Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 18. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 171180 z celkem 214 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Ing. Petr Dvořák
Mám za sebou první rok registrace na portále Na volné noze a investovaná částka se mi již vyplatila. Nebyly to tedy peníze utracené, ale opravdu investované. Za celý rok mě oslovilo několik firem a jednotlivců z nichž jeden se stal mým velmi důležitým klientem. Moje práce je dlouho obrátková a nejde o jednorázové činnosti na pár týdnů. Proto nevidím nevýhodu v absenci např. desítek nabídek, protože bych je stejně musel odmítat. Já jsem spokojený s kvalitními jednotkami nabídek. A proto také registraci samozřejmě prodloužím.

Ing. Petr Dvořák

vývojář a programátor elektroniky, elektrotechnik a konzultant
(přijato rok po datu registrace)
Robert Háša
Na volné noze je dle mých zkušeností nejlepším českým portálem pro prezentaci služeb nezávislých profesionálů. Skvělá komunikace a rychlé jednání. Mohu pouze doporučit. Investice do registrace se vyplatila.

Robert Háša

tvůrce videí, animátor a grafický designér
(přijato do týdne po datu registrace)
Ing. Gabriela Musilová
Portál Na volné noze beru jako praktické „místo setkání“ freelancerů, které pozitivně vnímají a používají také naši klienti – firmy.

Ing. Gabriela Musilová

marketérka pro malé podnikatele s velkými plány
(přijato do týdne po datu registrace)
Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)
Portál jsem objevila náhodou v roce 2009. Myslím si, že je to ojedinělý web svým zaměřením pro nezávislé profesionály. Je ideální pro propagaci mých služeb. Dále oceňuji také newsletter s informacemi a tipy pro podnikatele na volné noze.

Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)

soudní tlumočník a překladatel
(přijato 13 let po datu registrace)
BcA. Vojtěch Bruzek
Portál Na volné noze mi přináší každý rok několik relevantních poptávek. Z některých spoluprací postupem času vznikla dlouhodobá partnerství, která trvají dodnes. Velkým benefitem je také blog a další zajímavý obsah, který portál přináší. Doporučuji každému freelancerovi, aby registraci vyzkoušel.

BcA. Vojtěch Bruzek

webdesignér a UX designér
(přijato 2 roky po datu registrace)
Mgr. Martin Tomášek
Když jsem začínal podnikat, řešil jsem formu propagace, která by vydržela co nejdéle. Zároveň, abych byl „rychle“ vidět a aby se vynaložené finance postupně vrátily. Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad venkovními bannery, ale jejich hlavním problémem byla omezená doba vyvěšení s nutností prodlužování a velice malý počet zacílení. V téže době jsem narazil na portál Na volné noze, kde jsem četl pozitivní reakce lidí z mého, ale i různých oborů. Byl jsem k tomu značně skeptický a myslel jsem si, že to budou vyhozené peníze. Díky podpoře začínajících podnikatelů jsem dostal ještě zajímavější cenu a šel do toho. Objednal jsem registraci na zkoušku a zkouška se vyplatila. Za mě šlo tedy určitě o dobře investované peníze s určitou návratností.

Mgr. Martin Tomášek

grafik a webdesignér
(přijato 5 let a 3 měsíce po datu registrace)
Pavel Mezihorák
Po dvou letech od registrace na portále Na volné noze mohu jasně říct, že má prezentace facebookového specialisty mi pomáhá k získávání nových zákazníků.

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook a držitel oficiální Facebook certifikace
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Jan Barbořík
Registraci na portále Na volné noze využívám od roku 2011 a byl to zásadní krok na mé cestě stát se freelancerem. V začátcích mi velmi pomohly články publikované na blogu NVN, osobní setkání na think-tancích s dalšími freelancery a samozřejmě propagace mých služeb v katalogu nezávislých profesionálů. Počáteční investice se mi vrátila v řádu dnů a pomohla mi zvládnout prvotní obavy z podnikání. V současné době je to pevná část mého marketingu a členství v komunitě Na volné noze také beru jako veřejný závazek k odvádění práce na co nejvyšší úrovni.

Jan Barbořík

marketér s duší grafika
(přijato 4 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Ing. Martin Kříž, PhD.
Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Profesionální a promyšlený projekt, který skutečně funguje.

Ing. Martin Kříž, PhD.

překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
(přijato rok po datu registrace)
Matěj Mezera
S registrací na portále Na volné noze jsem maximálně spokojený. Upřímně jsem nečekal zázraky a registraci jsem bral jako způsob, jak zanechat digitální stopu, ale během prvních pár měsíců jsem díky tomuto portálu získal několik velice zajímavých zakázek. Registraci určitě doporučuji každému, který to s prací na volné noze myslí vážně.

Matěj Mezera

online marketér se zaměřením na PPC reklamu a sociální sítě
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS