Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 161-170 z celkem 217 doporučení

Martin Tellinger

Při registraci jsem trochu váhal, měl jsem obavu, že v tom velkém množství profíků se můj profil ztratí. Opak byl pravdou. Kontakty, které jsem tady získal, mi pomohly zvýšit zisk a navázat na další kontakty, díky kterým mám spoustu práce a klienty si můžu prakticky vybírat.

Martin Tellinger
UX a UI designér
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Ing. Martin Sova

Katalog Na volné noze mohu jednoznačně doporučit. Zejména v začátcích podnikání je to neocenitelný pomocník, který na českém trhu nemá srovnatelnou konkurenci. Investice do registrace se vám určitě vrátí.

Ing. Martin Sova
specialista na online marketing
(přijato 7 let po zveřejnění prezentace)
Petra Termerová

Registrací na portále Na volné noze jsem do dvou týdnů získala reálnou zakázku. Oceňuji skvělý přístup při zápisu, pomoc při natextování a vyladění profilu, aby zaujal. Registrace na portále dává, alespoň pro můj obor, smysl. Potenciální klienti zde hledají a oslovují mě, týdně obdržím několik poptávek. Jste-li freelanceři, registraci na portále Na volné noze vám rozhodně doporučuji.

Petra Termerová
tvůrkyně vstřícných webů ve WordPressu
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Jan Tölg

Registrace na portále Na volné noze byla před pár lety pro mou IT firmu Involve Digital zlomovým bodem, protože s pomocí této prezentace se nám podařilo získat několik důležitých klientů, z jejichž spolupráce těžíme ještě dodnes. Jako obchodní kanál tedy tento web funguje velmi dobře. Od doby mé registrace stabilně každý rok členství prodlužuji a ještě jsem si nedávno dokoupil profil i na anglické verzi portálu Freelancing.eu a těším se, jaké leady cizojazyčná prezentace přinese.

Ing. Jan Tölg
vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Jakub Krejčí

Portál Na volné noze mi pomohl doplnit kapacity, které jsem měl a čas od času se ozve zajímavý klient, kterému pomohu. Portál je však pro mě neuvěřitelný svým zdrojem zajímavých témat a obsahu. Neustále mě vzdělává, a to je jeho skvělá přidaná hodnota. Členství se mi osobně zaplatilo během 2 měsíců. Pro potenciálního klienta je jednodušší dostat to nejlepší zde, než ho odkazovat na web.

Jakub Krejčí
výkonnostní marketér, e-commerce a PPC konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Petr Pavčo

Portál Na volné noze funguje naprosto skvěle. Ochotně doporučuji všem kolegům freelancerům, kteří neznají nebo stále ještě otálí s registrací. Získal jsem zde naprostou většinu nejlepších klientů. Registrace se vyplatí hned v prvním měsíci. Nevěřil jsem, ale je to tak :) Nejlepší investice freelancera, opravdu.

MgA. Petr Pavčo
UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Helena Zázvorková

Řeknu to jednoduše: Zakázky chodí stále. Tak neváhejte a jděte do toho. Registrace se vám nejspíš mnohonásobně zaplatí.

Helena Zázvorková
copywriterka se zaměřením na textaci webů a tvorbu jejich struktury (UX design)
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michal Knytl

Když jsem se na portále Na volné noze registroval, říkal jsem si, že to bude taková fajn bonusová propagace. Ale těch lidí, kteří se ozývají právě díky portálu, je více než jsem čekal. Investice do registrace se mi rychle vrátila.

Michal Knytl
online marketér a webdesignér
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Pavel Tlapák

Před registrací na portál Na volné noze jsem získával poptávky především doporučením mezi klienty a kolegy. Registrací jsem získal další zdroj potenciálních zákazníků. Ačkoliv kvalita poptávek a úspěšnost jejich konverze není tak velká jako u klientů z doporučení, po roce portál vnímám jako fajn prostředek k doplnění online prezentace freelancera a kupuji další rok na portále.

Pavel Tlapák
výkonnostní online marketér se specializací na ziskovost a efektivitu e-shopů
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jakub Štěpán

Prezentace na portále Na volné noze mi pomáhá být vidět na internetu a získávat více zákazníků. To je pro mě jako fotografa zásadní. Díky!

Jakub Štěpán
fotograf a tvůrce videí
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)