Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 161166 z celkem 166 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Edvard Miškej
Když jsem před lety zvažoval, zda se zaregistrovat na portále Na volné noze, byl jsem dost nedůvěřivý. Zažil jsem již mnoho všelijakých katalogů a portálů, ale nic z toho nefungovalo. Portál Na volné noze mi dnes přivádí relevantní zákazníky a funguje velmi dobře i v rámci celé skupiny profesionálů na volné noze. Zajímavý je i systém školení, setkávání a seminářů pro členy této komunity.

Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman
(přijato 3 roky a půl po datu registrace)
Jan Havlíček
Registrací na portále Na volné noze jsem získal mnoho zajímavých zakázek, ať už ze strany soukromých osob či větších firem. Velice oceňuji osobní jednání při vytváření prezentace a při následné propagaci. Velkým přínosem je pro mě sběr a korekce kladných doporučení, která jsou v mém oboru stěžejní pro budování dobrého jména a poptávanosti. Osobně bych registraci doporučil všem začínajícím freelancerům, kteří hledají kvalitní a fungující formu propagace.

Jan Havlíček

fotograf
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Roman Věžník
Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo objevit komunitu Na volné noze ještě předtím, než se ze mě stal freelancer. Moc dobře si uvědomuji, kolika přešlapů, zaškobrtnutí a chybných kroků jsem díky ní byl ušetřen. Nejprve jsem pročetl každičký článek na blogu, pak si pořídil všeobsažnou knihu, zaplatil si registraci, začal jezdit na think-tanky a nakonec nasával cenné know-how i na dvojdenním školení. Ke všem těmto zdrojům se často a rád vracím, protože mi pomáhají posouvat mé podnikání na vyšší úroveň.

Mgr. Roman Věžník

copywriter
(přijato rok po datu registrace)
Daniel Řezníček, M.A.
Portál Na volné noze mi byl doporučen kolegyní a po několika týdnech váhání jsem se rozhodl registraci vyzkoušet. Po roce vím, že šlo o velmi přínosný krok. Oproti dřívějšku se zvýšila frekvence, s jakou mě zákazníci kontaktují a stejně tak také jejich serióznost a kvalita následné spolupráce. Náklady na registraci se mi do měsíce vrátily. Na základě vlastní zkušenosti tak mohu tento portál jen doporučit.

Daniel Řezníček, M.A.

překladatel a tlumočník angličtiny se specializací na technické překlady
(přijato rok po datu registrace)
Martin Gorol
Nějakou dobu jsem váhal, jestli se zaregistruji na portále Na volné noze, ale nakonec jsem se k tomu odhodlal a od té doby nelituji. Díky jednoduché registraci a pochopitelnému poplatku jsem získal hodně krátkodobých a dlouhodobých zakázek. Rozhodně budu prodlužovat na další roky.

Martin Gorol

UI a UX designér
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Marek Čevelíček
Portál Na volné noze doporučuji už hodně let svým klientům, kteří shánějí šikovné odborníky. Zápisy tady mají často lidé, které nějakým způsobem znám a znám také jejich práci. Mně osobně mile překvapila kvalita poptávek, které odtud chodí. Těžko bych hledal lepší katalog odborníků.

Ing. Marek Čevelíček

návrhář webů a konzultant s přesahem do webové grafiky
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS