Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 161170 z celkem 220 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Ing. Anna Almáši
Registrace na portále Na volné noze mi velmi pomohla zejména v začátcích podnikání. Netrvalo dlouho a ozvali se první zákazníci. Registrovala jsem se v „okurkové sezóně“, ale i tak se mi investice vrátila do pár týdnů. Rozhodně doporučuji.

Ing. Anna Almáši

překladatelka angličtiny a polštiny
(přijato 2 roky po datu registrace)
Josef Folta
Kdo začíná, nemá svůj web a dokonce není ani na portále Na volné noze, jakoby na volné noze ani nebyl. Občas přijde zajímavý newsletter, občas poptávka, portál stoprocentně doporučuji.

Josef Folta

PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Veronika Sluka
Díky portálu Na volné noze jsem se jednak dostala vysoko v Google vyhledávači, kde se zobrazila má profi fotka a portfolio služeb místo starších článků, a dále jsem obdržela v návaznosti na registraci několik zajímavých pracovních nabídek, takže nezbývá, než doporučit nezávislým profesionálům si profil na portále Na volné noze zařídit. Kromě toho je prima být členem volnonožecké komunity.

Mgr. Veronika Sluka

advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D.
Portál Na volné noze mi přinesl množství nových zakázek, profesních zkušeností, nápadů a v neposlední řadě mi úspěšně pomohl překlenout složité období přechodu ze zaměstnance v plnohodnotného volnonožce.

Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D.

copywriterka a překladatelka angličtiny
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Tomáš Hladík
Portál Na volné noze používám jak z pozice klienta při hledání nových kolegů pro spolupráci, tak z pozice dodavatele překladatelských služeb. Ani v jednom z případů si nemohu stěžovat.

Ing. Tomáš Hladík

překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Drahomíra Rezková
Na volné noze je portál vhodný pro všechny freelancery, kteří se chtějí zviditelnit a vytvořit si profesionální prezentaci, aby zaujali potenciální klienty. Díky portálu jsem získala nové klienty, registraci proto mohu vřele doporučit.

Mgr. Drahomíra Rezková

překladatelka a tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Ing. Gabriela Musilová
Portál Na volné noze beru jako praktické „místo setkání“ freelancerů, které pozitivně vnímají a používají také naši klienti – firmy.

Ing. Gabriela Musilová

marketérka pro malé podnikatele s velkými plány
(přijato do týdne po datu registrace)
Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)
Portál jsem objevila náhodou v roce 2009. Myslím si, že je to ojedinělý web svým zaměřením pro nezávislé profesionály. Je ideální pro propagaci mých služeb. Dále oceňuji také newsletter s informacemi a tipy pro podnikatele na volné noze.

Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)

soudní překladatel a tlumočník
(přijato 13 let po datu registrace)
Mgr. Martin Tomášek
Když jsem začínal podnikat, řešil jsem formu propagace, která by vydržela co nejdéle. Zároveň, abych byl „rychle“ vidět a aby se vynaložené finance postupně vrátily. Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad venkovními bannery, ale jejich hlavním problémem byla omezená doba vyvěšení s nutností prodlužování a velice malý počet zacílení. V téže době jsem narazil na portál Na volné noze, kde jsem četl pozitivní reakce lidí z mého, ale i různých oborů. Byl jsem k tomu značně skeptický a myslel jsem si, že to budou vyhozené peníze. Díky podpoře začínajících podnikatelů jsem dostal ještě zajímavější cenu a šel do toho. Objednal jsem registraci na zkoušku a zkouška se vyplatila. Za mě šlo tedy určitě o dobře investované peníze s určitou návratností.

Mgr. Martin Tomášek

grafik a webdesignér
(přijato 5 let a 3 měsíce po datu registrace)
Pavel Mezihorák
Po dvou letech od registrace na portále Na volné noze mohu jasně říct, že má prezentace facebookového specialisty mi pomáhá k získávání nových zákazníků.

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook a držitel oficiální Facebook certifikace
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS