Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 191200 z celkem 220 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Julia Doležalová
S registrací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Pomohla mi přivést nové zákazníky, což je, myslím, pro každého začínajícího podnikatele velkým přínosem. Za mě tedy velmi doporučuji.

Bc. Julia Doležalová

překladatelka a lektorka německého jazyka
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Ing. Jan Tölg
Registrace na portále Na volné noze byla před pár lety pro mou IT firmu Involve Digital zlomovým bodem, protože s pomocí této prezentace se nám podařilo získat několik důležitých klientů, z jejichž spolupráce těžíme ještě dodnes. Jako obchodní kanál tedy tento web funguje velmi dobře. Od doby mé registrace stabilně každý rok členství prodlužuji a ještě jsem si nedávno dokoupil profil i na anglické verzi portálu Freelancing.eu a těším se, jaké leady cizojazyčná prezentace přinese.

Ing. Jan Tölg

vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve
(přijato 3 roky a půl po datu registrace)
Ing. Lucie Hejhalová
Portál Na volné noze využívám pro své podnikání již od roku 2016. Vnímám jej jako inspirující portál, kde sama hledám nové kontakty pro spolupráci. V každém roce mi registrace na portále přinesla nové zákazníky, kterým jsem nabídla služby v hodnotě mnohonásobně převyšující částku za prezentaci. Portál Na volné noze tak doporučuji všem freelancerům!

Ing. Lucie Hejhalová

architektka marketingové strategie a manažerských dovedností
(přijato 4 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Jakub Krejčí
Portál Na volné noze mi pomohl doplnit kapacity, které jsem měl a čas od času se ozve zajímavý klient, kterému pomohu. Portál je však pro mě neuvěřitelný svým zdrojem zajímavých témat a obsahu. Neustále mě vzdělává, a to je jeho skvělá přidaná hodnota. Členství se mi osobně zaplatilo během 2 měsíců. Pro potenciálního klienta je jednodušší dostat to nejlepší zde, než ho odkazovat na web.

Jakub Krejčí

výkonnostní marketér, e-commerce a PPC konzultant
(přijato rok po datu registrace)
MgA. Petr Pavčo
Portál Na volné noze funguje naprosto skvěle. Ochotně doporučuji všem kolegům freelancerům, kteří neznají nebo stále ještě otálí s registrací. Získal jsem zde naprostou většinu nejlepších klientů. Registrace se vyplatí hned v prvním měsíci. Nevěřil jsem, ale je to tak :) Nejlepší investice freelancera, opravdu.

MgA. Petr Pavčo

UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Lucie Bartošová
Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu portálu Na volné noze. Jsem velmi mile překvapená, jak tato prezentace funguje a jaký má dosah. Pár dnů po registraci v červnu 2021 se již ozvali první klienti a nyní po skončení léta mne kontaktují další. Ať pro jednorázové zakázky či pro dlouhodobější spolupráci. Ze všeho nejvíce jsem pak ocenila nedávné doporučení člena týmu Na volné noze, který na žádost poptávající firmy zaslal odkaz s mojí prezentací a se specifikací, že dle zadaných parametrů na hledaného člověka může doporučit právě moji specializaci. To beru jako opravdu velký bonus navíc. Klobouk dolů a kudy chodím, chválím a vřele doporučuji :-). Přeji portálu a jeho týmu jen samé spokojené klienty!

Lucie Bartošová

virtuální asistentka pro živnostníky a firmy
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Helena Zázvorková
Řeknu to jednoduše: Zakázky chodí stále. Tak neváhejte a jděte do toho. Registrace se vám nejspíš mnohonásobně zaplatí.

Helena Zázvorková

copywriterka se zaměřením na textaci webů
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Michal Knytl
Když jsem se na portále Na volné noze registroval, říkal jsem si, že to bude taková fajn bonusová propagace. Ale těch lidí, kteří se ozývají právě díky portálu, je více než jsem čekal. Investice do registrace se mi rychle vrátila.

Michal Knytl

online marketér a webdesignér
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
David Artur Fiedler
Když jsem se na portál Na volné noze před rokem zaregistroval, netušil jsem, co nastane. Neměl jsem nouzi o klienty, byl jsem ale hodně zvědavý, co bude po založení následovat a kdo si mě všimne. Po pár týdnech prokrastinace a přemýšlení, zda si profil založit, jsem se do toho pustil. Sepsal jsem tedy své zkušenosti a to, v čem cítím svou největší přidanou hodnotu. Kamarádi mi poradili, ať nejsem skromný a ať mluvím narovinu. Tak teda jo. Skvělý tým Na volné noze po mně ještě text překontroloval a bylo to. Tak se to přeci jen stalo. Profil založen. Během prvního týdne se ale nestalo vůbec nic. Začal jsem být skeptický, hlavně vůči sobě. Co když o mě nikdo nemá zájem? Nenapsal jsem něco špatně? Druhý týden už ale přišly poptávky rovnou dvě. Mé ego přestalo býti pošramocené a já jsem získal už během prvního měsíce z celkových 5 poptávek 2 skvělé klienty, kterým spravuji sociální sítě a e-mail marketing dodnes. Jen díky nim se mi celá investice do portálu mnohonásobně vrátila. Celkem se mi za necelý rok ozvala necelá stovka potenciálních zákazníků. Stejně jako oni, i já si pečlivě vybírám, s kým budu spolupracovat tak, aby mě to bavilo a byla mezi námi přirozená chemie. Celkem se sedmi z nich jsme si našli společnou cestu k sobě a oni se tak stali se mými dlouhodobými, spokojenými klienty. Portál Na volné noze vřele doporučuji všem, kteří mají co nabídnout a chtějí skočit do freelancerského života po hlavě :).

David Artur Fiedler

expert na sociální sítě a e-mail marketing
(přijato rok po datu registrace)
Pavel Tlapák
Před registrací na portál Na volné noze jsem získával poptávky především doporučením mezi klienty a kolegy. Registrací jsem získal další zdroj potenciálních zákazníků. Ačkoliv kvalita poptávek a úspěšnost jejich konverze není tak velká jako u klientů z doporučení, po roce portál vnímám jako fajn prostředek k doplnění online prezentace freelancera a kupuji další rok na portále.

Pavel Tlapák

výkonnostní online marketér se specializací na ziskovost a efektivitu e-shopů
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS