Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 191-200 z celkem 219 doporučení

Martin Kolář

Po téměř 4 letech mohu s klidným svědomím potvrdit, že registrace na portále Na volné noze je pro nezávislého profesionála téměř povinností. Díky portálu jsem jako freelancer dobře vidět a investice do registrace se mi vrátila během měsíce. Po 4 letech mám díky portálu jak dlouhodobé klienty, tak v průběhu času i ty krátkodobé. Portál proto považuji za potřebný marketingový nástroj každého freelancera.

Martin Kolář
frontend kodér webových stránek a aplikací
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. David Kaplan

Na volnou nohu jsem šel rovnou po vysoké škole. Neměl jsem zkušenosti z oboru, neznal jsem úskalí podnikání, neměl jsem nic do začátku. Až když jsem objevil portál Na volné noze, moje situace se změnila. Začal jsem čtením blogu, kde jsem nabral nutné základy. Netrvalo dlouho a už jsem vyplňoval svoji registraci a díky ochotnému týmu jsem dostal mnohem lepší výsledek, než jsem očekával. Netrvalo dlouho a začali mě oslovoval první klienti. Zlom nastal na začátku roku 2021, kdy jsem díky portálu získal prvního klienta. Spolupracovali jsme rok. Já nabral sebevědomí, zkušenost a především dostal pocit, že jsem se konečně odrazil ode dna. Jsem vám vděčný za vaši práci, za projekt, který jste dali dohromady a za pomoc v mém podnikání. Upřímně děkuji.

Ing. David Kaplan
programátor a vývojář eshopů a webových aplikací
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Marie Sommerová

Na portále Na volné noze jsem registrovaná od roku 2019, a tak je příležitost po 5 letech bilancovat. Mohu potvrdit, že díky této platformě jsem se dostala k mnoha zajímavým poptávkám a kontaktovala mě celá řada zákazníků, pro které jsem následně pracovala i opakovaně. Tato platforma dobře slouží svému účelu – veřejné prezentaci mého profilu a překladatelských služeb, které nabízím.

Mgr. Marie Sommerová
soudní překladatelka a tlumočnice pro anglický a německý jazyk
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. arch. Alena Macourková

Registrace na portále Na volné noze si velmi cením, jelikož předčila má očekávání. Jsem zde registrována přes rok a za tu dobu mě oslovilo mnoho klientů a někteří z nich už bydlí v interiéru, který jsem jim navrhla. Oslovují mě lidé, kteří mají o realizaci opravdu zájem a nespekulují nad cenami a průběhem a hlavně mi věří, že jim opravdu navrhnu to, co potřebují. Je úžasné, jak je tento portál propojen i s jinými stránkami a moc si vážím skvělé a rychlé komunikace se zákaznickou podporou kdykoliv, kdy potřebuji něco poupravit nebo se zeptat. Pro mne je to nyní jeden z hlavních zdrojů příjmu zakázek. Jsem moc ráda, že jsem se pro registraci zde rozhodla.

Ing. arch. Alena Macourková
architektka se zaměřením na interiéry rodinných domů, bytů a komerčních prostor
(přijato rok a 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jana Jakusová

Registraci na portále Na volné noze jsem nemusela dlouho promýšlet. Když jsem se pustila do podnikání, současně jsem viděla řadu rozhovorů s Robertem Vlachem a to mě přesvědčilo, že je nejen sympaťák, srdcař, ale i oboru rozumí a dál se snaží posouvat nejen sám, ale i pomáhat profesionálům na volné noze. Registraci prodlužuji už několikátým rokem. Za tu dobu mi přišlo několik poptávek. Spokojená jsem s registrací, tak s rychlou a milou komunikací se zákaznickou podporou ohledně občasných aktualizací textu prezentace :).

Mgr. Jana Jakusová
specialistka na sociální sítě Facebook a Instagram, fotografie jídla a produktů, food styling
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Barbora Halašková

Registraci na portále Na volné noze jednoznačně doporučuji. Přinesla mi zajímavé poptávky, ke kterým bych se jinak nedostala. Investice do registrace se mi vrátila během prvních dvou měsíců.

Barbora Halašková
marketingová konzultantka a copywriterka
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Petr Pluhař

Ze začátku jsem pochyboval, zda se registrace vyplatí a zda se nejedná o další katalog, kterých je všude mnoho. I když se částka za registraci v začátku podnikání může zdát vysoká, dlouhodobě se určitě vyplatí. Díky portálu totiž získám každý rok několik nových klientů. Přidanou hodnotu vidím také při vytváření a úpravách svého profilu, kde dostávám návrh na úpravy a zpětnou vazbu. Výsledkem přípravy profilu je tak učesání vlastního podnikání od řady zbytečností, což může posunout, obzvláště, pokud je podnikatel na začátku své cesty.

Petr Pluhař
online marketér a konzultant se zaměřením na obchodní audity a analýzy webů, e-shopů a PPC reklam
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Daniel Buchl

Musím pochválit portál Na volné noze a jejich podporu, která mi během registrace vyšla ve všem vstříc. S webovou prezentací na portále jsem plně spokojen a investice se mi již vrátila několikrát.

Daniel Buchl
grafický designér
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jana Žůrková

Portál Na volné noze mi zejména v začátcích podnikání přinesl řadu užitečných kontaktů, i dnes jeho služeb ráda využívám pro ucelenou a dynamickou prezentaci mnou nabízených služeb.

Mgr. Jana Žůrková
tlumočnice a překladatelka francouzštiny a angličtiny
(přijato 7 let po zveřejnění prezentace)
Zuzana Šumlanská

Portál Na volné noze rozhodně doporučuji. Aktuálně jsem na volné noze rok a stejnou dobu mám také registraci na portále. Díky registraci jsem získala fajn kontakty a klienty, dlouhodobého i jednorázového charakteru. Do začátků, kdy člověk ještě není v podnikání kovaný, je to velká pomoc.

Zuzana Šumlanská
front-end kodérka a konzultantka rychlosti webů
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)