Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 18. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 171180 z celkem 203 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Markéta Makovská
Registraci na portále Na volné noze můžu jedině doporučit. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem na začátku mého podnikání na volné noze udělala. Díky portálu jsem získala mnoho skvělých klientů a zakázek a investice do zaplaceného členství se mi velmi rychle vrátila.

Markéta Makovská

webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress
(přijato rok po datu registrace)
Daniel Sláma
O portálu Na volné noze jsem se dozvěděl od mých kolegů, kteří mi ihned při prvních setkáních doporučili registraci. Rozhodl jsem se tedy nechat si založit profil a vydat se do vln českého internetu. Registrace proběhla naprosto bez problémů a všem mým požadavkům se vyšlo vstříc. Reference byly automaticky přidány z mého webu, ukázky práce také, nebyla s tím téměř žádná práce a profil byl připraven se vším všudy. Portál Navolnenoze.cz mohu doporučit všem, kteří chtějí začít dělat to co je baví a určitě je to cesta, jak se v daném oboru nadále rozvíjet.

Daniel Sláma

grafický designér
(přijato do týdne po datu registrace)
BcA. Jiří Alexander Bednář
Jsem moc rád za portál Na volné noze, díky kterému jsem si rozšířil obzory freelancera, dostal se k zajímavým knihám (Na volné noze), zvýšil svou odbornost díky blogu, a za velice důležité považuji udělování doporučení, která jsem dříve neměl ani na svém portfoliu. Registraci doporučuji všem, bez ohledu na odbornost. Nejde pouze o prezentaci Na volné noze, ale pořádané Think-tanky, komunitu, členské slevy, podcasty a mnoho dalšího. Je to perfektní rozvojová komunita pro podnikatele/freelancery/volnonožce. Díky!

BcA. Jiří Alexander Bednář

fotograf architektury
(přijato do týdne po datu registrace)
Bc. Michaela Nečasová
Registrace na portále Na volné noze mi pomohla rozjet podnikání. Začínala jsem od nuly a potřebovala jsem získat nové klienty. Na rozdíl od jiných neplacených portálů mi z Volné nohy začaly chodit relevantní poptávky. Dnes už mám stálou základnu klientů, kteří mě dále doporučují, a dobře nastartovanou živnost. Přesto jsem zůstala portálu věrná, a pokud mám prostor, ráda pomohu vyřešit potřebu kvalitních textů či správu sítí i novým klientům.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
(přijato 2 roky po datu registrace)
Bc. Pavel Szabo
Musím říci, že nebýt portálu Na volné noze, tak přicházím o velké množství zakázek. Někdy jsou týdny, kdy chodí díky tomuto portálu i několik poptávek denně. Rozhodně doporučuji, jsou to dobře investované peníze.

Bc. Pavel Szabo

programátor a frontend kodér
(přijato 3 roky po datu registrace)
RNDr. Adam Kučera, Ph.D.
Registrace na portále Na volné noze mi za necelý rok, co ji mám, přinesla desítky poptávek od zákazníků, z nichž poměrně velká část byla relevantní k mému zaměření, takže konverzní poměr je docela dobrý. Vůbec se to nedá srovnávat třeba s tím, co mi chodí do pošty na LinkedIn – Na volné noze je o několik tříd lepší ohledně relevance poptávek. I když se poplatek může zdát vysoký, už se mi mnohonásobně zaplatil. Oceňuji i profesionální přístup a vstřícnost lidí, se kterými jsem registraci a prezentaci řešil.

RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

full stack softwarový vývojář a programátor aplikací
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Barbora Peitzová
Prezentace na stránkách Na volné noze mi pomohla se odrazit a získat nové klienty. Začátky nejsou lehké a portál Na volné noze se snaží nám to usnadnit. Investice do registrace se mi hned vrátila a já díky ní už jen získávám. Registraci určitě doporučuju všem!

Barbora Peitzová

ilustrátorka a grafička
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
Antonín Jehlář
Díky portálu Na volné noze nestíhám odpovídat na zakázky. I předtím, než jsem se registroval, jsem musel některé zakázky odmítnout. Nyní ale již nemusím sám hledat a mám tím pádem o starost méně. Vřele doporučuji pro každého freelancera, který už je otrávený z hledání zákazníků na vlastní pěst. Investice se rozhodně vyplatí.

Antonín Jehlář

vývojář webových a mobilních aplikací
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Antonín Bureš
Už to bude rok co jsem se registroval na portále Na volné noze. Zcela zásadním způsobem to změnilo mé podnikání. Za jeden rok jsem se naučil víc, jak za předchozích pět let – ať už jde o komunikaci se zákazníkem nebo sebeprezentaci. Navolnenoze.cz mě opravdu posunul o míle dopředu. Registraci určitě prodloužím!

Antonín Bureš

frontend designér se zaměřením UI design a kódování webů
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Karolína Koblížková
Portál Na volné noze funguje dle očekávání — zakázky mi příležitostně chodí. Celkově bych registraci do portálu Na volné noze doporučila lidem, kteří cílí na české zákazníky, mají speciální profesní zaměření nebo podnikají v odvětví, ve kterém není velká konkurence. Nicméně jsem moc ráda, že se můžu jeho prostřednictvím trochu zviditelnit a že to má výsledky. Líbí se mi fungující a silná komunita, která se kolem portálu Na volné noze sdružuje, což je dle mého názoru nejsilnější stránkou tohoto „katalogu“.

Karolína Koblížková

ilustrátorka a grafička
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS