Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 191200 z celkem 200 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)
Díky registraci na portále Na volné noze se mi coby začínající překladatelce a tlumočnici podařilo získat několik klientů hned během prvního roku podnikání. Vzhledem k tomu, že ještě nemám webové stránky, profil Na volné noze mi zastupuje roli profesní prezentace, kterou mohu posílat potenciálním klientům. Zejména oceňuji přehledně sepsaná doporučení, životopis a specializaci. Vřele doporučuji všem začátečníkům v oboru!

Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)

tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Mgr. Iva Vávrová
Portál Na volné noze mi poskytl kvalitní konzultaci pro tvorbu vlastní prezentace a v prvních měsících využívání přivedl několik spolehlivých klientů. Jedná se pro mě o důvěryhodného partnera pro tuzemský trh.

Mgr. Iva Vávrová

tlumočnice, překladatelka a korektorka anglického jazyka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ivana Kolaříková
Portál Na volné noze využívám již několik let a ve srovnání s ostatními obchodními aktivitami mi přinesl jednoznačně nejvíce nových kontaktů.

Ivana Kolaříková

grafička a webdesignérka
(přijato 5 let po datu registrace)
BcA. Jáchym Váně
Portál Na volné noze bych doporučil nejen všem začínajícím živnostníkům/specialistům, kteří se strachují z těžkých začátků svého podnikání, ale i profesionálům, kteří musí například vynaložit mnoho úsilí a času na poptávání zakázek. Osobně mi portál velice pomohl k udržení živnosti během koronavirové krize, což beru jako největší výhodu. Jako další velkou výhodu zmíním možnost navázat kontakt/spolupráci s dalšími profesionály a rozšiřovat si obzor nejen ve svém zaměření, ale i v dalších oborech.

BcA. Jáchym Váně

grafický designér
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Jan Vašek
Na volné noze mohu doporučit. Během roku se ozve několik lidí, kteří můj profil našli právě v tomto katalogu. S řadou klientů jsem navázal dlouhodobou spolupráci.

Jan Vašek

webový grafik a UX designér
(přijato 3 roky po datu registrace)
Radovan Šurlák
Portál Na volné noze mohu jednoznačně doporučit jak pro podnikatele nabízející služby, tak pro zákazníky. Na rozdíl od jiných portálů nabízí vyselektovaný rozsah kvalitních živnostníků pro lidi, vyhledávající různé typy služeb. Jako podnikateli mi pomohli sestavit si kvalitní profil a podtrhnout mé dovednosti a silné stránky. Na volné noze mi doporučilo několik známých a nelituji, že jsem se sem registroval.

Radovan Šurlák

vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ing. Hana Hindráková
Díky portálu Na volné noze se mi podařilo rozjet podnikání.

Ing. Hana Hindráková

spisovatelka a copywriterka
(přijato 5 let a 12 měsíců po datu registrace)
Bohuslav Poláček
Registrace na portále Na volné noze rozjela moje podnikání a několikanásobně zhodnotila mou investici. Díky portálu mám možnost pracovat na zajímavějších zakázkách, ke kterým bych se nedostal. Registrační bonusy jsou už jen příjemným bonusem.

Bohuslav Poláček

grafický designér a webdesignér
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Michal Pelech
Registrace na portále Na volné noze je dnes nutností pro každého freelancera, který to se svým podnikáním myslí vážně. Nejenže vám budou chodit kvalitní poptávky a registrace se vám finančně vrátí velmi brzy, je to i skvělá forma reklamy. Robert Vlach a lidé kolem něj dělají skvělou práci. Registraci v této komunitě beru jako jednu z nejlepších investic, kterou jsem kdy udělal. Díky moc.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
(přijato 2 roky a 13 měsíců po datu registrace)
Jan Mašín
Upřímně jsem ze začátku váhal, jestli registrace v katalogu bude mít ten přínos. Nicméně tohoto kroku nelituji a další rok, který se kvapem blíží, ji budu prodlužovat. Po zveřejnění profilu na portále Na volné noze mi začalo chodit hned několik poptávek. Jako další plus bych zmínil funkci dobrého zpětného odkazu na můj web. Takže za sebe mohu s čistým svědomím doporučit. Závěrem bych chtěl poděkovat za tento skvělý portál + se mi líbí další aktivity s ním spojené, jako jsou novinky ze světa volnonožců, pravidelné rozhovory atd.

Jan Mašín

webový a grafický designér
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS