Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 18. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 171174 z celkem 174 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Jana Šmerdová
Na katalog Na volné noze jsem dlouho slýchala pozitivní reference od podnikatelů ve svém okolí, ale měla jsem pocit, že to nepotřebuji, když mám dost zakázek. Zpětně mohu snad jen litovat, že jsem si registraci neudělala dřív. Díky kvalitnějším a relevantnějším poptávkám jsem se posunula k mnohem zajímavějším projektům a dostala se ke spolupráci s mnoha skvělými profesionály. Navíc jsem zde objevila báječnou podnikatelskou komunitu. Zkrátka mi spojení s portálem Na volné noze pomohlo podnikatelsky i profesně vyrůst. Proto doporučuji registraci i těm, kdo podobně jako já, váhají kvůli „vytíženosti“.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
(přijato 2 roky po datu registrace)
Petra Gregušová, DiS.
Registraci na portále Na volné noze mohu rozhodně doporučit. Nejenže mi již přivedla několik zajímavých klientů, kteří by mě jinak možná neobjevili, ale líbí se mi i další aktivity. Např. newsletter s tipy na zajímavé články, podcasty, možnost jít na přednášky atd. Také velice ráda poslouchám rozhovory s ostatními volnonožci.

Petra Gregušová, DiS.

kreativní grafička
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Lukáš Bíca
Musím se přiznat, že jsem byl k portálu Na volné noze ze začátku skeptický a vůbec jsem nevěřil, že mi může něco přinést. Hodně dlouho jsem rozmýšlel, zda se zaregistruji a nakonec jsem to udělal. Dnes jsou to asi dva měsíce od registrace a já mohu říci, že to bylo správné rozhodnutí. Investice se mi již za tu krátkou dobu vrátila několikrát. Vřele doporučuji, funguje to.

Lukáš Bíca

fotograf, kameraman a střihač, lektor fotografování a postprodukce
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Milan Timčenko
Na portál Na Volné Noze jsem se zaregistroval již v začátcích svého podnikání a je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem mohl při startu udělat. Nejenže je prezentace přehledně zpracovaná, ale pomohla mi k získání spousty nových klientů. Zejména při rozjezdu činnosti bylo toto rozhodnutí k nezaplacení. Registraci mohu vřele doporučit a jedná se pravděpodobně o jedinou investici, kterou bych komukoliv kdo začíná doporučil před jakýmkoliv jiným druhem placené propagace.

Milan Timčenko

tvůrce videí se specializací na propagační spoty, explainer videa a hudební klipy
(přijato 2 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS