Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 161170 z celkem 202 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Laura Stanescu, MBA
Portál Na volné noze byl pro mě trefa do černého. Tento inteligentní a strategický portál mi pomohl vytvořit neočekávané cesty podnikání. Je zřejmé, že mají rozsáhlé marketingové zkušenosti zaměřené na osoby samostatně výdělečně činné. Mám v plánu zůstat jejich klientem tak dlouho, jak budou existovat, protože vím, že se mi to mnohokrát vyplatí. A přeji jim dlouhou a úspěšnou činnost! :-)

Laura Stanescu, MBA

překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Anita Pohnánová
Již odmalička mně bavila angličtina. Na vysoké škole jsem měla potřebu se v této oblasti více realizovat, začala jsem pracovat pro jazykovou školu a časem mi byla doporučena registrace na portále Na volné noze. Rozhodla jsem se pro zveřejnění svého profilu na tomto webu a za sebe můžu jen a jen doporučit! Díky portálu jsem získala hodně zajímavých klientů a potěšení z vlastní práce. Taky děkuji za profesionální přístup ze strany portálu, který spolehlivě a rychle reaguje na jakékoliv požadované změny.

Ing. Anita Pohnánová

lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka
(přijato 4 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Bc. Ivona Kolínská
Jako začínající kouč na volné noze jsem si pro komunikaci se světem zařídila web, nicméně při googlování mého jména se můj nový web objevoval v propadlišti internetu, tedy až na druhé stránce nalezených odkazů. Můj profil na Na volné noze se stále zobrazuje jako první a tudíž mi pomáhá být vygooglovatelná :)

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Petr Holuša
Po dlouhé době jsem se zaregistroval zpět do komunity freelancerů. Jsem tak rád, že jsem se oprostil od reklamních agentur, dělám konečně to, co mě baví a můžu tak přinést pro klienta to nejlepší. Pomohlo mi to i vytříbit své zkušenosti v mých oblastech a i více se zaměřit na drobnosti v mém podnikání. Investice do registrace se vyplatila a již splnila svou konverzi. Mohu vřele doporučit jiným profíkům, kteří váhají s přechodem na volnou nohu a touží mít lepší život v soukromí i po profesní stránce.

Petr Holuša

2D/3D grafik a animátor
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Ondřej Houdek
Na volné noze je dle mých zkušeností nejlepším českým portálem pro prezentaci služeb nezávislých profesionálů. Skvělá komunikace a rychlé jednání. Mohu pouze doporučit.

Ondřej Houdek

překladatel, tlumočník a lektor angličtiny
(přijato 6 let a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Ondřej Nový
Portál Na volné noze je zatím první katalog svého druhu, který považuji za opravdu kvalitní. Neplatí zde totiž klasické schéma kdo víc zaplatí je víc vidět. Přestože je v mém oboru vysoká konkurence, získal jsem i velice lukrativní zakázku, díky které můžu říct, že registrace zde je výborná investice.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ing. Lucie Proroková
Prezentaci na portále Na volné noze mám už několik let a opravdu funguje. Zrovna dnes mi přistála v poště poptávka, která začíná slovy: „… našla jsem si na vás kontakt na Na volné noze…“. Takže díky moc všem, kteří se na tvorbě portálu podílí, děláte svou práci moc dobře!

Ing. Lucie Proroková

překladatelka angličtiny pro IT, obchod a účetnictví
(přijato 4 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Aneta Fibingerová
Stát se členem této komunity rozhodně můžu doporučit. Mluvím především za nováčky ve světě „volnonožců.“ Je to skvělá platforma, od které se můžete odrazit – pomůže vám ukázat se světu a zároveň vám dodá důvěryhodnost. A to je to, co zejména začínající freelanceři potřebují nejvíc, když ještě nemají tolik referencí. Po pár měsících od založení profilu se mi podařilo získat několik dlouhodobých klientů i doporučení, která jsou tou nejlepší reklamou. Podpora je tu profesionální a maximálně nápomocná, kdykoliv máte nějaké dotazy nebo požadavky. Cena této služby je ve srovnání s tím, co dostanete nazpět, opravdu zanedbatelná.

Mgr. Aneta Fibingerová

překladatelka angličtiny se specializací na marketing a korektorka češtiny
(přijato rok po datu registrace)
Markéta Makovská
Registraci na portále Na volné noze můžu jedině doporučit. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem na začátku mého podnikání na volné noze udělala. Díky portálu jsem získala mnoho skvělých klientů a zakázek a investice do zaplaceného členství se mi velmi rychle vrátila.

Markéta Makovská

webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress
(přijato rok po datu registrace)
Daniel Sláma
O portálu Na volné noze jsem se dozvěděl od mých kolegů, kteří mi ihned při prvních setkáních doporučili registraci. Rozhodl jsem se tedy nechat si založit profil a vydat se do vln českého internetu. Registrace proběhla naprosto bez problémů a všem mým požadavkům se vyšlo vstříc. Reference byly automaticky přidány z mého webu, ukázky práce také, nebyla s tím téměř žádná práce a profil byl připraven se vším všudy. Portál Navolnenoze.cz mohu doporučit všem, kteří chtějí začít dělat to co je baví a určitě je to cesta, jak se v daném oboru nadále rozvíjet.

Daniel Sláma

grafický designér
(přijato do týdne po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS