Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 18. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 171180 z celkem 189 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Milan Timčenko
Na portál Na Volné Noze jsem se zaregistroval již v začátcích svého podnikání a je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem mohl při startu udělat. Nejenže je prezentace přehledně zpracovaná, ale pomohla mi k získání spousty nových klientů. Zejména při rozjezdu činnosti bylo toto rozhodnutí k nezaplacení. Registraci mohu vřele doporučit a jedná se pravděpodobně o jedinou investici, kterou bych komukoliv kdo začíná doporučil před jakýmkoliv jiným druhem placené propagace.

Milan Timčenko

tvůrce videí se specializací na explainer a reklamní video a animace
(přijato 2 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Sabina Poláková
Registraci na portále Na volné noze mohu jedině doporučit. Přináší mi nové zakázky a klienty, pocit přináležitosti ke komunitě volnonožců a možnost účasti na zajímavých networkingových akcích. Když se mě občas někdo z kolegů volnonožců nejen z mého oboru zeptá, jestli má do registrace jít, říkám jednoznačně ANO! :)

Sabina Poláková

tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 3 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Lukáš Flekal
Od registrace nečekejte výsledky hned. Nečekejte, že po registraci vám bude neustále zvonit telefon s novými nabídkami. Nečekejte pouze relevantní poptávky. Co ale čekat můžete, je to, že se vám registrace z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí.

Ing. Lukáš Flekal

grafik a kodér
(přijato rok po datu registrace)
Michal Kočí
Portál Na volné noze je obrovským pomocníkem zejména v začátcích podnikání. Přeji dalším, aby jim pomohl minimálně stejně jako mně.

Michal Kočí

konzultant pro online marketing, sociální sítě a PPC kampaně
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Jan Smrž
Portál Na volné noze mi změnil kariérní život. Během pár dnů od zveřejnění mé osobní prezentace jsem získal velké množství zakázek. Je to skvělé a opravdu to funguje. Vřelé díky!

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Lucie Svoboda
Portál Na volné noze je perfektní! Nejenže mi jako podnikateli na volné noze přináší klienty, ale také já zde hledám odborníky a profesionály na dlouhodobé spolupráce.

Lucie Svoboda

virtuální asistentka
(přijato rok po datu registrace)
Ondřej Kulíšek
Musím uznat, že z počátku jsem byl trochu skeptický s registrací do placeného katalogu. Říkal jsem si, jestli to má vůbec smysl… A víte co? Má! Investice se mi vrátila díky portálu do tří týdnů. Kontaktují mě klienti se zajímavými projekty. Rád bych poděkoval celému týmu Na volné noze za to, že takový kvalitní katalog vůbec existuje. Díky :-)

Ondřej Kulíšek

grafický designér, logotvůrce a DTP specialista
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Tomáš Haimann
Portál Na volné noze využívám jako prostor pro nabídku svých služeb už třetím rokem. Jste-li na vážkách, zda se sem přihlásit, nebo ne, mohu ho upřímně doporučit. Z hlediska správy webu si vážím osobního přístupu a přátelského jednání týmu Na volné noze. Když jsem se chtěl poprvé přihlásit, v klidu se mnou probrali veškeré podrobnosti, zaslali statistiky a nenabyl jsem u toho pocitu, jako bych volal na infolinku do banky. Z hlediska samotné prezentace mám velkou radost, že portál sdružuje skutečné profesionály. Na rozdíl od jiných webů či skupin na sociální síti se nemusím o zakázky přetahovat se studenty a elévy. Zájemci, kteří hledají freelancera Na volné noze, počítají s přiměřenou cenou za kvalitně odvedenou práci. Už jen díky tomu mohu využívat Na volné noze jako svou hlavní prezentaci bez nutnosti správy vlastního webu.

Mgr. Tomáš Haimann

copywriter a obsahový stratég
(přijato 2 roky po datu registrace)
Ing. Renata Novotná
Na portál Na volné noze jsem se registrovala v jednom z prvních kroků v začátku podnikání. A klienti tam opravdu chodí! Zhruba polovinu zakázek mám skutečně díky tomu, že si mě klienti vybrali tady.

Ing. Renata Novotná

konzultantka procesního řízení, organizátorka práce a pracovních kompetencí
(přijato rok a 11 měsíců po datu registrace)
Tomáš Müller
Při vytváření plánu podnikání a vlastní propagace jsem se spojil s Martinem Valasem ohledně toho, zda se vyplatí do registrace na portále Na volné noze investovat. Martin mi portál doporučil a jako bonus mi dal tipy, jak prezentaci sestavit, aby nezapadla. Povedlo se! :) V katalogu jsem ještě ani nebyl a už jsem věděl, že tohle je správná cesta. Perfektní, rychlá a věcná komunikace při tvorbě prezentace byl jen začátek. Po samotném spuštění mi začaly ihned chodit nabídky na spolupráci a většina z nich byla úspěšně realizována. Přínos byl obrovský a investice do registrace se vrátila mnohonásobně. S čistým svědomím registraci doporučuji všem, kteří ještě váhají.

Tomáš Müller

grafik a vizuální designér
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS