Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 171-180 z celkem 219 doporučení

Miroslav Beran

Portál Na volné noze platím opakovaně. Je to pro mě nejen cenný zdroj informací, ale hlavně cenný zdroj zakázek. První rok jsem se přesvědčil o kvalitě portálu a nyní už na něj nedám dopustit. Na začátku jsem měl trošku obavy, zda se investice vyplatí, ale ta se vrátila už během prvních pár dní. Jinak na portále mám nejen zápis, ale opakovaně využívám i služeb jiných freelancerů. Zatím mě nikdo z nich nikdy nezklamal.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Vosátka

Portál Na volné noze je pro mě v současnosti jediný český portál pro freelancery, kde dává smysl mít profil. Investice do registrace se za chvíli vrátila a našel jsem zde mnoho zajímavých klientů. Kromě toho má portál skvělou zákaznickou podporu. Mohu tedy s klidem doporučit.

Mgr. Martin Vosátka
grafický designér a logotvůrce
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michaela Tóthová

Registrovat se na portále Na volné noze bylo určitě jedno z mých nejlepších obchodních rozhodnutí. První zakázku na grafiku a tvorbu webu jsem získala pouhý týden od zveřejnění profilu (takže investice se téměř okamžitě vrátila a ještě jsem byla v plusu). Katalog ráda využívám, i když sama poptávám služby jiných profesionálů. Navíc, moc příjemná je komunikace se zákaznickou podporou – vždy skvěle poradí a pomůže. A Robert Vlach je pro mě velmi inspirativní člověk, rozhodně se od něj mám co učit. Takže za mě maximální spokojenost. Díky!

Michaela Tóthová
webdesignérka
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Darina Studená

Portál Na volné noze je profesionální jak v komunikaci, tak především v prezentaci svých klientů. Je přehledný a důvěryhodný. Od počátku spolupráce jsem získala nové nabídky i stálé zákazníky. Registrační poplatek je investicí, která se vyplatí.

Mgr. Darina Studená
umělkyně, ilustrátorka a malířka
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jan Koválik

Na volné noze je vynikající platforma pro prezentaci sebe sama, zejména pokud člověk nemá čas nebo prostředky na zřízení vlastních webových stránek. I pokud ale stránky už má, je portál skvělým způsobem, jak být více vidět a mít šanci oslovit větší počet potenciálních klientů. To vše díky kvalitnímu SEO. Zákaznická podpora funguje na jedničku s hvězdičkou, což se i v dnešní době vidí opravdu málokdy. Za mě velká spokojenost, děkuji!

Mgr. Jan Koválik
tlumočník a překladatel mezi jazyky angličtina, ruština a čeština
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Vojtěch Bruk

Registrace na portále Na volné noze byla investicí, kterou můžu s klidným srdcem doporučit všem začínajícím volnonožcům. Poplatek se mi rozhodně zaplatil na množství kvalitních zakázek, které mi portál pomohl vygenerovat a rozhodně plánuji zůstat i do budoucna.

Vojtěch Bruk
webdesignér a tvůrce webových stránek
(přijato rok a 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Stanislav Nakládal

Jsem dlouholetým členem portálu Na volné noze a za sebe můžu říct, že se členství určitě vyplatí. Vzešlo z něho už několik opravdu dlouhodobých spoluprací a zajímavých projektů.

MgA. Stanislav Nakládal
průmyslový designér, grafik a fotograf
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Viktor Malcev

Díky registraci na portále Na volné noze jsem našel nové klienty i spolupracovníky, což mi ulehčilo spousty času a vlastně i peněz na vlastní propagaci přes jiné marketingové nástroje. Můžu tak těm, co váhají, jestli se zaregistrovat, tento portál jedině doporučit.

Viktor Malcev
marketingový a byznys konzultant, stratég pro řízení webových projektů
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Kateřina Merleová

Registrace do portálu Na volné noze předčila moje očekávání. Od prvního poptávkového e-mailu do spuštění profilu uběhlo maximálně 7 dní. Po přečtení recenzí před registrací jsem si od profilu slibovala minimálně vrácení počáteční investice. Že to bude ale už za 2 týdny po jeho spuštění, to jsem opravdu nečekala. Velmi si také vážím rychlé komunikace, pokud je potřeba něco na profilu změnit nebo upravit. Portál z celého srdce doporučuji. A to jak volnonožcům pro prezentaci, tak všem, kdo hledají šikovné specialisty. Na jednom místě najdete velké množství profesionálů a vy už si jen musíte vybrat toho, kdo vám bude nejlépe sedět.

Ing. Kateřina Merleová
specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Jakub Kubišta

Děkuji za rychlé a velice kvalitní zpracování webové prezentace. Ale především děkuji za napsání knihy Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové od pana Roberta Vlacha, která mě vedla k tomu se zamyslet nad svým posláním, nad směrem této kariérní cesty, nad využitím mých silných stránek a řady dalších doporučení (zejména literatury).

Jakub Kubišta
tvůrce webových a mobilních aplikací na míru
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)