Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 191200 z celkem 203 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Radovan Šurlák
Portál Na volné noze mohu jednoznačně doporučit jak pro podnikatele nabízející služby, tak pro zákazníky. Na rozdíl od jiných portálů nabízí vyselektovaný rozsah kvalitních živnostníků pro lidi, vyhledávající různé typy služeb. Jako podnikateli mi pomohli sestavit si kvalitní profil a podtrhnout mé dovednosti a silné stránky. Na volné noze mi doporučilo několik známých a nelituji, že jsem se sem registroval.

Radovan Šurlák

vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ing. Hana Hindráková
Díky portálu Na volné noze se mi podařilo rozjet podnikání.

Ing. Hana Hindráková

spisovatelka a copywriterka
(přijato 5 let a 12 měsíců po datu registrace)
Bohuslav Poláček
Registrace na portále Na volné noze rozjela moje podnikání a několikanásobně zhodnotila mou investici. Díky portálu mám možnost pracovat na zajímavějších zakázkách, ke kterým bych se nedostal. Registrační bonusy jsou už jen příjemným bonusem.

Bohuslav Poláček

grafický designér a webdesignér
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Michal Pelech
Registrace na portále Na volné noze je dnes nutností pro každého freelancera, který to se svým podnikáním myslí vážně. Nejenže vám budou chodit kvalitní poptávky a registrace se vám finančně vrátí velmi brzy, je to i skvělá forma reklamy. Robert Vlach a lidé kolem něj dělají skvělou práci. Registraci v této komunitě beru jako jednu z nejlepších investic, kterou jsem kdy udělal. Díky moc.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
(přijato 2 roky a 13 měsíců po datu registrace)
Jan Mašín
Upřímně jsem ze začátku váhal, jestli registrace v katalogu bude mít ten přínos. Nicméně tohoto kroku nelituji a další rok, který se kvapem blíží, ji budu prodlužovat. Po zveřejnění profilu na portále Na volné noze mi začalo chodit hned několik poptávek. Jako další plus bych zmínil funkci dobrého zpětného odkazu na můj web. Takže za sebe mohu s čistým svědomím doporučit. Závěrem bych chtěl poděkovat za tento skvělý portál + se mi líbí další aktivity s ním spojené, jako jsou novinky ze světa volnonožců, pravidelné rozhovory atd.

Jan Mašín

webový a grafický designér
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Bc. Robert Marek
Portál Na volné noze je výborná platforma pro české freelancery. Za přívětivou cenu se lze pohybovat v nabídce úzké skupiny lidí v oboru a dostávat zajímavé poptávky. Během jedné můžete mít registraci několikanásobně zpět a posouvat tak kvalitu své práce dále.

Bc. Robert Marek

tvůrce videí, kameraman a střihač
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Jan Němec
Registrace do portálu Na volné noze byla super volba. Vyzkoušel jsem ji v době, kdy jsem se na volnou nohu vracel po 2 letech v korporátu. Začínal jsem tehdy prakticky od nuly – bez klientské základny. Přes Na volné noze jsem hned v prvním roce získal několik dlouhodobých klientů. A každoročně ke mně díky tomuto portálu přicházejí další.

Jan Němec

copywriter a obsahový specialista
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)
Z prezentace na portále Na volné noze jsem nadšená! :-) Díky ní mohu představit své služby na vysoce profesionální úrovni. Navíc mi přivádí klienty, se kterými je radost spolupracovat. Vlastní medailonek Na volné noze vřele doporučuji.

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová)

virtuální asistentka
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Jitka Kitner
Na portále navolnenoze.cz mám registraci už několik let a za tu dobu už můžu zodpovědně zhodnotit, že většina zakázek mi chodí ne přes můj web, ale přes profil Na volné noze. Většinou to funguje tak, že mě lidé najdou právě tady a následně se podívají na můj web copyto.cz, který je tak pro mě spíš jen takovou vizitkou. Funguje to prima!

Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
PhDr. Magda Andresová
Registraci na portále Na volné noze rozhodně doporučuji jako skvělou investici. Je to efektivní způsob, jak zviditelnit svoji práci. Propojila mne se skvělými spolupracovníky a významným způsobem obohatila spektrum mých klientů.

PhDr. Magda Andresová

ilustrátorka se zaměřením na dětské, didaktické a populárně naučné ilustrace
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS