Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 191-200 z celkem 225 doporučení

Miroslav Beran

Portál Na volné noze platím opakovaně. Je to pro mě nejen cenný zdroj informací, ale hlavně cenný zdroj zakázek. První rok jsem se přesvědčil o kvalitě portálu a nyní už na něj nedám dopustit. Na začátku jsem měl trošku obavy, zda se investice vyplatí, ale ta se vrátila už během prvních pár dní. Jinak na portále mám nejen zápis, ale opakovaně využívám i služeb jiných freelancerů. Zatím mě nikdo z nich nikdy nezklamal.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Vosátka

Portál Na volné noze je pro mě v současnosti jediný český portál pro freelancery, kde dává smysl mít profil. Investice do registrace se za chvíli vrátila a našel jsem zde mnoho zajímavých klientů. Kromě toho má portál skvělou zákaznickou podporu. Mohu tedy s klidem doporučit.

Mgr. Martin Vosátka
grafický designér a logotvůrce
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michaela Tóthová

Registrovat se na portále Na volné noze bylo určitě jedno z mých nejlepších obchodních rozhodnutí. První zakázku na grafiku a tvorbu webu jsem získala pouhý týden od zveřejnění profilu (takže investice se téměř okamžitě vrátila a ještě jsem byla v plusu). Katalog ráda využívám, i když sama poptávám služby jiných profesionálů. Navíc, moc příjemná je komunikace se zákaznickou podporou – vždy skvěle poradí a pomůže. A Robert Vlach je pro mě velmi inspirativní člověk, rozhodně se od něj mám co učit. Takže za mě maximální spokojenost. Díky!

Michaela Tóthová
webdesignérka
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Darina Studená

Portál Na volné noze je profesionální jak v komunikaci, tak především v prezentaci svých klientů. Je přehledný a důvěryhodný. Od počátku spolupráce jsem získala nové nabídky i stálé zákazníky. Registrační poplatek je investicí, která se vyplatí.

Mgr. Darina Studená
umělkyně, ilustrátorka a malířka
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jan Koválik

Na volné noze je vynikající platforma pro prezentaci sebe sama, zejména pokud člověk nemá čas nebo prostředky na zřízení vlastních webových stránek. I pokud ale stránky už má, je portál skvělým způsobem, jak být více vidět a mít šanci oslovit větší počet potenciálních klientů. To vše díky kvalitnímu SEO. Zákaznická podpora funguje na jedničku s hvězdičkou, což se i v dnešní době vidí opravdu málokdy. Za mě velká spokojenost, děkuji!

Mgr. Jan Koválik
tlumočník a překladatel angličtiny, ruštiny a češtiny
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Vojtěch Hulinský

S registrací na portále Na volné noze jsem dlouhé roky otálel. A takřka okamžitě mi došlo, jaká to byla chyba. Hned od zveřejnění mojí prezentace mi chodily nové poptávky, díky čemuž se mi roční členství zaplatilo během prvních pár dnů – a teď už pouze pravidelně vydělávám. Získal jsem mnoho cenných kontaktů, zakázek a zkušeností, což mě odborně i byznysově obrovsky posunulo. Každému, kdo stejně jako já stále váhá, jestli má cenu investovat, mohu s klidným srdcem říct, že jednoznačně má. Jděte do toho, bohatě se vám to vrátí. Po všech stránkách.

Mgr. Vojtěch Hulinský
copywriter a idea maker s přesahem do SEO a UX
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Dominik Lev

Registraci na portále Na volné noze mohu jen doporučit. Z počátku mě děsila větší cenovka, ale registraci zde lze brát jako investici. Z počátku je obětována „větší“ částka, která vám ale s rostoucím časovým horizontem vydělává víc a víc! Škoda, že jsem se zde neregistroval hned na začátku podnikání, ušetřil bych si počáteční krušné chvíle.

Dominik Lev
tvůrce webových aplikací a webů
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Vojtěch Bruk

Registrace na portále Na volné noze byla investicí, kterou můžu s klidným srdcem doporučit všem začínajícím volnonožcům. Poplatek se mi rozhodně zaplatil na množství kvalitních zakázek, které mi portál pomohl vygenerovat a rozhodně plánuji zůstat i do budoucna.

Vojtěch Bruk
webdesignér a tvůrce webových stránek
(přijato rok a 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Lukáš Lacina

S portálem Na volné noze jsem spokojený, poptávky chodí, poplatek za prezentaci se vrátil za první měsíc. Díky, určitě doporučuji :).

Lukáš Lacina
kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Bc. Erik Papík

S registrací na portále Na volné noze jsem maximálně spokojen. Díky portálu jsem se spojil s klienty, na které bych jinak nenarazil. Portál je spravován a udržován odborníky, kteří zajišťují jeho dohledatelnost a viditelnost, čímž mi odlehčuje práci a mohu se tak plně věnovat svému vlastnímu zaměření a činnosti. Pokud máte zájem o propagaci vašich služeb, určitě stojí za to portál Navolnenoze.cz zvážit!

Bc. Erik Papík
překladatel americké angličtiny a slovenštiny
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)