Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 18. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 171180 z celkem 200 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Andrea Hermanová
S prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. S registrací jsem delší dobu váhala. Nakonec pouze lituji toho, že jsem do toho nešla dříve. Registrační poplatek se mi brzy vrátil, v podstatě do několika dní. Díky portálu jsem se také dostala k mnoha zajímavým projektům. Vřele doporučuji!

Bc. Andrea Hermanová

překladatelka angličtiny a korektorka
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
BcA. Karolína Tůmová
Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a jsem velice ráda, že jej mohu doporučit všem, kteří shánějí nové zákazníky či chtějí začít podnikat. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly tak i dlouhodobé spolupráce, které mě baví. Díky školením a registraci jsem tak získala kvalitní podporu v oblasti podnikání. Opravdu tuto službu mohu všem doporučit.

BcA. Karolína Tůmová

grafická designérka
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Anna Almáši
Registrace na portále Na volné noze mi velmi pomohla zejména v začátcích podnikání. Netrvalo dlouho a ozvali se první zákazníci. Registrovala jsem se v „okurkové sezóně“, ale i tak se mi investice vrátila do pár týdnů. Rozhodně doporučuji.

Ing. Anna Almáši

překladatelka angličtiny a polštiny
(přijato 2 roky po datu registrace)
Josef Folta
Kdo začíná, nemá svůj web a dokonce není ani na portále Na volné noze, jakoby na volné noze ani nebyl. Občas přijde zajímavý newsletter, občas poptávka, portál stoprocentně doporučuji.

Josef Folta

PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Veronika Sluka
Díky portálu Na volné noze jsem se jednak dostala vysoko v Google vyhledávači, kde se zobrazila má profi fotka a portfolio služeb místo starších článků, a dále jsem obdržela v návaznosti na registraci několik zajímavých pracovních nabídek, takže nezbývá, než doporučit nezávislým profesionálům si profil na portále Na volné noze zařídit. Kromě toho je prima být členem volnonožecké komunity.

Mgr. Veronika Sluka

advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D.
Portál Na volné noze mi přinesl množství nových zakázek, profesních zkušeností, nápadů a v neposlední řadě mi úspěšně pomohl překlenout složité období přechodu ze zaměstnance v plnohodnotného volnonožce.

Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D.

překladatelka angličtiny, ruštiny a němčiny, copywriterka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Tomáš Hladík
Portál Na volné noze používám jak z pozice klienta při hledání nových kolegů pro spolupráci, tak z pozice dodavatele překladatelských služeb. Ani v jednom z případů si nemohu stěžovat.

Ing. Tomáš Hladík

překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Drahomíra Rezková
Na volné noze je portál vhodný pro všechny freelancery, kteří se chtějí zviditelnit a vytvořit si profesionální prezentaci, aby zaujali potenciální klienty. Díky portálu jsem získala nové klienty, registraci proto mohu vřele doporučit.

Mgr. Drahomíra Rezková

překladatelka a tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Ing. Petr Dvořák
Mám za sebou první rok registrace na portále Na volné noze a investovaná částka se mi již vyplatila. Nebyly to tedy peníze utracené, ale opravdu investované. Za celý rok mě oslovilo několik firem a jednotlivců z nichž jeden se stal mým velmi důležitým klientem. Moje práce je dlouho obrátková a nejde o jednorázové činnosti na pár týdnů. Proto nevidím nevýhodu v absenci např. desítek nabídek, protože bych je stejně musel odmítat. Já jsem spokojený s kvalitními jednotkami nabídek. A proto také registraci samozřejmě prodloužím.

Ing. Petr Dvořák

vývojář a programátor elektroniky, elektrotechnik a konzultant
(přijato rok po datu registrace)
Robert Háša
Na volné noze je dle mých zkušeností nejlepším českým portálem pro prezentaci služeb nezávislých profesionálů. Skvělá komunikace a rychlé jednání. Mohu pouze doporučit. Investice do registrace se vyplatila.

Robert Háša

tvůrce videí, animátor, grafický designér a webdesignér
(přijato do týdne po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS