Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 161170 z celkem 189 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Alžběta Smejkalová
Portál Na volné noze doporučuji každému freelancerovi. Je to odrazový můstek pro vaše podnikání. Pokud začínáte, prezentace na tomto webu by měla být první věc, kterou si zařídíte. Zákaznická podpora vám pomůže nastavit prezentaci a poradí, jaké informace by měla obsahovat. Navíc získáte přístup ke spoustě užitečných informací a z první ruky i upozornění na školení, která vám pomohou vaše podnikání rozvíjet. Z vlastní zkušenosti vím, že kolem tohoto webu vznikla skupina opravdových profesionálů, kteří se nezdráhají sdílet vlastní zkušenosti.

Mgr. Alžběta Smejkalová

překladatelka angličtiny a francouzštiny, tlumočnice francouzského jazyka
(přijato rok a 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Radek Tejkl
Úplně jednoduše. Měsíc po registraci první klient a hned dlouhodobá spolupráce, zábavná a dobře zaplacená. Jsem na portálu už tři roky a nemám sebemenší důvod odcházet. Vložené peníze mám mnohonásobně zpátky. Navíc, portál Na volné noze na mě působí tak nějak normálně, lidsky, sympaticky. Prostě velice povedená služba ;) Díky.

Mgr. Radek Tejkl

webový konzultant, webdesignér a lektor
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Dominika Roháčová
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala v roce 2017 a jsem strašně ráda, že jsem tento krok udělala. Umožnilo mi to získat první klienty, které každý začínající nováček potřebuje, a zároveň poznat úžasné lidi, kteří jsou nejenom mými kolegy, ale i přáteli. Členství si rozhodně prodloužím a registraci jednoznačně doporučuji i dalším nadšeným profesionálům na volné noze.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec
(přijato rok po datu registrace)
Lukáš Kudláček
O portále Na volné noze jsem se dozvěděl díky skvělé publikaci zakladatele portálu Roberta Vlacha, Na volné noze. Je to unikátní knížka, popisující většinu radostí i starostí života na volné noze. Samotný portál mne hned zaujal, nejen počtem profesionálů, ale i svou přehledností a jednoduchostí. Procházel jsem si profesionály a našel několik zajímavých nápadů, co by se dalo udělat, pokud k tomu člověk má správného profesionála, a ti na tomto portále skutečně jsou. Nicméně jsem váhal se samotnou registrací více než rok. Po roce práce na volné noze jsem se dostal do bodu, kdy jsem chtěl své podnikání rozšířit o nové klienty. Proto jsem se rozhodl se zaregistrovat a udělal jsem to. A i když je tomu teprve krátce, ani ne měsíc, již jsem měl několik poptávek. Registraci na portále Na volné noze mohu tedy jen doporučit, je tu ideální poměr cena/výsledek.

Lukáš Kudláček

správce investičního majetku, poradce a analytik pro kapitálové trhy
(přijato měsíc po datu registrace)
Pavel Mareš
Portál Na volné noze mi zajišťuje propagaci v oboru, kde je velmi vysoká konkurence. Právě zde se mohu prezentovat jako mnoho dalších profesionálů a ukázat své reference rovnocenně s nimi. Klienti si tak mohou vybírat nehledě na grafickou stránku webu a volit z opravdových profíků v oboru. Díky portálu Na volné noze se zvýšila důvěryhodnost mých prací, což byl jeden z důvodů, proč jsem přistoupil k registraci.

Pavel Mareš

tvůrce webových prezentací na WordPressu
(přijato do týdne po datu registrace)
Ing. Miroslav Holec
Portál Na volné noze je dlouhodobě výživným zdrojem nových klientů a poptávek, se kterými mám převážně dobré zkušenosti. Díky skvělé optimalizaci mi umožňuje být viděn i klienty, kteří by mě za normálních okolností nenašli. Prezentace je přehledná, srozumitelná a změny v ní společně vždy rychle vyladíme.

Ing. Miroslav Holec

softwarový architekt a developer evangelista pro Microsoft .NET
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Jiří Wolf
Registrace do portálu Na volné noze byl krok správným směrem. Přichází odtud poptávky jak od malých, tak i od středně velkých firem, z čehož mám osobně radost. Za mě velká spokojenost.

Jiří Wolf

PPC konzultant a online marketér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Jana Šmerdová
Na katalog Na volné noze jsem dlouho slýchala pozitivní reference od podnikatelů ve svém okolí, ale měla jsem pocit, že to nepotřebuji, když mám dost zakázek. Zpětně mohu snad jen litovat, že jsem si registraci neudělala dřív. Díky kvalitnějším a relevantnějším poptávkám jsem se posunula k mnohem zajímavějším projektům a dostala se ke spolupráci s mnoha skvělými profesionály. Navíc jsem zde objevila báječnou podnikatelskou komunitu. Zkrátka mi spojení s portálem Na volné noze pomohlo podnikatelsky i profesně vyrůst. Proto doporučuji registraci i těm, kdo podobně jako já, váhají kvůli „vytíženosti“.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
(přijato 2 roky po datu registrace)
Petra Gregušová, DiS.
Registraci na portále Na volné noze mohu rozhodně doporučit. Nejenže mi již přivedla několik zajímavých klientů, kteří by mě jinak možná neobjevili, ale líbí se mi i další aktivity. Např. newsletter s tipy na zajímavé články, podcasty, možnost jít na přednášky atd. Také velice ráda poslouchám rozhovory s ostatními volnonožci.

Petra Gregušová, DiS.

kreativní grafička
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Lukáš Bíca
Musím se přiznat, že jsem byl k portálu Na volné noze ze začátku skeptický a vůbec jsem nevěřil, že mi může něco přinést. Hodně dlouho jsem rozmýšlel, zda se zaregistruji a nakonec jsem to udělal. Dnes jsou to asi dva měsíce od registrace a já mohu říci, že to bylo správné rozhodnutí. Investice se mi již za tu krátkou dobu vrátila několikrát. Vřele doporučuji, funguje to.

Lukáš Bíca

fotograf, kameraman a střihač, lektor fotografování a postprodukce
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS