Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 191193 z celkem 193 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Jindřich Jíra
Registrace na portále Na volné noze byla nejlepší investicí při mém přechodu na volnou nohu. Oceňuji osobní přístup a asistenci při vytvoření prezentace. Moje počáteční obavy se rozplynuly záhy po registraci, kdy mi přes Na volné noze přišla první poptávka. Nových klientů jsem během necelého tři čtvrtě roku od registrace získal hned několik. Určitě bych všem freelancerům doporučil vyzkoušet členství alespoň na rok, aby se sami přesvědčili, kolik nových klientů prostřednictvím portálu získají.

Bc. Jindřich Jíra

marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing a Lead Management
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Jan Milota
Portál Na volné noze je jedním z mých nejefektivnějších marketingových kanálů. Pro freelancera je registrace zde prostě povinnost. Nemám, co jiného dodat.

Ing. Jan Milota

manažer webových projektů
(přijato 2 roky po datu registrace)
Michal Svatoň
Na portále Na volné noze jsem již od roku 2016 a za tu dobu jsem díky prezentaci, kterou zde mám, získal a hlavně poznal poměrně velkou škálu zajímavých seriozních klientů, kteří poptávali kvalitní firemní tvorbu loga a chtěli od svého loga trošku více než ostatní. Je to pro mě velká čest být součástí tak velké komunity profesionálů a všech odvážných lidí, kteří se rozhodli jít s vlastní kůží na trh a podnikat v zemi, kde to není vůbec žádný med. Podnikání nás baví a samozřejmě nám vydělává peníze a proto jsme zde. Sám portál využívám, když hledám kvalitního dodavatele na cokoliv – od textaře, webdesignéra až po fotografa. Najdu zde vše a co je nejdůležitější – spousty spolehlivých profesionálů, s kterými jsem mohl za tu dobu co tu jsem spolupracovat a zatím jsem nebyl ani jednou zklamán (na rozdíl od jiných zdrojů). Děkuji, že na jednom místě mohu najít tolik kvalitních a spolehlivých dodavatelů různých služeb. Musím také ocenit velký kus práce, který portál odvádí v rámci propojení komunity freelancerů, různých akcí a školení, které pořádá. Děkuji, že mohu být součástí takto výjimečné komunity a děkuji za skvělou práci, kterou pro nás freelancery portál odvádí.

Michal Svatoň

kreativní logotvůrce
(přijato 3 roky po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS