoření profesionální prezentace včetně tipů, jak postupovat pro co nejlepší zviditelnění atd. Co je však ještě důležitější – zápis na portále mi prakticky od prvních dní přináší velmi přesně cílené poptávky, ze kterých postupně vznikají zajímavé spolupráce. Za mě tedy jednička z hvězdičkou :-)

Bc. Jiří Langer

PPC specialista se zaměřením na e-shopy
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Vojtěch Drda
Registraci na portále Na volné noze vřele doporučuji. Poptávky, které mi přes tento portál chodí, patří k těm nejrelevantnějším. Klienti vždy věděli, co chtějí, vždy jsme se snadno dohodli na rozsahu, termínu i ceně spolupráce. A sedli jsme si nejen obchodně, ale i lidsky. Mám pocit, že Na volné noze funguje jako určitý filtr, který ke mně nepustí poptávající, se kterými nejsme na jedné vlně. Děkuji!

Ing. Vojtěch Drda

konzultant, lektor a programátor aplikací pro automatizační platformu Make (dříve Integromat)
(přijato rok po datu registrace)
Martin Tellinger
Při registraci jsem trochu váhal, měl jsem obavu, že v tom velkém množství profíků se můj profil ztratí. Opak byl pravdou. Kontakty, které jsem tady získal, mi pomohly zvýšit zisk a navázat na další kontakty, díky kterým mám spoustu práce a klienty si můžu prakticky vybírat.

Martin Tellinger

UX a UI designér
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Martin Sova
Katalog Na volné noze mohu jednoznačně doporučit. Zejména v začátcích podnikání je to neocenitelný pomocník, který na českém trhu nemá srovnatelnou konkurenci. Investice do registrace se vám určitě vrátí.

Ing. Martin Sova

specialista na online marketing
(přijato 7 let a 12 měsíců po datu registrace)
Petra Termerová
Registrací na portále Na volné noze jsem do dvou týdnů získala reálnou zakázku. Oceňuji skvělý přístup při zápisu, pomoc při natextování a vyladění profilu, aby zaujal. Registrace na portále dává, alespoň pro můj obor, smysl. Potenciální klienti zde hledají a oslovují mě, týdně obdržím několik poptávek. Jste-li freelanceři, registraci na portále Na volné noze vám rozhodně doporučuji.

Petra Termerová

tvůrkyně webů ve WordPressu
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS