Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 161170 z celkem 174 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Daniel Řezníček, M.A.
Portál Na volné noze mi byl doporučen kolegyní a po několika týdnech váhání jsem se rozhodl registraci vyzkoušet. Po roce vím, že šlo o velmi přínosný krok. Oproti dřívějšku se zvýšila frekvence, s jakou mě zákazníci kontaktují a stejně tak také jejich serióznost a kvalita následné spolupráce. Náklady na registraci se mi do měsíce vrátily. Na základě vlastní zkušenosti tak mohu tento portál jen doporučit.

Daniel Řezníček, M.A.

překladatel a tlumočník angličtiny se specializací na technické překlady
(přijato rok po datu registrace)
Martin Gorol
Nějakou dobu jsem váhal, jestli se zaregistruji na portále Na volné noze, ale nakonec jsem se k tomu odhodlal a od té doby nelituji. Díky jednoduché registraci a pochopitelnému poplatku jsem získal hodně krátkodobých a dlouhodobých zakázek. Rozhodně budu prodlužovat na další roky.

Martin Gorol

UI a UX designér
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Marek Čevelíček
Portál Na volné noze doporučuji už hodně let svým klientům, kteří shánějí šikovné odborníky. Zápisy tady mají často lidé, které nějakým způsobem znám a znám také jejich práci. Mně osobně mile překvapila kvalita poptávek, které odtud chodí. Těžko bych hledal lepší katalog odborníků.

Ing. Marek Čevelíček

návrhář webů a UX designér s přesahem do webové grafiky
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Ing. Pavel Svoboda
Registraci na portále Na volné noze bych doporučil každému začínajícímu podnikateli. Získal jsem díky tomu mnoho zajímavých klientů a kontaktů, ke kterým bych se jinak nikdy nedostal. Navolnenoze.cz je povinnost pro každého volnonožce, který chce zvýšit svoji šanci na úspěšné podnikání.

Ing. Pavel Svoboda

3D grafik, designér a architekt
(přijato 3 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Alžběta Smejkalová
Portál Na volné noze doporučuji každému freelancerovi. Je to odrazový můstek pro vaše podnikání. Pokud začínáte, prezentace na tomto webu by měla být první věc, kterou si zařídíte. Zákaznická podpora vám pomůže nastavit prezentaci a poradí, jaké informace by měla obsahovat. Navíc získáte přístup ke spoustě užitečných informací a z první ruky i upozornění na školení, která vám pomohou vaše podnikání rozvíjet. Z vlastní zkušenosti vím, že kolem tohoto webu vznikla skupina opravdových profesionálů, kteří se nezdráhají sdílet vlastní zkušenosti.

Mgr. Alžběta Smejkalová

překladatelka angličtiny a francouzštiny, tlumočnice francouzského jazyka
(přijato rok a 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Radek Tejkl
Úplně jednoduše. Měsíc po registraci první klient a hned dlouhodobá spolupráce, zábavná a dobře zaplacená. Jsem na portálu už tři roky a nemám sebemenší důvod odcházet. Vložené peníze mám mnohonásobně zpátky. Navíc, portál Na volné noze na mě působí tak nějak normálně, lidsky, sympaticky. Prostě velice povedená služba ;) Díky.

Mgr. Radek Tejkl

webový konzultant, webdesignér a lektor
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Dominika Roháčová
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala v roce 2017 a jsem strašně ráda, že jsem tento krok udělala. Umožnilo mi to získat první klienty, které každý začínající nováček potřebuje, a zároveň poznat úžasné lidi, kteří jsou nejenom mými kolegy, ale i přáteli. Členství si rozhodně prodloužím a registraci jednoznačně doporučuji i dalším nadšeným profesionálům na volné noze.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec
(přijato rok po datu registrace)
Lukáš Kudláček
O portále Na volné noze jsem se dozvěděl díky skvělé publikaci zakladatele portálu Roberta Vlacha, Na volné noze. Je to unikátní knížka, popisující většinu radostí i starostí života na volné noze. Samotný portál mne hned zaujal, nejen počtem profesionálů, ale i svou přehledností a jednoduchostí. Procházel jsem si profesionály a našel několik zajímavých nápadů, co by se dalo udělat, pokud k tomu člověk má správného profesionála, a ti na tomto portále skutečně jsou. Nicméně jsem váhal se samotnou registrací více než rok. Po roce práce na volné noze jsem se dostal do bodu, kdy jsem chtěl své podnikání rozšířit o nové klienty. Proto jsem se rozhodl se zaregistrovat a udělal jsem to. A i když je tomu teprve krátce, ani ne měsíc, již jsem měl několik poptávek. Registraci na portále Na volné noze mohu tedy jen doporučit, je tu ideální poměr cena/výsledek.

Lukáš Kudláček

správce investičního majetku, poradce a analytik pro kapitálové trhy
(přijato měsíc po datu registrace)
Pavel Mareš
Portál Na volné noze mi zajišťuje propagaci v oboru, kde je velmi vysoká konkurence. Právě zde se mohu prezentovat jako mnoho dalších profesionálů a ukázat své reference rovnocenně s nimi. Klienti si tak mohou vybírat nehledě na grafickou stránku webu a volit z opravdových profíků v oboru. Díky portálu Na volné noze se zvýšila důvěryhodnost mých prací, což byl jeden z důvodů, proč jsem přistoupil k registraci.

Pavel Mareš

tvůrce webových prezentací na WordPressu
(přijato do týdne po datu registrace)
Ing. Miroslav Holec
Portál Na volné noze je dlouhodobě výživným zdrojem nových klientů a poptávek, se kterými mám převážně dobré zkušenosti. Díky skvělé optimalizaci mi umožňuje být viděn i klienty, kteří by mě za normálních okolností nenašli. Prezentace je přehledná, srozumitelná a změny v ní společně vždy rychle vyladíme.

Ing. Miroslav Holec

softwarový architekt a developer evangelista pro Microsoft .NET
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS