Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 191197 z celkem 197 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Jan Barbořík
Registraci na portále Na volné noze využívám od roku 2011 a byl to zásadní krok na mé cestě stát se freelancerem. V začátcích mi velmi pomohly články publikované na blogu NVN, osobní setkání na think-tancích s dalšími freelancery a samozřejmě propagace mých služeb v katalogu nezávislých profesionálů. Počáteční investice se mi vrátila v řádu dnů a pomohla mi zvládnout prvotní obavy z podnikání. V současné době je to pevná část mého marketingu a členství v komunitě Na volné noze také beru jako veřejný závazek k odvádění práce na co nejvyšší úrovni.

Jan Barbořík

marketér s duší grafika
(přijato 4 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Ing. Martin Kříž, PhD.
Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Profesionální a promyšlený projekt, který skutečně funguje.

Ing. Martin Kříž, PhD.

překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
(přijato rok po datu registrace)
Matěj Mezera
S registrací na portále Na volné noze jsem maximálně spokojený. Upřímně jsem nečekal zázraky a registraci jsem bral jako způsob, jak zanechat digitální stopu, ale během prvních pár měsíců jsem díky tomuto portálu získal několik velice zajímavých zakázek. Registraci určitě doporučuji každému, který to s prací na volné noze myslí vážně.

Matěj Mezera

online marketér se zaměřením na PPC reklamu a sociální sítě
(přijato rok po datu registrace)
Ondřej Sedláček
S registrací na portále Na volné noze jsem nějakou dobu váhal, přišlo mi to tehdy poměrně drahé. Když se nad tím zpětně zamýšlím, otevírají se mi koutky a jenom se směju. Po několika měsících váhání jsem totiž registraci provedl a zhruba do měsíce se mi investice vrátila 20× na prvním projektu. Ale nejen to, také mi to dodalo sebevědomí jít plně na volnou nohu. Předtím jsem četl i knihu Na volné noze, která je opravdu skvělá. A nyní se chci účastnit i školení podnikání na volné noze. Jsem opravdu vděčný, že jsem toto rozhodnutí před pár lety udělal, mělo zásadní vliv na moji práci designéra. Také si pochvaluji svižnou komunikaci se zákaznickou podporou, která mi je nápomocná vždy, když potřebuji. Děkuji!

Ondřej Sedláček

UX/UI designér pro mobilní a webové aplikace, webdesignér
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)
Díky registraci na portále Na volné noze se mi coby začínající překladatelce a tlumočnici podařilo získat několik klientů hned během prvního roku podnikání. Vzhledem k tomu, že ještě nemám webové stránky, profil Na volné noze mi zastupuje roli profesní prezentace, kterou mohu posílat potenciálním klientům. Zejména oceňuji přehledně sepsaná doporučení, životopis a specializaci. Vřele doporučuji všem začátečníkům v oboru!

Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)

tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Mgr. Iva Vávrová
Portál Na volné noze mi poskytl kvalitní konzultaci pro tvorbu vlastní prezentace a v prvních měsících využívání přivedl několik spolehlivých klientů. Jedná se pro mě o důvěryhodného partnera pro tuzemský trh.

Mgr. Iva Vávrová

tlumočnice, překladatelka a korektorka anglického jazyka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ivana Kolaříková
Portál Na volné noze využívám již několik let a ve srovnání s ostatními obchodními aktivitami mi přinesl jednoznačně nejvíce nových kontaktů.

Ivana Kolaříková

grafička a webdesignérka
(přijato 5 let po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS