Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 161-170 z celkem 224 doporučení

Jan Barbořík, MBA

Registraci na portále Na volné noze využívám od roku 2011 a byl to zásadní krok na mé cestě stát se freelancerem. V začátcích mi velmi pomohly články publikované na blogu NVN, osobní setkání na think-tancích s dalšími freelancery a samozřejmě propagace mých služeb v katalogu nezávislých profesionálů. Počáteční investice se mi vrátila v řádu dnů a pomohla mi zvládnout prvotní obavy z podnikání. V současné době je to pevná část mého marketingu a členství v komunitě Na volné noze také beru jako veřejný závazek k odvádění práce na co nejvyšší úrovni.

Jan Barbořík, MBA
tvůrce webů na WordPressu a e-shopů na Shoptetu
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Martin Kříž, PhD.

Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Profesionální a promyšlený projekt, který skutečně funguje.

Ing. Martin Kříž, PhD.
překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Matěj Mezera

S registrací na portále Na volné noze jsem maximálně spokojený. Upřímně jsem nečekal zázraky a registraci jsem bral jako způsob, jak zanechat digitální stopu, ale během prvních pár měsíců jsem díky tomuto portálu získal několik velice zajímavých zakázek. Registraci určitě doporučuji každému, který to s prací na volné noze myslí vážně.

Matěj Mezera
online marketér se zaměřením na PPC reklamu a sociální sítě
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ondřej Sedláček

S registrací na portále Na volné noze jsem nějakou dobu váhal, přišlo mi to tehdy poměrně drahé. Když se nad tím zpětně zamýšlím, otevírají se mi koutky a jenom se směju. Po několika měsících váhání jsem totiž registraci provedl a zhruba do měsíce se mi investice vrátila 20× na prvním projektu. Ale nejen to, také mi to dodalo sebevědomí jít plně na volnou nohu. Předtím jsem četl i knihu Na volné noze, která je opravdu skvělá. A nyní se chci účastnit i školení podnikání na volné noze. Jsem opravdu vděčný, že jsem toto rozhodnutí před pár lety udělal, mělo zásadní vliv na moji práci designéra. Také si pochvaluji svižnou komunikaci se zákaznickou podporou, která mi je nápomocná vždy, když potřebuji. Děkuji!

Ondřej Sedláček
UX/UI designér a konzultant pro mobilní a webové aplikace
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)

Díky registraci na portále Na volné noze se mi coby začínající překladatelce a tlumočnici podařilo získat několik klientů hned během prvního roku podnikání. Vzhledem k tomu, že ještě nemám webové stránky, profil Na volné noze mi zastupuje roli profesní prezentace, kterou mohu posílat potenciálním klientům. Zejména oceňuji přehledně sepsaná doporučení, životopis a specializaci. Vřele doporučuji všem začátečníkům v oboru!

Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)
tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ivana Kolaříková

Portál Na volné noze využívám již několik let a ve srovnání s ostatními obchodními aktivitami mi přinesl jednoznačně nejvíce nových kontaktů.

Ivana Kolaříková
grafička a webdesignérka
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
BcA. Jáchym Váně

Portál Na volné noze bych doporučil nejen všem začínajícím živnostníkům/specialistům, kteří se strachují z těžkých začátků svého podnikání, ale i profesionálům, kteří musí například vynaložit mnoho úsilí a času na poptávání zakázek. Osobně mi portál velice pomohl k udržení živnosti během koronavirové krize, což beru jako největší výhodu. Jako další velkou výhodu zmíním možnost navázat kontakt/spolupráci s dalšími profesionály a rozšiřovat si obzor nejen ve svém zaměření, ale i v dalších oborech.

BcA. Jáchym Váně
grafický designér
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jan Vašek

Na volné noze mohu doporučit. Během roku se ozve několik lidí, kteří můj profil našli právě v tomto katalogu. S řadou klientů jsem navázal dlouhodobou spolupráci.

Jan Vašek
webový grafik a UX designér
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Bohuslav Poláček

Registrace na portále Na volné noze rozjela moje podnikání a několikanásobně zhodnotila mou investici. Díky portálu mám možnost pracovat na zajímavějších zakázkách, ke kterým bych se nedostal.

Bohuslav Poláček
grafický designér
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Jan Mašín

Upřímně jsem ze začátku váhal, jestli registrace v katalogu bude mít ten přínos. Nicméně tohoto kroku nelituji a další rok, který se kvapem blíží, ji budu prodlužovat. Po zveřejnění profilu na portále Na volné noze mi začalo chodit hned několik poptávek. Jako další plus bych zmínil funkci dobrého zpětného odkazu na můj web. Takže za sebe mohu s čistým svědomím doporučit. Závěrem bych chtěl poděkovat za tento skvělý portál + se mi líbí další aktivity s ním spojené, jako jsou novinky ze světa volnonožců, pravidelné rozhovory atd.

Jan Mašín
webový a grafický designér
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)