Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 171-180 z celkem 225 doporučení

Ing. Ján Dindoš

Nejlepší investice v začátcích mého podnikání. Po registraci se chvíli nic nedělo, ale pak to začalo. Poptávky nejprve chodily sem tam, pak jednou za týden/dva a nakonec mi chodily několikrát za týden. A s vícero klienty spolupracuji dodnes. Věřím tomu, že bez tohoto portálu by začátek podnikání byl podstatně těžší. Díky.

Ing. Ján Dindoš
projektant staveb a technických zařízení budov (TZB)
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ondřej Wagenknecht

Portál Na volné noze je skvělý! Upřímně řečeno, na začátku jsem úplně nevěřil, že registrace na portále bude mít nějaký zásadně větší dopad, než třeba registrace na Firmy.cz. Manželka mě ale přesvědčila (trvalo jí to roky). A měla pravdu jako vždy :-). Přes portál Na volné noze se ke mně dostali ti nejlepší zákazníci, se kterými dlouhodobě spolupracuji. A jsou to lidé, se kterými si velmi rozumím.

Ondřej Wagenknecht
vývojář webových a mobilních aplikací, lektor vývoje aplikací na platformách NestJs a Angular
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jiří Langer

Již při vytváření profilu mi bylo jasné, že tohle není obyčejný katalog profesionálů – rychlá a vstřícná komunikace, vytvoření profesionální prezentace včetně tipů, jak postupovat pro co nejlepší zviditelnění atd. Co je však ještě důležitější – zápis na portále mi prakticky od prvních dní přináší velmi přesně cílené poptávky, ze kterých postupně vznikají zajímavé spolupráce. Za mě tedy jednička z hvězdičkou :-)

Bc. Jiří Langer
PPC specialista se zaměřením na e-shopy
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Vojtěch Drda

Registraci na portále Na volné noze vřele doporučuji. Poptávky, které mi přes tento portál chodí, patří k těm nejrelevantnějším. Klienti vždy věděli, co chtějí, vždy jsme se snadno dohodli na rozsahu, termínu i ceně spolupráce. A sedli jsme si nejen obchodně, ale i lidsky. Mám pocit, že Na volné noze funguje jako určitý filtr, který ke mně nepustí poptávající, se kterými nejsme na jedné vlně. Děkuji!

Ing. Vojtěch Drda
konzultant, lektor a programátor aplikací pro automatizační platformu Make (dříve Integromat)
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Martin Tellinger

Při registraci jsem trochu váhal, měl jsem obavu, že v tom velkém množství profíků se můj profil ztratí. Opak byl pravdou. Kontakty, které jsem tady získal, mi pomohly zvýšit zisk a navázat na další kontakty, díky kterým mám spoustu práce a klienty si můžu prakticky vybírat.

Martin Tellinger
UX a UI designér
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Ing. Martin Sova

Katalog Na volné noze mohu jednoznačně doporučit. Zejména v začátcích podnikání je to neocenitelný pomocník, který na českém trhu nemá srovnatelnou konkurenci. Investice do registrace se vám určitě vrátí.

Ing. Martin Sova
specialista na online marketing
(přijato 7 let po zveřejnění prezentace)
Petra Termerová

Registrací na portále Na volné noze jsem do dvou týdnů získala reálnou zakázku. Oceňuji skvělý přístup při zápisu, pomoc při natextování a vyladění profilu, aby zaujal. Registrace na portále dává, alespoň pro můj obor, smysl. Potenciální klienti zde hledají a oslovují mě, týdně obdržím několik poptávek. Jste-li freelanceři, registraci na portále Na volné noze vám rozhodně doporučuji.

Petra Termerová
tvůrkyně webů ve WordPressu
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Bc. Julia Doležalová

S registrací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Pomohla mi přivést nové zákazníky, což je, myslím, pro každého začínajícího podnikatele velkým přínosem. Za mě tedy velmi doporučuji.

Bc. Julia Doležalová
překladatelka a lektorka německého jazyka
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Jan Tölg

Registrace na portále Na volné noze byla před pár lety pro mou IT firmu Involve Digital zlomovým bodem, protože s pomocí této prezentace se nám podařilo získat několik důležitých klientů, z jejichž spolupráce těžíme ještě dodnes. Jako obchodní kanál tedy tento web funguje velmi dobře. Od doby mé registrace stabilně každý rok členství prodlužuji a ještě jsem si nedávno dokoupil profil i na anglické verzi portálu Freelancing.eu a těším se, jaké leady cizojazyčná prezentace přinese.

Ing. Jan Tölg
vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Lucie Hejhalová

Portál Na volné noze využívám pro své podnikání již od roku 2016. Vnímám jej jako inspirující portál, kde sama hledám nové kontakty pro spolupráci. V každém roce mi registrace na portále přinesla nové zákazníky, kterým jsem nabídla služby v hodnotě mnohonásobně převyšující částku za prezentaci. Portál Na volné noze tak doporučuji všem freelancerům!

Ing. Lucie Hejhalová
senior mentor marketingové strategie a osobního rozvoje
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)