Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 171-180 z celkem 219 doporučení

Helena Zázvorková

Řeknu to jednoduše: Zakázky chodí stále. Tak neváhejte a jděte do toho. Registrace se vám nejspíš mnohonásobně zaplatí.

Helena Zázvorková
copywriterka se zaměřením na textaci webů a tvorbu jejich struktury (UX design)
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michal Knytl

Když jsem se na portále Na volné noze registroval, říkal jsem si, že to bude taková fajn bonusová propagace. Ale těch lidí, kteří se ozývají právě díky portálu, je více než jsem čekal. Investice do registrace se mi rychle vrátila.

Michal Knytl
online marketér a webdesignér
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Pavel Tlapák

Před registrací na portál Na volné noze jsem získával poptávky především doporučením mezi klienty a kolegy. Registrací jsem získal další zdroj potenciálních zákazníků. Ačkoliv kvalita poptávek a úspěšnost jejich konverze není tak velká jako u klientů z doporučení, po roce portál vnímám jako fajn prostředek k doplnění online prezentace freelancera a kupuji další rok na portále.

Pavel Tlapák
výkonnostní online marketér se specializací na ziskovost a efektivitu e-shopů
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jakub Štěpán

Prezentace na portále Na volné noze mi pomáhá být vidět na internetu a získávat více zákazníků. To je pro mě jako fotografa zásadní. Díky!

Jakub Štěpán
fotograf a tvůrce videí
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Hana Klimentová

Již více než 4 roky mám registraci na portále Na volné noze a dnes jsem se zamyslela nad tím, co mi to přineslo. Nebylo toho málo a když jsem se zamyslela hlouběji, bylo to až překvapivé. Přineslo mi to například skvělou pracovní židli (fakt nechoďte do IKEA ;-)), přineslo mi to zajímavé kontakty, nové známé, nové znalosti, neopomenutelný pocit, že i volnonožec někam patří. A hlavně fajn zakázky, které se budou doufám stále množit.

Hana Klimentová
usměvavá IT lektorka a konzultantka
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Lubomír Moudrý

Mezi všemi mými dosavadními promo aktivitami je zatím registrace na portále Na volné noze jednoznačně nejlepším krokem. Výborná a rychlá komunikace a lidský přístup. Doporučuji všem dosud nerozhodnutým.

Ing. Lubomír Moudrý
překladatel, korektor a zpracovatel žádostí o granty
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Filip Starý

Portál Na volné noze beru jako pevnou součást české freelancerovské komunity. Dokázal ji totiž propojit pomocí networkingových akcí, knihou Na volné noze a zvyšováním povědomí o lidech, pracujících zejména jako freelanceři. Velmi si cením přehlednosti prezentací a především systému referencí, který je bezkonkurenční a důvěryhodný.

MgA. Filip Starý
grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Miroslav Beran

Portál Na volné noze platím opakovaně. Je to pro mě nejen cenný zdroj informací, ale hlavně cenný zdroj zakázek. První rok jsem se přesvědčil o kvalitě portálu a nyní už na něj nedám dopustit. Na začátku jsem měl trošku obavy, zda se investice vyplatí, ale ta se vrátila už během prvních pár dní. Jinak na portále mám nejen zápis, ale opakovaně využívám i služeb jiných freelancerů. Zatím mě nikdo z nich nikdy nezklamal.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Vosátka

Portál Na volné noze je pro mě v současnosti jediný český portál pro freelancery, kde dává smysl mít profil. Investice do registrace se za chvíli vrátila a našel jsem zde mnoho zajímavých klientů. Kromě toho má portál skvělou zákaznickou podporu. Mohu tedy s klidem doporučit.

Mgr. Martin Vosátka
grafický designér a logotvůrce
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michaela Tóthová

Registrovat se na portále Na volné noze bylo určitě jedno z mých nejlepších obchodních rozhodnutí. První zakázku na grafiku a tvorbu webu jsem získala pouhý týden od zveřejnění profilu (takže investice se téměř okamžitě vrátila a ještě jsem byla v plusu). Katalog ráda využívám, i když sama poptávám služby jiných profesionálů. Navíc, moc příjemná je komunikace se zákaznickou podporou – vždy skvěle poradí a pomůže. A Robert Vlach je pro mě velmi inspirativní člověk, rozhodně se od něj mám co učit. Takže za mě maximální spokojenost. Díky!

Michaela Tóthová
webdesignérka
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)